Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ptt ADSL niže cene od 1. jula

[es] :: ISP :: ADSL :: Ptt ADSL niže cene od 1. jula

Strane: << < .. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 134781 | Odgovora: 569 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vlada666

Član broj: 256346
Poruke: 139
*.223.189.0



+23 Profil

icon Re: Ptt ADSL niže cene od 1. jula13.09.2011. u 15:30 - pre 153 meseci
Potpuno je nebitno sta pise u kojem clanu jer ce za godinu dana to biti regularne cene bez ikakvih popusta i promocija. Dakle to ce biti vazeci cenovnik, zato relax...
<<Koji se pas silom u lov vodi, taj zeca ne hvata.>>
<<Dok ima ovaca bice i vune>>
<<Dete mnogo milovano nikad dobro vaspitano.>>
<<Ko traži istinu mora je znati podnijeti.>>
<<Musterija je uvek u pravu>>
<<Dobro je tesko videti, a lako se pozna.>>
 
Odgovor na temu

make_lele
make_lele
Srbistan

Član broj: 287268
Poruke: 383
*.yubc.net.



+68 Profil

icon Re: Ptt ADSL niže cene od 1. jula13.09.2011. u 15:32 - pre 153 meseci
Samo se ti nadaj...
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Ptt ADSL niže cene od 1. jula13.09.2011. u 17:53 - pre 153 meseci
I ja mislim da ce cene biti nize u narednom periodu, a i prica se da ce svi ostali provajderi da ponude slicno. Evo Verat je vec ponudio 4mbps za oko 1000 din, a i ostale pakete su snizili:
http://www.verat.net/sr/novost...it-s-adsl-za-samo-1090-dinara/


- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

make_lele
make_lele
Srbistan

Član broj: 287268
Poruke: 383
*.yubc.net.



+68 Profil

icon Re: Ptt ADSL niže cene od 1. jula13.09.2011. u 18:08 - pre 153 meseci
Naravno da ce biti nize. Ali 50% nize, sigurno nece.

I nemojte nize cene mesati sa promo akcijama, pogotovo ne sa promo akcijama za NOVE ADSL korisnike kao sto je ova veratova, jer nju mogu koristiti samo oni nemaju ADSL prikljucak ili su spremni da ga odjave da bi se prijavili preko verata rizikujuci da port ode nekome drugome ko je prvi na listi cekanja.
 
Odgovor na temu

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
*.wifi.ricky.verat.net.

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: Ptt ADSL niže cene od 1. jula13.09.2011. u 18:37 - pre 153 meseci
kako to mislis da port ode nekome? zbog takvih stvari je izmisljen MIK...
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
Odgovor na temu

make_lele
make_lele
Srbistan

Član broj: 287268
Poruke: 383
*.yubc.net.



+68 Profil

icon Re: Ptt ADSL niže cene od 1. jula13.09.2011. u 18:41 - pre 153 meseci
Da bi uzeo MIK moras, jel te, biti ADSL korisnik. A ova verat akcija vazi samo za nove ADSL korisnike. Sve lepo pise...
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
94.228.238.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Ptt ADSL niže cene od 1. jula13.09.2011. u 18:53 - pre 153 meseci
Riki, za ovu vasu ponudu je ugovorna obaveza 12 meseci?
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

Vlada666

Član broj: 256346
Poruke: 139
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+23 Profil

icon Re: Ptt ADSL niže cene od 1. jula13.09.2011. u 22:41 - pre 153 meseci
@make_lele

Ja mislim da se pod "novi korisnik" podrazumeva svaki novi korisnik, dakle i onaj ko je otisao sa MIK kodom iz recimo Beotela i Telekoma. Prema tome svako ko nema ugovornu obavezu kod drugog provajdera moze preci kod njih, sto je i svrha ove kampanje i uopste koncepta sa MIK kodom.

Sto se tice cena interneta nisu neke moje pausalne prognoze nego sam takvu informaciju dobio od nekog ko je prilicno upucen u to, do sada je bio u pravu, ne znam mozda gresi ali eto tako mi reko, a ja vama prenesoh.


Uvek ce adsl uz ugovornu obavezu biti jeftiniji, kao sto i u mobilnoj telefoniji imamo pogodnosti kad se vezemo ugovorom, ja tu nevidim nista lose. Ja sam stalno vezan nekim ugovorom i na adsl-u i na prtplati za mob. Uvek ima zanimljivih i interesantnih ponuda na trzistu.
Kad sam poceo da koristim adsl dobio sam 3 meseca gratis u Telekomu, kad je isteko ugovor ja predjoh kod Beotela kampanja "platis jedan mesec drugi gratis", prosao taj ugovor evo sad ugrabih u telekomu 50% popusta...

