Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kablovski IKOM internet. iskustva

[es] :: ISP :: Kablovski IKOM internet. iskustva
(TOP topic, by pajaja)
Strane: << < .. 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 279944 | Odgovora: 736 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mmmilan
beograd

Član broj: 61407
Poruke: 374
95.180.85.*



+38 Profil

icon Re: Kablovski IKOM internet. iskustva15.09.2011. u 20:51 - pre 153 meseci
Ja sam zadovoljan, mada bi mogli da porade na uploadu.



they killed kenny
 
Odgovor na temu

zemun88
Beograd - Zemun, Srbija

Član broj: 152727
Poruke: 442
*.mbb.telenor.rs.



+112 Profil

icon Re: Kablovski IKOM internet. iskustva15.09.2011. u 22:41 - pre 153 meseci
Svaka čast za download, ali i dalje ostajem pri svom stavu da je upload ko u kamenom dobu i savetujem pojedine da se raspitaju na Guglu šta je to kritika pošto gledaju samo pravo i za nju nisu čuli. Ko prihvata kritiku taj prosperira, a ko ne taj samo stagnira - srednji vek i te fore
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
95.180.97.*



+257 Profil

icon Re: Kablovski IKOM internet. iskustva16.09.2011. u 17:14 - pre 153 meseci
A ja stvarno ne znam sta ih sprecava da naprave pakete koji imaju veci upload i ponude ih pored ovih po adekvatnoj ceni (pa ko zeli veci upload, moze vise da plati, recimo meni bi 3.5/1 za npr 200 din. vise mnogo bio bolji nego 3.5/0,128 :)))
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

zemun88
Beograd - Zemun, Srbija

Član broj: 152727
Poruke: 442
95.180.65.*



+112 Profil

icon Re: Kablovski IKOM internet. iskustva16.09.2011. u 17:44 - pre 153 meseci
Ne sprečava ih ništa ;). Samo to da pređu iz kamenog upload doba u 21 upload vek ;)
 
Odgovor na temu

BiiigMuzzy
Beograd

Član broj: 98691
Poruke: 333
95.180.11.*



+19 Profil

icon Re: Kablovski IKOM internet. iskustva16.09.2011. u 17:56 - pre 153 meseci
^ Naravno da ih sprecava. A sta je to sto ih sprecava, to MI ne znamo, to ONI znaju. Jer sigurno bi im poremetilo trenutnu racunicu. Mozda bi morali vise da plate link... mozda bi raspodela bila drugacija... mozda ovo, mozda ono... suvise tog "mozda", a bezveze je da napamet pricamo. Sigurno ih nesto sprecava, jer da ih nista ne sprecava, svi bismo imali najmanje po 20mbps DOWN/UP

Uglavnom, uvek je bilo i bice nezadovoljnih sta god da urade

Pozdrav!


 
Odgovor na temu

zemun88
Beograd - Zemun, Srbija

Član broj: 152727
Poruke: 442
95.180.65.*



+112 Profil

icon Re: Kablovski IKOM internet. iskustva16.09.2011. u 19:17 - pre 153 meseci
Ne tražim ni ja sad kule i gradove za 1650 dinara. Samo tražim i dostojnu brzinu upload-a. Ako su mogli stalno da dižu download onda mogu i upload. Sprečava ih srpski mentalitet i način na koji većina firmi u Srbiji i dalje posluje. Takođe je i srpski mentalitet onaj kome smetaju drugi komentari i kritike. I sad ja treba da plačem i da ridam što oni nešto moraju da plaćaju, ili da šire link i šta god. Svi operateri u Srbiji posluju tako što dele kolač i ja sad treba nekoga da sažaljevam. Alo bre ljudi pa mi živimo u 21. veku, a neki firme i veći deo našeg naroda to nije shvatio. Svaka firma koja shvati šta je konkurencija i šta znači stalno unapređivanje usluge neće imati negativne komentare ili će to biti zanemarljivo. Kad se hvali IKOM onda je to ok. Ali čim počne da se kritikuje onda je to jako loše, to je znak razmaženosti i bahatosti. Ne bi me čudilo da to smeta pojedinim ljudima iz IKOM-a, ili možda onim ženama aždajama iz korisničkog servisa. Možda i je i neki korisnik koji je nešto dobio zauzvrat da kudi korisnike koji ih kritikuju.

