Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vanzemaljci i Buducnost Zemlje

elitemadzone.org :: MadZone :: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)
Strane: << < .. 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 228722 | Odgovora: 1682 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje04.09.2011. u 22:45 - pre 154 meseci
@Freerunner

Bibliju sam procitao i citao ako verujes, a ne moras, sa 11 godina. A i pre toga I gledao i filmove o Isusu na VHS-u, tada. Cak se i sam krstio, bez znanja roditelja, tada. A onda je dosao pubertet, ona zesca faza i ukapirao sam, tada, da je sve to jedno veliko - s...e. Dakle, TOTALNO nereligiozan. Ne pripadam ni jednoj jedinoj mozgoispirackoj organizaciji, religiji ili sekti. Nisam cak ni ateista a ni agnostik. Jos manje satanista. Tako da bih te zamolio da ne pises mnogo ishitreno o ostatku ekipe koja se ukljucuje u diskusiju. Sve u svemu, ako hoces mozes da pominjes i Otkrovenje Jovanovo i da iznosis tumac iz svog ugla, procenjuj koliko je ko zapusten po pitanju rucno prepisivanog svetog znanja, mene nemoj da svrstavas u kategoriju koja te nervira ili sta vec.

@aser

Ima jedna cinjenica. Galactic federation ne moze, a i ne treba da snosi odgovornost zato sto je neko sa druge strane monitora koji cita njegove tekstove mozda ogranicen ili glup pa da krene po svaku cenu da istrazuje fluktuacije i kvantne teorije bez obzira sto do tada nije ni cuo za takve pojmove. Eto. Kad podjes odatle, sve moze drugacije da se sagleda. Osim toga, sta kazes za jednu kolektivnu Govnjivu Motku umesto povijanja glave na dole i uklapanja u sistem? Sta ima lose u tome sto sam ja pomenuo ove sadisticke lazovcine i prevarante na takav nacin?

[Ovu poruku je menjao plus_minus dana 04.09.2011. u 23:56 GMT+1]
about:networking
 
+1

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje04.09.2011. u 23:07 - pre 154 meseci
Citat:
Možeš kao Radivoj da pustiš okolinu da te uguši i jednostavno se zatvoriš u sebe, mrziš ceo svet i ceo život provedeš blenući u monitor i proučavajući teorije zavere, sve posvetiš pravljenju igrice inspirisane tim teorijama pa kad igrica ne ispuni tvoja očekivanja, padneš u tako duboku depresiju da postaneš opasan po sebe i okolinu pa čike u belom moraju da intervenišu, i onda opet nastaviš po starom, samo je pitanje dal' će imati ko da te vadi iz rupe sledeći put, jer si na odličnom putu da ostariš tužan i sam i da iza tebe samo ostanu tvoje bajke

To sto si opisao nema veze sa mnom.
Ja sigurno nisam depresivan i ne mrzim nikog, nego suprotno.
 
0

aser
Jerry Drake
Šabac

Član broj: 81912
Poruke: 7
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje04.09.2011. u 23:17 - pre 154 meseci
Citat:
plus_minus:

@aser

Ima jedna cinjenica. Galactic federation ne moze, a i ne treba da snosi odgovornost zato sto je neko sa druge strane monitora koji cita njegove tekstove mozda ogranicen ili glup pa da krene po svaku cenu da istrazuje fluktuacije i kvantne teorije bez obzira sto do tada nije ni cuo za takve pojmove. Eto. Kad podjes odatle, sve moze drugacije da se sagleda. Osim toga, sta kazes za jednu kolektivnu Govnjivu Motku umesto povijanja glave na dole i uklapanja u sistem? Sta ima lose u tome sto sam ja pomenuo ove sadisticke lazovcine i prevarante na takav nacin?

[Ovu poruku je menjao plus_minus dana 04.09.2011. u 23:56 GMT+1]


Nemoj pominjati glupe i ograničene, GF je veoma pametan momak koji je uleteo u lavirint iz kojeg je teško izaći, na isti način može i nekog drugoga da uvuče, reč je o tome.

- Osim toga, sta kazes za jednu kolektivnu Govnjivu Motku umesto povijanja glave na dole i uklapanja u sistem? Sta ima lose u tome sto sam ja pomenuo ove sadisticke lazovcine i prevarante na takav nacin?