BTW. Dobio sam info i da Telekom u bliskoj buducnosti planira i optiku do krajnjih korisnika, znaci brzine vece od do sada maksimalnih 16384/1024 Kbit/s
<<Koji se pas silom u lov vodi, taj zeca ne hvata.>>
<<Dok ima ovaca bice i vune>>
<<Dete mnogo milovano nikad dobro vaspitano.>>
<<Ko traži istinu mora je znati podnijeti.>>
<<Musterija je uvek u pravu>>
<<Dobro je tesko videti, a lako se pozna.>>
 
Odgovor na temu

make_lele
make_lele
Srbistan

Član broj: 287268
Poruke: 383
*.yubc.net.



+68 Profil

icon Re: Ptt ADSL niže cene od 1. jula13.09.2011. u 22:59 - pre 153 meseci
Citat:
Vlada666: @make_lele

Ja mislim da se pod "novi korisnik" podrazumeva svaki novi korisnik, dakle i onaj ko je otisao sa MIK kodom iz recimo Beotela i Telekoma. Prema tome svako ko nema ugovornu obavezu kod drugog provajdera moze preci kod njih, sto je i svrha ove kampanje


Lose mislis. A to koja je svrha ove kampanje ocigledno gresis.

Godinama u nazad postoje kampanje koje imaju za cilj povecanje broja ADSL korisnika u Srbiji. Te kampanje izvode uglavnom manji provajderi (yubc, beocity itd) uz pomoc Telekoma i to tako sto podprovajderi ne placaju port odredjen vremenski period Telekomu. Ove kampanje ne samo da se razlikuju od provajdera do provajdera, vec se razlikuju i od geografske lokacije korisnika pa tako u okviru iste kampanje korisnik iz npr Vozdovca ce dobiti 3 meseca besplatno, a korisnik iz npr Pozarevca ce dobiti 4 meseca iako su u isto vreme uzeli ADSL kod istog provajdera. Koliko ce ko dobiti, odlucuje Telekom u zavisnosti od toga na kojoj je centrali korisnik pa se desavalo i da korisnici iz istog grada dobiju razlicite uslove.

Za ove kampanje kod vecine provajdera nije postojala ni UO na odredjeni vremenski period!

Jedini uslov za ucesce u ovim kampanjama je da se korisnik posalje na realizaciju u toku trajanja kampanje. Dakle, ne da bude postojeci ADSL drugog provajdera pa da predje sa MIK-om, nego da ne bude uopste ADSL korisnik u trenutku podnosenja zahteva.

To je i ovde navedeno kao uslov, te i ova Veratova akcija slicnog tipa.

Zato, nemoj(te) iznositi "ja mislim" informacije ukoliko nemate neke osnove za iste.

Citat:
Vlada666: @make_lele

Sto se tice cena interneta nisu neke moje pausalne prognoze nego sam takvu informaciju dobio od nekog ko je prilicno upucen u to, do sada je bio u pravu, ne znam mozda gresi ali eto tako mi reko, a ja vama prenesoh.


Ne treba biti dobro upucen niti vidovita Zorka da bi znao da ce odnos cena/brzina konstantno ici u korist korisnika.

Citat:
Vlada666:
Uvek ce adsl uz ugovornu obavezu biti jeftiniji


Niti je uvek adsl bio povoljniji uz UO, niti ce adsl uvek biti jeftiniji uz UO. Evo, npr Telekom kao i 80% drugih provajdera konstantno nove korisnike vezuje ugovorom na 12 meseci bez ikakvih povoljnosti. Promocije, narocito u poslednje 2 godine jesu ceste, ali ne i konstantne.
 
Odgovor na temu

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
*.wifi.ricky.verat.net.

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: Ptt ADSL niže cene od 1. jula13.09.2011. u 23:07 - pre 153 meseci
Citat:
Slobodan Milivojevic: Riki, za ovu vasu ponudu je ugovorna obaveza 12 meseci?


da l' mi verujes da nemam pojma?
moje je da se pobrinem da taj adsl radi sto je bolje moguce... od cimanja telekoma kad se dese problemi na bras-ovima, do politika rutiranja i oglasavanja...
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
Odgovor na temu

Vlada666

Član broj: 256346
Poruke: 139
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+23 Profil

icon Re: Ptt ADSL niže cene od 1. jula14.09.2011. u 02:09 - pre 153 meseci
Besmisleno je odgovarati na postove koji imaju za cilj kontriranje, takvu vrstu ljudi nikad nisam razume no nije ni bitno.