Tako da i dalje stojim pri svom stavu da je upload ko u kamenom dobu. A samo osoba koja nema pojma šta je upload ili zaposleni u IKOM-u može tako nešto da hvali.

Tako da draga gospodo iz IKOM-a pređite iz kamenog doba i srednjeg veka u 21. vek i malo pitajte svoje korisnike šta žele a šta ne žele u vašoj usluzi, pošto je komunikacija jednosmerna
 
Odgovor na temu

m257

Član broj: 132139
Poruke: 398
95.180.38.*



+5 Profil

icon Re: Kablovski IKOM internet. iskustva16.09.2011. u 19:30 - pre 153 meseci
Slažem se! Nezadovoljnih će uvek biti ali upload 128 kbps je stvarno nedopustivo mali i to je više nego objektivna stvar! Da je bar duplo veći (dakle na nivou najjeftinijeg ADSL-a) pa još i nekako, mislim da bi to već bilo i OK. Opet, svakako bi više značilo da su makar malo povećali UL nego za tih 0,5 mbps DL.
 
Odgovor na temu

BiiigMuzzy
Beograd

Član broj: 98691
Poruke: 333
95.180.11.*



+19 Profil

icon Re: Kablovski IKOM internet. iskustva16.09.2011. u 19:33 - pre 153 meseci
Citat:
zemun88: Takođe je i srpski mentalitet ...


Takodje i nase srpsko je da se svi razumeju u sve

Jedino da se javi neko iz IKOM-a i da kaze razloge... sve ostalo je spamovanje i "ma kad ti ja kazem" argumenti

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

domi84
privatnik

Član broj: 290656
Poruke: 2
77.239.91.*



Profil

icon Re: Kablovski IKOM internet. iskustva18.09.2011. u 20:15 - pre 153 meseci
Ovako, da li neko zna u kojim sve zgradama IKOM ima svoje centrale u podrumima?
I ako neko ima ko koristi IKOM internet u nekim od tih zgrada, placa li punu cenu interneta + kablovska ili se u racunima odbija cena od kablovske.
S obzirom da je poznato da u tim zgradama u kojim IKOM ima centrala u obicnom paketu (samo kablovska tv) se uopste ne naplacuje.
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Kablovski IKOM internet. iskustva21.09.2011. u 08:36 - pre 153 meseci
BiiigMuzzy napisa:
> sve ostalo je spamovanje i "/ma kad ti ja kazem/" argumenti :D

Zar forumi ne služe za to? Ne za spamovanje, nego za razmenu
mišljenja, iznošenje ličnih stavova? Ako tebi lično smeta što se priča
da IKOM pilićari sa uploadom, šta da se radi. :)

Sa 128Kb uploadom ne može da radi Skype video na primer kako
treba, a gde je tu upload slika, video klipova ili upload fajlova na FTP
server? Kakav je to upload sa kojim ti treba *sat vremena* da uploaduješ
fajl od 60MB?
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

zemun88
Beograd - Zemun, Srbija

Član broj: 152727
Poruke: 442
95.180.65.*



+112 Profil

icon Re: Kablovski IKOM internet. iskustva21.09.2011. u 10:21 - pre 153 meseci
Citat:
BiiigMuzzy: Takodje i nase srpsko je da se svi razumeju u sve ;)

Jedino da se javi neko iz IKOM-a i da kaze razloge... sve ostalo je spamovanje i "ma kad ti ja kazem" argumenti :D

Pozdrav!


BiigMuzzy ja znam da ti nešto dobijaš od Ikom-a, ali nemoj toliko da tuguješ što mi njih kritikujemo. Svaka kritika je opravdana i nema razloga da takvi kao kukaju na forumu zbog toga. Jesto da je to tvoj IKOM, ali nemoj baš toliko da kukaš.

Sve što je izneto u vezi upload brzina je objektivno kako neko reče i možeš do sutra da ih braniš i nećeš ništa postići. I da napišem šta još ne volim kod njih. Kad zovem internet podršku onda se javi neka od "onih" žena lepo me sve ispita i prebaci na internet podršku. I onda se javi neko iz internet podrške i opet me pita to isto što je potpuno moronski. Nemaju direktu liniju ka podršci, ili da podrška već dobije podatke od operatera kol centra. Totalna glupost.

