Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Windows rapidly approaching desktop usability...:)

[es] :: Advocacy :: Windows rapidly approaching desktop usability...:)

Strane: << < .. 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 208568 | Odgovora: 1361 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.nero.com.



+7177 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)30.06.2005. u 15:39 - pre 229 meseci
Axez, kao sto ti lepo pise - taj projekat i dalje ne postoji ;-)

Citat:

But there still is a way to go: The city said it won't be able to begin the actual transition until the end of the year. And the project had been delayed in 2004 by legal complications.


Kad bude gotov, bice jako lepo jasno koliko sta kosta, i kako zapravo radi. Dobra stvar kod tih gradskih projekata je da se sve lepo belezi koliko kosta ;-)

Naravno, propustio si da primetis da je uslov za bid bila komercijalna garancija da ce vendor stititi (citaj: platiti bilo kakvu stetu) grad Minhen od bilo kakve IPR tuzbe - sto efektivno znaci da se tim poslom mogu baviti samo korporacije ;-)

Bas se pitam kako se to uklapa u pricu o slobodi i mogucnoscu za mnoge ;-))))


[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 30.06.2005. u 16:41 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.pat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)30.06.2005. u 15:42 - pre 229 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Axez, kao sto ti lepo pise - taj projekat i dalje ne postoji ;-)

Kad bude gotov, bice jako lepo jasno koliko sta kosta, i kako zapravo radi.



Uh, projekqt je projekat pocevsi od samog planiranja do finalne realizacije....e sad sto nije jos gotov znaci da je jos u fazi realizacije.....bice, bice....malo strpljenja.....

Sto je brzo to je i kuso....
 
Odgovor na temu

Palma
Srđan Stević
sysadmin
Beograd

Član broj: 2773
Poruke: 741

ICQ: 244467577


+2 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)30.06.2005. u 15:43 - pre 229 meseci
Citat:
axez: Wow, Palma...ovo je vrhunac tvog intelektualnog dostignuca u konverzaciji....

Haha, a jos si i u zabludi...ja mesara vidim samo kad kupujem meso za rostilj.......o boze....misli da ce me povrediti izmisljenom konstatacijom.......koji pacijent....


Damage control.

Vidi Axez, mož' ti da se pravdaš kol'ko hoćeš, al' deca su te razbila ko zvečku. A ti baja, odma' alarmirao organe reda. Odvratno.

[Ovu poruku je menjao Palma dana 30.06.2005. u 16:46 GMT+1]
This time next year we will be millionaires
- Dell Boy -
 
Odgovor na temu

Palma
Srđan Stević
sysadmin
Beograd

Član broj: 2773
Poruke: 741

ICQ: 244467577


+2 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)30.06.2005. u 15:45 - pre 229 meseci
Citat:
axez: Uh, projekqt je projekat pocevsi od samog planiranja do finalne realizacije....e sad sto nije jos gotov znaci da je jos u fazi realizacije..... bice, bice....malo strpljenja.....

Sto je brzo to je i kuso....


This time next year we will be millionaires


This time next year we will be millionaires
- Dell Boy -
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.pat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)30.06.2005. u 15:45 - pre 229 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Naravno, propustio si da primetis da je uslov za bid bila komercijalna garancija da ce vendor stititi (citaj: platiti bilo kakvu stetu) grad Minhen od bilo kakve IPR tuzbe - sto efektivno znaci da se tim poslom mogu baviti samo korporacije ;-)

Bas se pitam kako se to uklapa u pricu o slobodi i mogucnoscu za mnoge ;-))))



A ne, no ce dati necijem tatinom sincicu koji polaze za MCS* kurs da se bavi time......naravno da je korporacija u pitanju.

Ti mene stalno mesas sa nekim ko je zadrti antikorporacijski zealot odgojen na mleku komunizma.

Fuck, ja imam nesto protiv samo jedne korporacije. Sve ostalo je bussiness
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.pat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)30.06.2005. u 15:48 - pre 229 meseci
Citat:
Palma: Damage control. :D

Vidi Axez, mož' ti da se pravdaš kol'ko hoćeš, al' deca su te razbila ko zvečku. A ti baja, odma' alarmirao organe reda. Odvratno.