Ekstra, sad lepo dovati tu gomnjivu motku pa kreni da biješ te kojima je namenjena, a nemoj samo da kakiš, a način na koji ih opisuješ generalno govori o tvom životnom stavu, a to je loše. I uopšte ne govorim o povijanju glave, nego o rešavanju problema rešavanjem problema a ne samo upiranjem prsta.

 
0

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje04.09.2011. u 23:20 - pre 154 meseci
Citat:
koji je uleteo u lavirint iz kojeg je teško izaći, na isti način može i nekog drugoga da uvuče, reč je o tome.

Niko ne treba nigde da se uvuce, nego da vidi kako da se izvuce iz problema ako ih ima oko sebe, izbor svakog pojedinca.
 
0

aser
Jerry Drake
Šabac

Član broj: 81912
Poruke: 7
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje04.09.2011. u 23:22 - pre 154 meseci
Citat:
Galactic Federation: To sto si opisao nema veze sa mnom.
Ja sigurno nisam depresivan i ne mrzim nikog, nego suprotno.


Drago mi je da si se promenio.

Citat:
Galactic Federation: Niko ne treba nigde da se uvuce, nego da vidi kako da se izvuce iz problema ko ih ima oko sebe.


Tu si u pravu.
 
0

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje04.09.2011. u 23:27 - pre 154 meseci
Ovde se ne zna ko je luđi. Ovaj što ne priznaje zvaničnu nauku i misli da je iznad celokupne naučne zajednice i lupa sve ove gluposti ili ovi što ulaze u raspravu sa njim :)

A i čemu rasprava uopšte. Dovoljno je pogledati oko sebe i videti šta je sve donela zvanična nauka. Recimo struju, računare, internet, automobile, avione, brodove, spejs šatlove, robote, raznorazne mašine i još milion stvari. A šta je doneo Hari Poter i njegov telepatski kontakt sa vanzemaljcima dok je šiljio na X-Files ? Jedno veliko ništa. Prema tome, svaka dalja diskusija je suvišna, jer je zvanična nauka dala, daje i davaće rezultate, dok Hari Poterove teorije i formule koje ne mogu da se predstave drugačije osim delphi kodom još uvek nisu, a po svoj prilici i neće.

I samo da se osvrnem na jedan čuveni argument koji vrlo često provejava ovakvim diskusijama, a upućen mahom od strane neukih ljudi, a to je "Nauka ne valja, jer nema odgovore na sva pitanja". Tačno, nema ih, ali to ne znači da ih neće imati i to nije razlog da se te neke neobjašnjene pojave pripisuju magiji. Da su ljudi tako radili, i najobičnija pojava poput munje bi i dan danas bila stvar magije ili božije delo, a svaki osnovac koji je pazio na časovima zna drugačije, jer je odavno objašnjeno i šta je munja, kako i zašto nastaje, kako se manifestuje, kako se može reprodukovati u laboratorijskim uslovima, itd. Isto tako će biti objašnjene i druge pojave koje danas ljudima nisu u potpunosti jasne. Neke možda nikada ni neće biti objašnjene, ali neće ih objasniti ni magija. U stvari, magija može sve da objasni, ali sa tom razlikom što kada nauka da odgovor na neko pitanje, onda se taj odgovor najčešće može praktično i iskoristiti, bilo tako što će se zahvaljujući tom saznanju napraviti neki novi uređaj, bilo tako što će to dovesti do daljih objašnjenja nekih drugih pojava, a kada je odgovor na neko pitanje "magija", "viši nivoi svesti", "Hari Poter i vanzemaljci", to saznanje možeš iskoristiti samo za brisanje zadnjice i to samo ako ga staviš na papir. Pa sad, svako nek veruje u šta hoće. Ja biram ono što provereno radi i za šta postoje dokazi da radi, a ne ono što neki tvrde da radi, a ničim to nisu pokazali.

Btw, ovo nije upućeno GF-u. Njemu treba mnogo stručnija pomoć nego što mu neko na ES-u može ponuditi, a par rečenica na istom mu sigurno neće pomoći. Ovo je više za one koji još uvek imaju barem 2 grama mozga i žele da razmišljaju istim.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
0

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje04.09.2011. u 23:29 - pre 154 meseci
Citat:
Drago mi je da si se promenio.

LOL, pa jel ti mene poznajes mozda?
Predstavi se.
 
