Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Češka traži kvalifikovane strane radnike

[es] :: Vodič za posao :: Češka traži kvalifikovane strane radnike

Strane: << < .. 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 465259 | Odgovora: 1518 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.emea.ibm.com.



+69 Profil

icon Re: Češka traži kvalifikovane strane radnike03.05.2011. u 15:57 - pre 156 meseci
Pravi se raspored smene, sve zavisi koliko ljudi ima, sta se radi itd, raspored se ovde pravi mesecno.
Ali moze se sklepati da radis 5 dana, pa 4 odmora pa opet posao, ili tako nesto.

Mozes da preporucis, ako si IBM, preporucis IBM, 50k CZK bruto, oko 35K neto, ali to nema sanse sada, jer nece da se muce sa papirima, pa je ili Manpower ili Natek, a i retko ko je dobijao.
Ako si Manpower, mislim da je 15k, valjda isto bruto, za Natek ne znam.
Obe firme ne garantuju tu sumu i desava se da ne isplate jer eto, ti si predlozio za ovja posao, a on je dobio onaj, ili nesto im je sumnjivo.

Ako si Manpower, mozes da preporucis samo Manpoweru, ako si IBM, onda IBM, ako si Natek, onda samo NAteku, u drugom slucaju nemas pravo na novac.

Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

bookmark
Marcus Wulffings
Lisboa

Član broj: 267887
Poruke: 95
*.adsl.eunet.rs.



+2 Profil

icon Re: Češka traži kvalifikovane strane radnike03.05.2011. u 16:27 - pre 156 meseci
Baš sam imao sad intervju sa nekim amerom, kaže da ih ima 19-oro koje bi uzeo da ih uposli u Brnu. Sa radom bi trebalo da se počne prvog avgusta.
 
Odgovor na temu

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.cust.nbox.cz.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: Češka traži kvalifikovane strane radnike03.05.2011. u 18:08 - pre 156 meseci
To ce biti da je ovo.

19 NRC Tier 2
Network Technician
Full Discription Available, 24x7 and Central shifts
 
Odgovor na temu

bookmark
Marcus Wulffings
Lisboa

Član broj: 267887
Poruke: 95
*.adsl.eunet.rs.



+2 Profil

icon Re: Češka traži kvalifikovane strane radnike03.05.2011. u 18:44 - pre 156 meseci
To je to.
 
Odgovor na temu

bookmark
Marcus Wulffings
Lisboa

Član broj: 267887
Poruke: 95
*.adsl.eunet.rs.



+2 Profil

icon Re: Češka traži kvalifikovane strane radnike03.05.2011. u 18:45 - pre 156 meseci
Ovako nešto:

JOB TITLE: Network Technician – AT&T
JOB COUNTRY: Brno – Czech Republic
DESCRIPTION:
Responsibilities:
- Problem identification, isolation and repair on worldwide network, working with 3com modems,
Cisco switches, routers, proxy servers, with systems running on UNIX based systems
- Recognizing, troubleshooting, and responding to network problems
Requirements:
- High school graduate and above
- At least 2 years of experience in a similar position
Mandatory technical skills:
- Experience with technologies used in telecommunications services.
- Experience with UNIX based systems
- Ability to operate well in an international environment, multicultural environment
- Reliability, responsiveness and flexibility, Communication Skills, High motivation, Teamwork skills
- Fluent in English, both written and verbal
-
Desirable technical skills:
- Cisco Networking (CCNA is advantage)
- Knowledge of UNIX based Platforms and applications
- Knowledge of Perl, Ruby/iLOG, Javascript an advantage
- Experience with VPN
- Knowledge of AOTS
Preferred soft skills
- Candidates must be able to demonstrate that they can effectively manage their workload, be
proactive and flexible in their approach to work.
 
Odgovor na temu

yellow pinky
Niš

Član broj: 28354
Poruke: 193
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+13 Profil

icon Re: Češka traži kvalifikovane strane radnike03.05.2011. u 21:27 - pre 156 meseci
Citat:
Branko Santo: Mozete Yellow Pinky da pitate preko koje je agencije on nasao posto je lakse zbog papira. Ako cete direkt [email protected] pa cu ja proslediti dalje.


@
Ma ja ništa nisam našao .
Mada nije da se nisam trudio.
Generalno okrećete svakog dana www.jobs.cz pa ako želite da vidite poslove u Brnu , odaberete Jihomoravski region i kucate tip posla koji vas interesuje.
Najčešće oglase daju manje firme , koje veoma moguće drže Česi, ali koliko sam primetio ne snalaze se najbolje u tome (često ne umeju ni da prekopiraju glavni oglas) a i najškrtiji su na platama.

Ja sam u zadnjih 7 meseci slao po 2 puta Manpoweru i Nateku , i jednom direktno ATTu.

Iz Manpowera mi tražili "permanent residency" papire, pa kada sam im rekao da to nemam otkacili me.
Natek ni jednom nije odgovorio.
Iz ATTa su me pozvali, zakazali intervju ali me zakazanog dana nisu zvali ...

@Branko

E da ti pošaljem i ja ?
 