Eto da ih pohvalim da su svima poslali pismeno obaveštenje o povećanju download brzina. BiiigMuzzy biće neka nagradica od IKOM-a za tebe. To sleduje za uvlakuše
 
Odgovor na temu

BiiigMuzzy
Beograd

Član broj: 98691
Poruke: 333
95.180.11.*



+19 Profil

icon Re: Kablovski IKOM internet. iskustva21.09.2011. u 10:42 - pre 153 meseci
Citat:
bachi: Zar forumi ne služe za to? Ne za spamovanje, nego za razmenu
mišljenja, iznošenje ličnih stavova?


To jeste spamovanje... to sto se desava par postova iznad. To nije razmena misljenja, jer nije utemeljeno na argumentima. Moze... hajde, moze "razmena misljenja", ali neosnovanih, sto u principu onda jeste spamovanje. Otkud je zemun88 upoznat sa razlozima zasto IKOM "ne povecava upload"? I onda ce neko ko slucajno naleti na topic da pomisli da su to pravi razlozi, a sto moze da bude vrrrrlo daleko od istine. Naravno kao sto rekoh - ovde se svi razumeju u sve

Citat:
bachi: Ako tebi lično smeta što se priča
da IKOM pilićari sa uploadom, šta da se radi.


Ako tebi licno smeta sto sam ja zadovoljan sa uploadom, sta da se radi Znam da uvek moze vise. Pocetkom godine sam imao 512kbps... u ovom trenutku imam 768kbps. To je, koliko se razumem u matematiku, ubrzanje za 50%... eto, zar to nije vise. I realno, bice jos vise... ali ne odmah (na prolece cu imati sigurno 1Mbps, a mozda jos i vise... nadjimo se na prolece ovde i uporedimo ). Pa nismo deca da hocemo sve i hocemo odmah. Polako, sacekajmo malo, vidis da se ipak nesto desava.

Citat:
bachi: Sa 128Kb uploadom ne može da radi Skype video na primer kako
treba, a gde je tu upload slika, video klipova ili upload fajlova na FTP
server? Kakav je to upload sa kojim ti treba *sat vremena* da uploaduješ
fajl od 60MB?


Ti onda uzmi veci paket. Kako to ja imam 768 kilobita per sekund? Ili idi kod drugog provajdera koji daje vise. Ahaaaa... u pitanju je cena? A ybg, uvek je bilo "kolko para tolko muzike". E sad, sto je nama u nasoj zemlji "muzika" suvise skupa (kao sto su skupi i benzin, struja, grejanje...) tj. sto su sve te nabrojane stvari jeftinije "preko" to nije stvar IKOM-a, vec ove drzave. Kad se sredi stanje u drzavi, bice jeftiniji i internet. A da pojeftinjuje, to je istina. Ranije sam imao TV + 2000/128kbps za 2800 dinara. Sada imam TV + 10000/768kbps za 2850 dinara. Ok, poskupelo je za 50 dindzi i dobio vise puta brzi download i upload za (skoro) iste pare.

Nisam portparol IKOM-a. Samo sam obicni, realni korisnik 7 godina. Nikad nisam dobio nikakav poklon i nema razloga da ih dizem u nebesa, sto i ne radim, vec samo argumentovano iznosim misljenja za ono sto znam, a za ono sto ne znam ("zasto ne povecava brzine uploada") ne nagadjam. Nije zdravo nagadjati, ako ne raspolazemo potpunim informacijama. Eto kako onda glupo izgleda to sto zemun88 neosnovano prica i nagadja o meni kao "nekom ko je dobio neke poklone" Kad ovako iznosi "istine" o meni, koliki kredibilitet onda imaju njegove "objektivne price"

Znaci, bice Samo malo strpljenja. Ili ako se strpljenja nema (mladi ljudi obicno nemaju strpljenja), plati se vise - uvek bilo

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Kablovski IKOM internet. iskustva21.09.2011. u 11:24 - pre 153 meseci
BiiigMuzzy napisa:
> To jeste spamovanje... to sto se desava par postova iznad. To nije razmena misljenja, jer nije utemeljeno na argumentima.

Za činjenice je neophodno imati argumenta, za iznošenje
mišljenja baš i ne. No, na svu našu sreću, moderator se ne slaže sa
tobom. ;-)

> Ako tebi licno smeta sto sam ja zadovoljan sa uploadom, sta da se radi

Taman posla da mi smeta što si ti zadovoljan mrvicama, smeta mi
što od tih mrvica praviš kao da je vekna hleba. :)

> Polako, sacekajmo malo, vidis da se ipak nesto desava.