0

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje04.09.2011. u 23:36 - pre 154 meseci
Citat:
Ovde se ne zna ko je luđi. Ovaj što ne priznaje zvaničnu nauku i misli da je iznad celokupne naučne zajednice i lupa sve ove gluposti ili ovi što ulaze u raspravu sa njim

Ne zvanicnu nauku, nego jednu teoriju, i sto se nje tice, jesam daleko ispred njih.
 
0

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje04.09.2011. u 23:42 - pre 154 meseci
Citat:
aser: Nemoj pominjati glupe i ograničene, GF je veoma pametan momak koji je uleteo u lavirint iz kojeg je teško izaći, na isti način može i nekog drugoga da uvuče, reč je o tome.

- Osim toga, sta kazes za jednu kolektivnu Govnjivu Motku umesto povijanja glave na dole i uklapanja u sistem? Sta ima lose u tome sto sam ja pomenuo ove sadisticke lazovcine i prevarante na takav nacin?
Ekstra, sad lepo dovati tu gomnjivu motku pa kreni da biješ te kojima je namenjena, a nemoj samo da kakiš, a način na koji ih opisuješ generalno govori o tvom životnom stavu, a to je loše. I uopšte ne govorim o povijanju glave, nego o rešavanju problema rešavanjem problema a ne samo upiranjem prsta.


Koji je moj zivotni stav, ajde pile sabacko pametno, izusti. Nabadaj malo, zamisli da se kockas.
Tu motku, ako znas sta znaci takva motka, ne drzi je jedan, vec je to kolektivna stvar.
O cemu ti govoris, ne znam, ali znam da ovim narodom vlada Globalna Kratkorocna Amnezija.
Isto tako ne znam lek za tu zeznutu bolest.

Sto se tice glupih i ogranicenih, ne znam sta si ti tu povezao i kako si skopcao da je GF veoma pametan momak, a jeste (procitaj jos jednom nacin na koji sam izneo taj detalj, a ne moras, zaista), ali probaj da zamislis kako glupost i ogranicenost nisu hendikep, vec nesvesni izbor.

Dakle, on (GF) ne moze biti kriv za koeficijent i kapacitet tudjeg mozga. Ako utice na druge, to je ne zato sto to ON zeli, vec zato sto se drugima svidja.
about:networking
 
0

aser
Jerry Drake
Šabac

Član broj: 81912
Poruke: 7
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.09.2011. u 00:11 - pre 154 meseci
Citat:
plus_minus: Koji je moj zivotni stav, ajde pile sabacko pametno, izusti. :) Nabadaj malo, zamisli da se kockas.

Paz' 'vako legendo ...
 
0

zlatousti
Software developer

Član broj: 20465
Poruke: 504
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.09.2011. u 01:00 - pre 154 meseci
Možda je GF lud, ali ne treba zaboraviti da je granica između genijalnosti i ludila veoma tanka i nejasna, često nepostojeća.

Mnogi velikani su u svoje vreme ismevani i smatrani ludacima, a njihove teorije izvrgavane ruglu od strane naučne zajednice, da bi ih kasnije svi svojatali.

Ne želim da kažem da je GFova teorija tačna i da verujem u nju, nego samo da ništa i nikoga ne treba apriori odbacivati. To što čoveku možda manjka znanja iz (zvanične) fizike ne mora da znači ništa, i sam Freerunner je rekao da se do velikih teorija dolazi pre svega filozofijom, ostalo (matematika, eksperimentalna provera, etc) je "samo" deo kojim će ta teorija da se formalizuje i eventualno dokaže kao tačna, što sigurno, s obzirom na složenost stvari, prevazilazi u svakom pogledu mogućnosti jednog naučnika, zato, suludo je tražiti od GFa da da formule, eksperimentalno dokaže svoje tvrdnje jer bi to bio težak posao i za npr. ove u CERNu.

Zanimljivo je diskustovati, držati se filzofskog pogleda na stvari, a svako ko traži ili očekuje bilo kakav egzaktan dokaz, mislim da je ozbiljno promašio mesto na kojem to traži. :)
 