Odgovor na temu

ivansd
Network Engineer
Amsterdam, UPC Broadband

Član broj: 269903
Poruke: 64
*.net.upcbroadband.cz.



Profil

icon Re: Češka traži kvalifikovane strane radnike03.05.2011. u 22:53 - pre 156 meseci
@Fade:
neka se oni loze i dalje na svoj ceski, nemam nista protiv, ali kao sto ti danas rekoh, neka poogledaju oko sebe, 2011-ta godina je, vreme je da nauce neku rec engleskog.
@Yellow pinky:
mene cudi da te ne zovu, jer koliko kapiram, potrebni su ljudi ovde. Ma ubedjen sam da ce zvati.
 
Odgovor na temu

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.cust.nbox.cz.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: Češka traži kvalifikovane strane radnike04.05.2011. u 05:51 - pre 156 meseci
Ma posalji nece da skodi znam da si vec slao Jani ali nek bude i kod mene :)

U Ceskoj se vec grebe dno kazana sa kandidatima. Ali nemojte da se stidite trazite i u Bratislavi imali smo nedavno neke info da i tamo primaju ko besni a tamo u AT&T ima ~2.000 ljudi.
 
Odgovor na temu

ivansd
Network Engineer
Amsterdam, UPC Broadband

Član broj: 269903
Poruke: 64
*.net.upcbroadband.cz.



Profil

icon Re: Češka traži kvalifikovane strane radnike04.05.2011. u 06:37 - pre 156 meseci
Po meni Bratislava uopste nije losija opcija, jer je u najmanju ruku 150 km blize kuci. Znam sad kad sam dolazio, stigoh do Bratislave i bas sam bio u fazonu kako bi bilo dobro da sam stigao, ali sam morao da vozim do Brna.
Salu na stranu, pokusajte ljudi sve opcije, ja bih barem tako uradio.
 
Odgovor na temu

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.cust.nbox.cz.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: Češka traži kvalifikovane strane radnike09.05.2011. u 21:16 - pre 156 meseci
Ko hoce moze i menadzer da bude :)

http://www.jobs.cz/pd/231484298?rps=11&section=searchform

Citat:
AT & T Global Network Services Czech Republic s.r.o.
Operations Manager

AT&T is the world's premier voice, video and data communication company touching all paths of business fields such as consumers, businesses and government. Research and development capabilities of AT&T Labs procures that the company runs the world's largest, most sophisticated communications network, and is the American largest cable operator company. The company is a lead supplier of data and Internet services to the business world which offers outsourcing, consulting and networking that is integration to large business.


For our centre in Brno we are looking for:
Operations Manager

Brief description: AT&T Brno Operations Manager leads team(s) of technicians providing support for customers in most of EMEA countries and is responsible for LAN/WAN and VoIP service.

Detailed responsibilities:

People management
• Performance management
• High performance leadership and company culture
• Develop, Motivate, Coach and Manage 15-25 people
• Hire of new team members
• Manage salary structure and drive service activities to ensure cost effectiveness
• Foster teamwork and inclusion among all employees - across locations, cultures and geographies
• Promote AT&T values

Services management
• Implement and provide services scope as defined
• Distribute workload and coverage
• Support new workload transfer
• Manage critical situation, services disruption, safety or health issues, business continuity and disaster recovery situation
• Implement management system, all relevant AT&T processes, documents, measurements
• Maintain customer satisfaction

Requirements
• University degree
• Fluent in English, both written and verbal
• Additional foreign language would be an advantage
• Experience with leading team(s)
• IT/service delivery/ TELCO experience would be an advantage
• ITIL knowledge would be an advantage
• Customer and service orientation, Ability to operate well in an international multicultural environment
• Reliability, responsiveness and flexibility, Communication Skills, High motivation, Teamwork skills, Self-driven and proactive personality

We offer:
• Competitive compensation
• Opportunity for further professional and personality growth - technical and soft skills education
• Work in multi-culture environment
• Additional week of vacation
• Meal vouchers
• Teambuilding activities


Please read carefully the text below and attach it to your e-mail/letter.

I agree that the company AT&T Global Network Services Czech Republic s.r.o., se sídlem Kubánské náměstí 1391/11, Praha 10 – Vršovice will process my private personal data for the purpose of recruitment in accordance with legislative act number 101/2000 Sb. "O ochrane osobních údaju" until a written form revocation.
At any time you can ask for revision or event. deletion of your personal data.

I confirm being made aware of my rights in connection with access to and protection of information. For exact wording of §12 and §21 please visit http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20
Working location: Brno
Type of employment: Full-time work
Length of contract: Permanent
Type of employment: Employment contract
Benefits: Bonuses/13.th salary, Extra holidays, Corporate Events, Cellphone, Above-standard medical care, Notebook, Meal tickets/catering allowance, Educational courses, training
Required education: University
Required languages: English
Posted by: Employer

AT & T Global Network Services Czech Republic s.r.o.