Da, pogledao sam veratova kampanje se odnosi na korisnike koji tek sad realizuju adsl uslugu. Ali to nije sprecilo mog komsiju da ode u telekom uzme MIK i predje kod PTT, kao sto svi znamo u toku je promocija sa 50% i covek je uzeo 16/1 Mbit za 1400din mesecno i prezadovoljan je. A svrha takvih kampanja je privuci sto veci broj korisnika to i moja baba zna, tako da ono...

Ja govorim o kampanjama takvog tipa, a MIK sluzi onome cemu sluzi, sad ne znam kome se to svidja, a kome ne ali konkurencija je lepa stvar.

Citat:
Zato, nemoj(te) iznositi "ja mislim" informacije ukoliko nemate neke osnove za iste.

Kad budes postao moderator na ovom forumu mozes da mi pricas dali cu iznositi informacije tipa "ja mislim" do tada iznosicu ono sto ja hocu. Ja nisam izneo informaciju tipa to je tako i kraj price.

Citat:
Ne treba biti dobro upucen niti vidovita Zorka da bi znao da ce odnos cena/brzina konstantno ici u korist korisnika.


Mislim sta reci na komentar ovakvog tipa sem smece. Covek sa kojim sam pricao o internetu, inace moj prijatelj radi u telekomu u odeljenju za strategiju. Sad ne znam dali je koristio metode vidovnjastva ali je upucen.

Citat:
Niti je uvek adsl bio povoljniji uz UO, niti ce adsl uvek biti jeftiniji uz UO. Evo, npr Telekom kao i 80% drugih provajdera konstantno nove korisnike vezuje ugovorom na 12 meseci bez ikakvih povoljnosti. Promocije, narocito u poslednje 2 godine jesu ceste, ali ne i konstantne.


Pa kako nije jeftiniji? Ako je meni ugovorna obaveza istekla u telekomu i ja hocu da predjem na beotel dobijam automatski 2 meseca gratis od beotela, cena u cenovniku je ista ali ja sam dobio popust. Ja sam 3 puta do sad bio vezan ugovorom i sva tri puta sa nekom lepom promocijom, moje iskustvo sa provajderima je takvo.

Koliko se secam telekom je imao kampanju u februaru pa sada u junu, pred novaka imace jos jedna,uvek uz ugovornu obavezu(koja ponekad bode oci manjim provajderima) u medjuvremmenu evo ova odlicna Ptt kampanja... Dakle ima za izabrati, tako da o cemu mi pricamo dodjavola

btw. sva sreca pa sam na godisnjem inace ne znam kao bih se probudio ujutru


<<Koji se pas silom u lov vodi, taj zeca ne hvata.>>
<<Dok ima ovaca bice i vune>>
<<Dete mnogo milovano nikad dobro vaspitano.>>
<<Ko traži istinu mora je znati podnijeti.>>
<<Musterija je uvek u pravu>>
<<Dobro je tesko videti, a lako se pozna.>>
 
Odgovor na temu

make_lele
make_lele
Srbistan

Član broj: 287268
Poruke: 383
*.yubc.net.



+68 Profil

icon Re: Ptt ADSL niže cene od 1. jula14.09.2011. u 02:18 - pre 153 meseci
Citat:
Vlada666:
Da, pogledao sam veratova kampanje se odnosi na korisnike koji tek sad realizuju adsl uslugu. Ali to nije sprecilo mog komsiju da ode u telekom uzme MIK i predje kod PTT.


LoL :D

Citat:
Vlada666
Pa kako nije jeftiniji? Ako je meni ugovorna obaveza istekla u telekomu i ja hocu da predjem u beotel dobijam automatski 2 meseca gratis od beotela, cena u cenovniku je ista ali ja sam dobio popust.


Ne dobijas automatski nista. Sada Beotel nema nikakvu akciju, a vezujete ugovorom. Dakle, predjes na beotel, vezu te sa UO, a ne dobijes jeftiniji adsl. Dakle, nije tacno da je ADSL uvek jeftiniji uz UO, jer UO postoji bez obzira postoji li neka promo akcija. A ako mislis da je uvek bila kod nekog provajdera neka akcija, pa da si ti mogao da se setas od provajdera do provajdera kako bi iskoristio neku akciju-gresis, nije ih uvek bilo, niti ce ih uvek biti.
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Ptt ADSL niže cene od 1. jula14.09.2011. u 04:47 - pre 153 meseci
Ja sam uvek ADSL uzimao uz neke akcije, prvo na samom pocetku, na SezamPro nekoliko meseci za par stotina dinara (ne secam se tacno), posle na Veratu prvih mesec ili dva gratis bez UO, posle na Telekomu studentski paket prvih 6 meseci za dinar, pa ponovo na Telekomu 50% ova poslednja akcija... Nisam bio ni dana bez ADSL-a vec godinama. Svaki put sam koristio MIK naravno.