0

Acky
Alen Milisavljevic
Sokobanja

Član broj: 150795
Poruke: 51
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.09.2011. u 09:38 - pre 154 meseci
Fizika je dokazala ovo, ono... Naucnici su otkrili ovo, ono... Ah da ja sam nesto tamo shvatio sto naucnici nisu pa ajde da to istresem na forum... kad ono gomila skeptika i gomila privatnih fizicara koji me osporavaju... hm, pa kako onda na koji nacin da to dokazem?
Ljudi moji sasvim su normalne reakcije i svi ovi komentari ovde, mada u sustini oseca se egoizam i nadjacavanje u znanju, ko vise zna ko ce koga vise...
Na taj nacin svaka diskusija prelazi u nekakvo poigravanje a ne u jedan razumljivi ljudski dijalog. Ma koliko se neke teorije kose sa nasim uverenjima to ne znaci da ih trebamo odbaciti vec ih prihvatiti sa rezervom.
Svako ogradjivanje i izolovanje nije dobro, ja nisam fizicar niti nekakva mozgalica, ali volim sve da cujem, procitam, vidim itd.. ma koliko mi nesto delovalo ubedljivo ili mastovito, ne valja ici samo u jednu stranu. Kako bi smo znali i spoznali istinu oko sebe moramo biti spremni na sve.
Mnogo je u istoriji bilo takvih situacija kada su neki "ludaci" tvrdili nesto sto dotadasnja nauka nije priznavala, pa posle kroz neko vreme ludak vise nije ludak vec je veliki mozak, toga ce uvek biti i to je sasvim normalno.
Setimo se Tesle, pa verujem da mnogi ovde znaju kakva je resenja Tesla imao, ali nisu mu dozvolili, sve dok sistem ima koristi i obrce novac kroz svakojake manipulacije, nova znanja ce se cuvati u tajnosti dok im ne dodje vreme da se obelodane. Suludo je ne verovati u to, to je ocigledno i svako ko imalo ima mozga moze to shvatiti, dovoljno je okrenuti se oko sebe i primetiti u kakvom svetu se zivi. Vidite i sami koliko je ocigledno u zadnje vreme kakvi se bolesni zakoni uvode. Definitivno neko zeli da unisti svako dobro u coveku i ne samo kod ljudi vec i celokupnoj prirodi. Cak je Tesla spominjao nekakvu komunikaciju sa vanzemaljcima, i sta sad on je to trebao da dokaze, gluposti pa ne pita se samo on ako je to istina i da je hteo, pitanje je da li su to oni hteli, ko ce ga znati sta je po sredi, ali svi znamo ko je bio Tesla, pa zar bi on lupio takvu glupost?
Matriks je kurva koja sve ljude drzi u okovima.
No, ja sam bio zagrizeni istrazivac, obozavao sam naucno istrazivacke "misije" svakakve vrste. Ali kada sam jednom cuo za Vedsko znanje, kada sam cuo za M. Emoto-a koji je dokazao kako voda upija informacije, upoznao sa svetom geometrijom i da ne nabrajam... poceo sam da neke cinjenice povezujem sa stvarnim zivotom i otkrio da nije sve tako crno belo a dokazivo u laboratoriji, ima nesto mnogo vise od svega toga... zato i ne verujem 100% u bilo koju teoriju, ali sve uzimam sa rezervom i verujte mi u zivotu sami sebi mozemo dokazati mnoge stvari bez potvrde bilo kakvih zvanicnih nauka. Sve se to zove zivot i sasvim je normalno da su ljudi zeljni znanja, problem nastaje kada ne prepoznamo sopstveni mentalni program koji nas vodi samo jednim te istim putem. Cak obrni okreni i ono sto nije istina, ipak je na neki nacin istina jer sama misao je energija, pa ta energija sama po sebi svojim prisustvom pokusava nesto uciniti, to vam je poznato iz knjige "zakona privlacenja", a da li ce se nesto takvo materijalizovati to je druga prica.
Kada mozak zaludi od svakavih teorija i ne moze da poveze kraj sa krajem, onda je najbolje "resetovati se". Najjednostavnije shvatannje je "jednostavnost". Sve pociva na jednostavnosti, onaj ko to shvati shvatio je mnogo. Kada od te jednostavnosti naucimo da oslusnemo punim sluhom sebe i okruzenje onda nikakve nauke ili "nauke" ne mogu zaludeti mozak i odvesti ga u nekakvu "provaliju". Mi smo bica koja su sposobna spoznati istinu oko sebe i za to nam nista nije potrebno, nikakva sredstva, ali da bi smo to mogli prvo trebamo srediti i upoznati sebe.
Inace, da bi se nesto shvatilo, po meni najveca greska se pravi tako sto se pravi fokus na samo jednu oblast. Mora se uzeti sve u obzir. Fizicari poznaju fiziku. Matematicari poznaju matematiku. Biologicari poznaju biologiju i tako dalje, sve se treba objediniti, jer ionako sve je jedno i jedno je sve, sve je medjusobno povezano, to ne moze da se pobije jer to je istina, ko tu istinu ne vidi, ne vidi je jer ne zeli i logicno je da se njemu nista ne moze objasniti niti dokazati dok on to sam sa sobom ne "raspravi" i uoci to sto se kaze na sopstvenoj kozi.
Da li je GF u pravu ili neki drugi uopste nije bitno, mislim da je najbitnije imati otvorene oci za sve mogucnosti, pustite ljude neka pricaju, ko prica izmisljotine a ko istinu vreme ce pokazati, ako ne pokaze vreme pokazace nesto drugo, mozda neki vanzemaljac a mozda i neki naucnik, ili nesto trece...:))