Jana Adamcová

Palachovo nam. 2, 62500 Brno, Česká republika

+420 518723101
 
Odgovor na temu

yellow pinky
Niš

Član broj: 28354
Poruke: 193
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+13 Profil

icon Re: Češka traži kvalifikovane strane radnike17.05.2011. u 10:51 - pre 156 meseci
Jos jedna solidna agencija, barem sto se izbora poslova tiče (plate manje više).
Ono što je navedeno na sajtu zaista je i u ponudi. Takođe se može videti dan postavljanja oglasa.
Koliko sam shvatio kod njih se ugovor potpisuje na godinu dana.

Code:
http://www.grafton.cz/index.php?option=com_frontpage&Itemid=10&lang=en
 
Odgovor na temu

ivansd
Network Engineer
Amsterdam, UPC Broadband

Član broj: 269903
Poruke: 64
*.net.upcbroadband.cz.



Profil

icon Re: Češka traži kvalifikovane strane radnike17.05.2011. u 17:39 - pre 156 meseci
Evo sta sam danas shvatio: najpre mi je kolega koji je takodje se nasih prostora rekao da je cuo od devojke iz agencije za zaposljavanje da AT&T privremeno obustavlja dovodjenje ljudi kojima je potrebna viza, pa smo na kraju posrednim putem saznali da u svemu tome ima istine. Sta ce dalje biti, pitaj Boga. Mada, ruku na srce, ima logike jer im je zaista predugo da nas cekaju, dok sa druge strane, ne znam kako ce naci toliko ljudi, jer potreba za istim velika. Videcemo u narednim nedeljama sta ce se desavati.
 
Odgovor na temu

balavi

Član broj: 175011
Poruke: 797
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: Češka traži kvalifikovane strane radnike17.05.2011. u 22:20 - pre 156 meseci
ček , a šta ako ja sam izvadim vizu, prođem testove i ako me pozovu , sve je spremno, nemaju se šta smarati, jel može tako
 
Odgovor na temu

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.cust.nbox.cz.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: Češka traži kvalifikovane strane radnike18.05.2011. u 06:11 - pre 156 meseci
Da bi izvadio vizu moras da imas radnu dozvolu a to mora firma da ti sredi.
Mozda je takva situacija trenutno samo u AT&T, spomenuli smo mnogo firmi sto u Brnu sto u Pragu pa saljite tamo.
 
Odgovor na temu

yellow pinky
Niš

Član broj: 28354
Poruke: 193
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+13 Profil

icon Re: Češka traži kvalifikovane strane radnike18.05.2011. u 10:16 - pre 156 meseci
Pa baš sad našli toga da se dosete a ????

Moraću da idem kod neke vračare da mi "prebaje". :)

@Balavi

Dobar CV (Znanje, sertifikati i po mogućstvu adekvatno iskustvo) - > Naći oglas (Regruter) - > Testovi (Kompanija koja se zainteresuje) - > Radna dozvola (Kompanija koja se zainteresuje) - > Radna viza (Ti vadiš a na osnovu radne dozvole) .

Tim redom i nikako drugačije.
 
Odgovor na temu

Hero Of The Day

Član broj: 284912
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Češka traži kvalifikovane strane radnike18.05.2011. u 15:47 - pre 156 meseci
@yellow pinky
Koliko sam razumeo iz price ti jos uvek nisi dobio ponudu iz AT&T ili gresim ? Jel zaista toliko tesko dobiti posao sa CCNP ?
 
Odgovor na temu

yellow pinky
Niš

Član broj: 28354
Poruke: 193
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+13 Profil

icon Re: Češka traži kvalifikovane strane radnike18.05.2011. u 15:56 - pre 156 meseci
Citat:
Hero Of The Day: Jel zaista toliko tesko dobiti posao sa CCNP ?


Ne, nego sam ja najveći baksuz na svetu.
Ali ozbiljno.
 
Odgovor na temu

Hero Of The Day

Član broj: 284912
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Češka traži kvalifikovane strane radnike18.05.2011. u 16:01 - pre 156 meseci
Citat:
yellow pinky: Ne, nego sam ja najveći baksuz na svetu.
Ozbiljno.

Pretpostavljam da je zbog onoga sto te nisu pozvali.Nego ja sad uopste razmisljam da li da pocnem da apliciram za poslove posle ove vesti da ce malo stopirati dovlacenje ljudi kojima su potrebne vize..
 
Odgovor na temu

yellow pinky
Niš

Član broj: 28354
Poruke: 193
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+13 Profil

icon Re: Češka traži kvalifikovane strane radnike18.05.2011. u 17:22 - pre 156 meseci
^ Probaj ionako nista ne kosta. :)
 
Odgovor na temu

Nikola M
Češka

Član broj: 11660
Poruke: 360
*.kmnet.cz.



+25 Profil

icon Re: Češka traži kvalifikovane strane radnike18.05.2011. u 20:59 - pre 156 meseci
Ajd da ja ne galamim mnogo, ali ako ima nekog ko se iole razume u bilo koji storidž, SAN i FC svičeve a hoće ovamo nek mi se javi za detalje, kod mene se prima... (ovde mislim na IBM)
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Češka traži kvalifikovane strane radnike

Strane: << < .. 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 465259 | Odgovora: 1518 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.