Upravo zbog tvog (i tebi sličnim ljudima) stava i jesmo tu gde
jesmo kao društvo i država u celini. Čekam ja prijatelju od 1997. godine
da imam pristojan Internet sa pristojnim uploadom, ali to nikako da se
desi. Pristojan DL se i može naći po relativno ok ceni, ali stanje sa
uploadom je užasno i imam(o) pravo da budemo nezadovoljni, kao što i ti
imaš pravo da budeš zadovoljan mrvicama koje dobijaš.

> Ti onda uzmi veci paket. Kako to ja imam 768 kilobita per sekund?

Zato što ih plaćaš papreno. :D

> Ili idi kod drugog provajdera koji daje vise. Ahaaaa... u pitanju je
> cena?

Odavno i jesam. ;-)

> A ybg, uvek je bilo "kolko para tolko muzike".

Da, samo što korisnici IKOMa za mnogo para dobijaju izuzetno
malo muzike, ali tebi je izgleda to ok. :D

> Sada imam TV + 10000/768kbps za 2850 dinara. Ok, poskupelo je za 50
> dindzi :D i dobio vise puta brzi download i upload za (skoro) iste
> pare.

Toooooo bre, a tim tempom ćeš 2035. imati 5Mb uploada. :lol:

> Nisam portparol IKOM-a.

Nisi li? :P

> Samo sam obicni, *realni* korisnik 7 godina.

Nisi realan, nerealan si ili skroman.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

BiiigMuzzy
Beograd

Član broj: 98691
Poruke: 333
95.180.11.*



+19 Profil

icon Re: Kablovski IKOM internet. iskustva21.09.2011. u 12:03 - pre 153 meseci
Citat:
bachi: Za činjenice je neophodno imati argumenta, za iznošenje
mišljenja baš i ne. No, na svu našu sreću, moderator se ne slaže sa
tobom. ;-)


Onda se u tom slucaju ne moze uzimati za ozbiljno misljenje zemuna88 o razlozima za "nepovecavanje brzine uploada". Mogu ja da mislim i da pod haubom zive mali ljudi koji pokrecu automobil (sto rece Bjela sinoc u filmu ) ali to opet nije realno i samo je blebetanje Ali doci ce neko ko ce zemunovo88 misljenje shvatiti kao cinjenicu i to ce onda biti dezinformacija... sto na kraju postaje spam - beskoristan tekst.

I kakve veze sad ima moderator?!?!

Citat:
bachi: Taman posla da mi smeta što si ti zadovoljan mrvicama, smeta mi
što od tih mrvica praviš kao da je vekna hleba.


E sad, ako ti hoces veknu hleba, al da je platis kao sto bi platio mrvice - to je veoma nerealno.

Citat:
bachi: Upravo zbog tvog (i tebi sličnim ljudima) stava i jesmo tu gde
jesmo kao društvo i država u celini. Čekam ja prijatelju od 1997. godine
da imam pristojan Internet sa pristojnim uploadom, ali to nikako da se
desi. Pristojan DL se i može naći po relativno ok ceni, ali stanje sa
uploadom je užasno i imam(o) pravo da budemo nezadovoljni, kao što i ti
imaš pravo da budeš zadovoljan mrvicama koje dobijaš.


Ja ti opet kazem... polako, vidis da se povecanje desava. 1997. koju spominjes, imao si modeme od 14.4kbps (koliko je to kilobajta ) u najboljem slucaju 33.6 dok ti provajderi nisu davali ni toliko, pa ti je dzaba bio "ultrabrzi" modem ako od provajdera ne mozes da dobijes toliku brzinu. A uz to se placalo na sate provedene na liniji. I to je bio download... o (tako bednom) uploadu je retko ko i razmisljao. Ako mislis da treba da bude veci upload, izadji na ulice... skupi istomisljenike... najlakse je sedeti i kukati nad, ah tuznom nam sudbinom, a nista ne raditi da bude bolje.

Citat:
bachi: Zato što ih plaćaš papreno.


Skuplje nego u inostranstvu, to je sigurno. UVEK (ali uvek) je tako i bilo. Islo se u Trst po farmerke, u Madjarsku po kobasice i kackavalj... pa zasto bi drugacije bilo i za internet? Ne, ne kazem ja da je to posteno. Ali sta je posteno na ovom svetu? Pogledaj i druge stvari - npr. (dajem ti primer iz necega cime se bavim) jedan objektiv koji u Americi kosta 500$, u Evropi je 500€, a kod nas je 500 + x€ (x je suma koju ce da ti zacepe nasi, a nije manja od 20-30%). I sta onda?! Internet nam je papreno skup? Skup jeste, ali "papreno" je vec subjektivna ocena.