[Ovu poruku je menjao Acky dana 05.09.2011. u 11:26 GMT+1]
 
+5

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.09.2011. u 11:25 - pre 154 meseci
A u mom selu bio jedan tip, stalno pricao i predvidjao neke nevjerovatne stvari i svi mu se smijali i govorili mu da je lud i budala.
A onda jednog dana se i pokazalo da je stvarno bio lud i budala.
 
+1

Freerunner
igor vukovic
Beograd

Član broj: 123967
Poruke: 65
*.dialup.bvcom.net.



+37 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.09.2011. u 15:37 - pre 154 meseci
voda upija informacije, i sveta geometrija ? dakle, vecina teksta bi ti bila na mestu, da nisi to napisao.
Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.
Fear is the path to the Dark side!
 
0

Acky
Alen Milisavljevic
Sokobanja

Član broj: 150795
Poruke: 51
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.09.2011. u 16:23 - pre 154 meseci
Tako je Freerunner, voda upija energetske informacije, (ili mozda ja to ne umem lepo strucno objasniti ali ne zamerite mi), to se moze i eksperimentalno utvrditi ukoliko imas opremu.
http://www.youtube.com/watch?v=8X2zNI4bvZw
Zlatni presek, fibonacijev kod... na to sam mislio kada sam rekao sveta geometrija, da naziv je bez veze ali ja ga nisam izmislio:)
 
0

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.09.2011. u 16:40 - pre 154 meseci
Citat:
pa kad igrica ne ispuni tvoja očekivanja


Nisam igrao ali mislim da mu ta igrica i nije tako loša za one koji vole tako nešto da igraju. Jel ti možda umeš bolje da napraviš?




Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
+1

aser
Jerry Drake
Šabac

Član broj: 81912
Poruke: 7
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.09.2011. u 17:44 - pre 154 meseci
Citat:
Onaj: Nisam igrao ali mislim da mu ta igrica i nije tako loša za one koji vole tako nešto da igraju. Jel ti možda umeš bolje da napraviš?

Jesam li komentarisao možda kvalitet igrice ili možda osporavao gnjegov trud ili programersko umeće ili štogod slično?
Ne umem, a 'el umeš ti?

[Ovu poruku je menjao aser dana 05.09.2011. u 19:06 GMT+1]
 
0

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.09.2011. u 18:06 - pre 154 meseci
Citat:
aser: Jesam li komentarisao možda kvalitet igrice


Otkud ja da znam na šta si ti mislio ako ni ti više ne znaš:

Citat:
pa kad igrica ne ispuni tvoja očekivanja

Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
0

aser
Jerry Drake
Šabac

Član broj: 81912
Poruke: 7
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.09.2011. u 18:21 - pre 154 meseci
izvukao si par reči iz sredine i bacio komentar, i sad bi hteo malo da se pljujemo
 
0

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.09.2011. u 19:39 - pre 154 meseci
Citat:
aser: izvukao si par reči iz sredine i bacio komentar, i sad bi hteo malo da se pljujemo


Ja ne, možda bi ti to hteo? Pošto vidim da to umeš. Dok pljuješ Radivoja smeta ti što sam obratio pažnju na taj deo? Objasni mi onda tih par reči "iz sredine" ako ih nisam dobro shvatio.

Dakle:

Citat:
pa kad igrica ne ispuni tvoja očekivanja


Šta si sa tim hteo? Na koja si njegova očekivanja mislio? Znači nije po pitanju kvaliteta igre? Po kom drugom kriterijumu? Nedovoljna zarada od kompjuterske igre? Nešto drugo? Treće? Šta tačno?


Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)
Strane: << < .. 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 228722 | Odgovora: 1682 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.