Inace, i ja sam cuo informaciju da ce cene uskoro kod svih provajdera biti na nivou ovih u PTT sa popustom.
Cak i da ne budu, postojace uvek nekakve akcije kao i svih ovih godina do sada.


- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

make_lele
make_lele
Srbistan

Član broj: 287268
Poruke: 383
*.yubc.net.



+68 Profil

icon Re: Ptt ADSL niže cene od 1. jula14.09.2011. u 14:35 - pre 153 meseci
Evo, za "MIK pametnjakovice":

Citat:
Podsećamo vas da se akcija odnosi na korisnike realizovane do kraja oktobra, koji do sada nisu imali ADSL uslugu


http://www.verat.net/sr/novost...it-s-adsl-za-samo-1090-dinara/
 
Odgovor na temu

Vlada666

Član broj: 256346
Poruke: 139
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+23 Profil

icon Re: Ptt ADSL niže cene od 1. jula14.09.2011. u 16:21 - pre 153 meseci
Evo na brzinu sam pogledao na netu i gle cuda dve interesantne promocije:

http://www.oriontelekom.rs/privatni_korisnici/internet/adsl.469.html
Kod Beotela uz ugovornu obavezu od 1god 2 meseca gratis, uz obavezu na 2 god 3 meseca gratis.

Zatim

[url=mailto:http://www3.ptt.rs/]http://www3.ptt.rs/[/url]

Trenutno naj atraktivnija ptt kampanja 50% popusta na pretplatu uz ugovor na godinu dana.


Vaze za sve korisnike, dakle ako nemate ugovornu obavezu kod drugog provajdera slobodno navalite, sve sto vam treba je MIK od trenutnog provajdera.

Pricam o sadasnjem vremenu kako je bilo pre 7-8 ne znam i nezanima me,znam da da od kada ja koristim adsl skoro uvek ima neka zanimljiva kampanja, a bice ih sve vise, rekao sam sta sam imao, nezelim vise da se smaram ovim.



<<Koji se pas silom u lov vodi, taj zeca ne hvata.>>
<<Dok ima ovaca bice i vune>>
<<Dete mnogo milovano nikad dobro vaspitano.>>
<<Ko traži istinu mora je znati podnijeti.>>
<<Musterija je uvek u pravu>>
<<Dobro je tesko videti, a lako se pozna.>>
 
Odgovor na temu

make_lele
make_lele
Srbistan

Član broj: 287268
Poruke: 383
*.yubc.net.



+68 Profil

icon Re: Ptt ADSL niže cene od 1. jula14.09.2011. u 16:27 - pre 153 meseci
Pa?
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Ptt ADSL niže cene od 1. jula14.09.2011. u 18:11 - pre 153 meseci
Eo u tvom stilu:




Pa?

XD



@make_lele
Stvarno ne kontam nacin na koji komuniciras...


[Ovu poruku je menjao mr. ako dana 15.09.2011. u 06:56 GMT+1]
- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
*.wifi.ricky.verat.net.

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: Ptt ADSL niže cene od 1. jula15.09.2011. u 21:26 - pre 153 meseci
ne... moja je greska... nisam imao u vidu da je u pitanju akcija za NOVE korisnike ADSL usluge... tako da rizik od gubitka porta postoji... mada je, kako cujem od kolega iz telekoma, ovih dana znacajan suficit u pitanju... tako da je rizik prilicno nizak...
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Ptt ADSL niže cene od 1. jula15.09.2011. u 22:28 - pre 153 meseci
Ma ne pricamo ISKLJUCIVO o Veratu i njhovoj ponudi, vec generalno o mogucnosti "hvatanja" promocija i prelazaka na sa ISP na ISP.
OK, u ovoj poslednjoj promociji Verat to nudi samo novim korisnicima koji nisu imali ADSL ranije. Ali niko nije iskljucivao sve ostale provajdere i promocije, ranije i buduce.

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

MadProfessor
Prof. engleskog
Kruševac

Član broj: 211006
Poruke: 14
82.208.220.*



+1 Profil

icon Re: Ptt ADSL niže cene od 1. jula16.09.2011. u 14:33 - pre 153 meseci
Od danas sam i ja postao korisnik ptt neta. Za sada fino radi, 14MB/s dl, 0.84 MB/s ul. Jedino sto nikako ne mogu da pristupim modemu. Obrazac za user: xxyyyyyyy@pttnet i pass: xxyyyyyyy ne rade (xxyyyyyyy = broj telefona bez nule), a ni kombinacija admin/admin. Zna li neko kako da mu pristupim? Mozda reset?
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Ptt ADSL niže cene od 1. jula

Strane: << < .. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 134781 | Odgovora: 569 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.