[Ovu poruku je menjao Palma dana 30.06.2005. u 16:46 GMT+1]



Ok, od sada te svrstavam u kategoriju Danila i slicnih, znaci priglupi stvorovi koji samo stete svetu troseci dragoceni kiseonik.....
 
Odgovor na temu

Palma
Srđan Stević
sysadmin
Beograd

Član broj: 2773
Poruke: 741

ICQ: 244467577


+2 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)30.06.2005. u 15:48 - pre 229 meseci
Citat:
axez:
Fuck, ja imam nesto protiv samo jedne korporacije. Sve ostalo je bussiness



Kanda ti je krivo što MS ima bolje proizvode?

This time next year we will be millionaires
- Dell Boy -
 
Odgovor na temu

Palma
Srđan Stević
sysadmin
Beograd

Član broj: 2773
Poruke: 741

ICQ: 244467577


+2 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)30.06.2005. u 15:50 - pre 229 meseci
Citat:
axez: Ok, od sada te svrstavam u kategoriju Danila i slicnih, znaci priglupi stvorovi koji samo stete svetu troseci dragoceni kiseonik.....


Pih, neću moći noćas da spavam što si me ti svrstao tamo negde.


This time next year we will be millionaires
- Dell Boy -
 
Odgovor na temu

Dragi Tata
Malo ispod Kanade

Član broj: 1958
Poruke: 3906
*.biz.mindspring.com.



+6 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)30.06.2005. u 16:07 - pre 229 meseci
Debian za desktop mašine? Sve mi se čini da Gonicus ima prijatelje u gradskoj skupštini Minhena.

No, to je problem njihovih poreskih obveznika.
 
Odgovor na temu

Sundance

Član broj: 7510
Poruke: 2559
*.sava.sczg.hr.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)30.06.2005. u 16:17 - pre 229 meseci
Citat:
axez: Ok, od sada te svrstavam u kategoriju Danila i slicnih, znaci priglupi stvorovi koji samo stete svetu troseci dragoceni kiseonik.....


Gle tko se javlja, najgluplja malformacija DNK Homo Sapiensa u povijesti ljudskog..ovaj majmunskog, roda.

Daniloc je za tebe apstraktni pojam glupi fucktardu.
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.pat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)30.06.2005. u 16:33 - pre 229 meseci
Citat:
Sundance: Gle tko se javlja, najgluplja malformacija DNK Homo Sapiensa u povijesti ljudskog..ovaj majmunskog, roda.

Daniloc je za tebe apstraktni pojam glupi fucktardu.



Sunasce.......idi radi nesto korisno....recimo cuvaj ovce...

Mozes pozvati i svog brkatog momka da ti pravi drustvo

[Ovu poruku je menjao axez dana 30.06.2005. u 17:37 GMT+1]
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.pat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)30.06.2005. u 16:35 - pre 229 meseci
Citat:
Dragi Tata: Debian za desktop mašine? Sve mi se čini da Gonicus ima prijatelje u gradskoj skupštini Minhena.

No, to je problem njihovih poreskih obveznika.



Gle...sad su prijatelji u pitanju...gde su one price o ekonomskoj isplativosti, trzisnom razmisljanju, bla, bla, truc....
Jebiga....kako god okrenes ne valja...;)
 
Odgovor na temu

Sundance

Član broj: 7510
Poruke: 2559
*.sava.sczg.hr.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)30.06.2005. u 16:38 - pre 229 meseci
Citat:
axez: Sunasce.......idi radi nesto korisno....recimo cuvaj ovce...


Ne bavim se preradom mesnih proizvoda. Život mi je malo.....zabavniji od punjenja kobasica i muženja krava.

Za razliku od tebe.
 
Odgovor na temu

mkdsl

Član broj: 28910
Poruke: 796
212.62.46.*



+10 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)30.06.2005. u 16:46 - pre 229 meseci
Citat:
Sundance: ...


I ti se zhalish na "kulturu" linuxovaca? Sramota.