Citat:
bachi: Odavno i jesam. ;-)


Bravo za tebe Onda verovatno vise ne moras da kukas za 128kbps uploadom

Citat:
bachi: Da, samo što korisnici IKOMa za mnogo para dobijaju izuzetno
malo muzike, ali tebi je izgleda to ok.


To sam ti vec rekao... i u proslom i u ovom postu.

Citat:
bachi: Toooooo bre, a tim tempom ćeš 2035. imati 5Mb uploada. :lol:


Znam da u ovoj drzavi ima mnoooogo vaznijih problema od brzine uploada i zbog toga sam realan. Internet im je na tek tamo nekom... par hiljaditom mestu (ako i toliko). Sa takvim prioritetom, ja sam stvarno zadovoljan, odn. shvatam da ne mogu da ocekujem internet kao u Americi, kad nam je sveukupna situacija gora nego u Albaniji.

Citat:
bachi: Nisi li? :P


Dokazi da jesam :P Nadji me na njihovom platnom spisku

Da bar jesam... eh... imao bih flat5 (mozda i neki flat6, flat 10 ) za dz, a mogao bih i da dam informacije iz prve ruke. Ovako - ne nagadjam.

Citat:
bachi: Nisi realan, nerealan si ili skroman.


Da, uzevsi sve u obzir (a ne samo zelju da upload bude veci), realan sam.

Pozdrav!

EDIT: Ovo sam jednostavno morao da dodam

Citat:
bachi: Toooooo bre, a tim tempom ćeš 2035. imati 5Mb uploada. :lol:


Ako smo tempom od 1997. do 2011. dobili 54x (a i vise, s obzirom na jos sporiji upload na 14.4 modemima) brzi upload, onda cemo tim istim tempom za 1.71x vise vremena (24 u odnosu na 14 godina) dobiti i 1.71x u odnosu na 54x veci upload, sto bi znacilo 1.71 x 54 x 768kbps = 70917kbps = 70Mbps To bi bio flat4... flat5 bi bio 100Mbps. A ti bi nam dao samo 5Mbps... eto ko koci progres... stidi se :P

Plzzzz... nemojmo da lupamo

[Ovu poruku je menjao BiiigMuzzy dana 21.09.2011. u 13:20 GMT+1]
 
Odgovor na temu

zemun88
Beograd - Zemun, Srbija

Član broj: 152727
Poruke: 442
*.bluenet.rs.



+112 Profil

icon Re: Kablovski IKOM internet. iskustva21.09.2011. u 12:18 - pre 153 meseci
Da li je neko platio siću od 1.600 dinara za paket ili 2.800 to je nebitno, jer malo pismeniji ljudi znaju da IKOM mora da poštuje Zakon o zaštiti potrošača i da ne sme da diskriminiše korisnike time što će nekom ko je platio paket 1.000 dinara više povećavati upload, a nekome ko nema novca ili ne želi da plaća toliko za paket ne povećavati uopšte. Zabranjena je cenovna diskriminacija na osnovu ponude i svima se mora srazmerno pružiti usluga, a u prilog tome ide i da IKOM i ostali operateri dele teritoriju Beograda, a time posluju u monopolski.
Tako da manje pismeniji korisnici u smislu poznavanja zakona će uvek stati na stranu takvih preduzeća i dobiti po koju sitnicu za uzvrat. Da li je to povećanje plate ili neka benefecija to je stvar kreativnosti IKOM-a.
Ta priča "koliko para i toliko muzike" kod naših preduzeća znači i diskriminacija korisnika. Ajde da mi budemo jedini, pa sad da se ponašamo bahato što nam se hoće.

Tako da BiiigMuzzy pre nego što kreneš da pišeš sve i svašta dobro razmisli i malo pročitaj Zakone koji uređuju ovu oblast, i uđi konačno u 21. vek i raspitaj se koje su brzine upload-a i razvijenim zemljama, i šta se dobija u skladu sa standardom, i šta druge zemlje nude korisnicima, a koju siću nama nude operateri i to za velike pare.

