Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Opšte pitanje u vezi c# i principa početnih postavki

[es] :: Ostali programski jezici :: Opšte pitanje u vezi c# i principa početnih postavki

[ Pregleda: 2003 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

strš
ČAČAK

Član broj: 59295
Poruke: 324



+2 Profil

icon Opšte pitanje u vezi c# i principa početnih postavki16.11.2014. u 21:48 - pre 113 meseci
Poštovanje.
Nov sam u svemu ovom. Pokušavam da se organizujem u Visual studiju sa jezikom C# i ide mi, ali polako.
Međutim imam nedoumicu na koji način da organizujem početne postavke tj. na koji način da razmišljam pri postavljanju koncepcije celog programa.
Trenutno mi nije bitan kod već ako imam neka polja u koja treba upisati neke podatke, na koji način to prezentovati korisniku?
Da li da ga vodim popunjavajući prozor po prozor ili da mu postavim sva polja koja treba upisati pa korisnik da odluči koja će polja da popuni?
Meni lično je bolja prva opcija jer ne luta, već ga ja "vodim" korak po korak ali se bojim da nije smorno za korisnika.
Ovo mi je samo jedna od nedoumica i ima li neki kliše po kom se radi ili je to slobodna volja programera?


[Ovu poruku je menjao strš dana 17.11.2014. u 07:55 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali programski jezici :: Opšte pitanje u vezi c# i principa početnih postavki

[ Pregleda: 2003 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.