I nemoj pričati kako je situacija teška za operatere, koji ne nude ništa posebno a posluju ko monopolisti i koji deru korisnike.

Možda ti sad povećaju upload na 1mb/s pa ćeš moći brže da postavljaš poruke na ES
 
Odgovor na temu

BiiigMuzzy
Beograd

Član broj: 98691
Poruke: 333
95.180.11.*



+19 Profil

icon Re: Kablovski IKOM internet. iskustva21.09.2011. u 12:30 - pre 153 meseci
Citat:
zemun88: Tako da BiiigMuzzy pre nego što kreneš da pišeš sve i svašta dobro razmisli i malo pročitaj Zakone koji uređuju ovu oblast, i uđi konačno u 21. vek i raspitaj se koje su brzine upload-a i razvijenim zemljama, i šta se dobija u skladu sa standardom, i šta druge zemlje nude korisnicima, a koju siću nama nude operateri i to za velike pare.

I nemoj pričati kako je situacija teška za operatere, koji ne nude ništa posebno a posluju ko monopolisti i koji deru korisnike.

Možda ti sad povećaju upload na 1mb/s pa ćeš moći brže da postavljaš poruke na ES


Kao sto vec rekoh...

Citat:
BiiigMuzzy: Nije zdravo nagadjati, ako ne raspolazemo potpunim informacijama. Eto kako onda glupo izgleda to sto zemun88 neosnovano prica i nagadja o meni kao "nekom ko je dobio neke poklone" Kad ovako iznosi "istine" o meni, koliki kredibilitet onda imaju njegove "objektivne price"


Totalno si se diskreditovao u ovom topicu, pa sve sto pricas (p)ostaje prazno naklapanje.

Mi smo UVEK bili daleko od ostalog sveta, zar je to tesko razumeti i shvatiti, pa cak i ako je internet u pitanju? Kaskamo bar 20 godina za svetom (u mnogim stvarima i vise). Ko je onda tu nerealan?

Pozdrav!

P.S. Evo, povecase mi na 5Mbps... zbog dobro vladanja njihov sam omiljeni korisnik :LOLcina: Zato tako brzo odgovaram sada
 
Odgovor na temu

zemun88
Beograd - Zemun, Srbija

Član broj: 152727
Poruke: 442
94.229.113.*



+112 Profil

icon Re: Kablovski IKOM internet. iskustva23.09.2011. u 15:00 - pre 153 meseci
Zvanična informacija za upload brzine

Flat 1 64 Kbps,
Flat 2 128 Kbps,
Flat 3 384 Kbps,
Flat 4 768 Kbps,
Flat 5 1024 Kbps.

Moralo bi to malo bolje, bar 300 kb/s bi bilo ok. Tako da se nadam da će se neko smilovati. Inače nema nikakvih informacija o upload brzinama na sajtu Ikoma
 
Odgovor na temu

WEXY
Beograd

Član broj: 33948
Poruke: 163
95.180.98.*

ICQ: 166638118


+7 Profil

icon Re: Kablovski IKOM internet. iskustva26.09.2011. u 12:03 - pre 152 meseci
Danas mi je stiglo pismo od IKOM-a, Flat 5 download dižu na 20Mbit, ne piše ništa za upload.
"Nutri-matik je konstruisala i izradila Sirijuska kibernetska korporacija čije odeljenje za žalbe sada prekriva sve glavne kopnene mase prve tri planete zvezde Tau iz sistema Sirijusa"
 
Odgovor na temu

domi84
privatnik

Član broj: 290656
Poruke: 2
*.telrad.net.



Profil

icon Re: Kablovski IKOM internet. iskustva28.09.2011. u 14:22 - pre 152 meseci
A ostali paketi nista?
 
Odgovor na temu

WEXY
Beograd

Član broj: 33948
Poruke: 163
95.180.98.*

ICQ: 166638118


+7 Profil

icon Re: Kablovski IKOM internet. iskustva28.09.2011. u 15:26 - pre 152 meseci
Za ostale pakete ne piše ništa, verovatno su poslali samo Flat 5 korisnicima.
"Nutri-matik je konstruisala i izradila Sirijuska kibernetska korporacija čije odeljenje za žalbe sada prekriva sve glavne kopnene mase prve tri planete zvezde Tau iz sistema Sirijusa"
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Kablovski IKOM internet. iskustva
(TOP topic, by pajaja)
Strane: << < .. 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 279944 | Odgovora: 736 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.