Mislim da je tema prezrela za lock, poshto oni koji se najvishe bune ovde ustvari imaju najduzhi i najpoganiji jezik. A da ne spominjem kako su iscrpeli sve argumente za kvalitetnom diskusijom.

Ja se u svakom sluchaju povlachim iz ove teme, jer zaista ne zhelim da chitam ovo.

Svako dobro.
 
Odgovor na temu

Sundance

Član broj: 7510
Poruke: 2559
*.sava.sczg.hr.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)30.06.2005. u 17:02 - pre 229 meseci
Citat:
mkdsl: I ti se zhalish na "kulturu" linuxovaca? Sramota.


Pazi, i ovaj je put axez prvi počeo:

Citat:
axez:
Pa ne sumnjam da je nocna mora za neznalice tipa raznih priucenih MCSA i MCSE kursista.


i nastavio:

Citat:
axez:Doduse, sta priuceni kursista zna o adminisstraciji uopste......


U prešutan blagoslov našeg voljenog moderatora koji ništa ne radi.

Sl. kao ova tema ispod, u kojoj je kretenko počeo vrijeđat iz čista mira.

Pogledaj stvari iz drugog kuta i shvati da je ovaj retard jedini razlog zašto je komunikacija na Advocacy ovako niska.

Banujte axeza i riješili ste pola problema.

Inače se nemojte čudit ako ja majmunka tu i tamo spuštam na planet Zemlju.

[Ovu poruku je menjao Sundance dana 30.06.2005. u 18:03 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Burgos
Nemanja Borić
Amazon Web Services
Berlin

Član broj: 12484
Poruke: 1947
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: stackoverflow.com/users/1..


+480 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)30.06.2005. u 17:37 - pre 229 meseci
Banujte Sundancea i resili ste drugu polovinu :)
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)30.06.2005. u 17:41 - pre 229 meseci
Obrisite advocacy i resili ste ceo problem.
 
Odgovor na temu

Palma
Srđan Stević
sysadmin
Beograd

Član broj: 2773
Poruke: 741

ICQ: 244467577


+2 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)30.06.2005. u 17:42 - pre 229 meseci
LOL

Burgos, baš si me slatko nasmejao.

Elem, činjenica je da je Axez prvi počeo sa vređanjem, mada to nije ništa čudno, kad god nema šta sa tehničke strane da kaže, a on odma' krene da vređa. Lepo sam izneo problem koji sam imao u Yast-u prilikom konfiguracije Sambe, nisam je uopšte ni popljuvao, već sam lepo rekao da je to jedan fin alat, ali da kaska za MMC-om. Pa mislim, nisam ja kriv što toga i Linux-u nema, nego pravac konzola i conf fajlovi. Svašta.

[Ovu poruku je menjao Palma dana 30.06.2005. u 18:43 GMT+1]
This time next year we will be millionaires
- Dell Boy -
 
Odgovor na temu

Palma
Srđan Stević
sysadmin
Beograd

Član broj: 2773
Poruke: 741

ICQ: 244467577


+2 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)30.06.2005. u 17:44 - pre 229 meseci
Citat:
STELLANOVA: Obrisite advocacy i resili ste ceo problem.


A što da se briše? Jednostavno treba banovati par manijaka koji upropašćavaju svaku temu i gotovo.
This time next year we will be millionaires
- Dell Boy -
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)30.06.2005. u 18:25 - pre 229 meseci
1."Ko je prvi poceo" - citiran je sajt, na kome pise "da je Minhen zaustavljen", kad tamo "Minhen je zaustavljen - zbog patenata"! Imamo winmodeme, u pripremi je i winPC - hardver ce biti kompatibilan samo sa MS Winom, sad su tu patenti - ko nema argumenata, ide djonom ... pardon - patentom.

2. Cekaj, bre, od kad je uvreda biti MESAR? Ne samo da je "svako zanimanje casno", nego u okruzenju gde se ceni jedino efikasnost, dobra, stalna i sigurna zarada, kao recimo medju MS Windows profesionalcima, biti MESAR je vrlina a ne mana! Oni garantovano znaju da zaradjaju, suprotno nama "kupusarima". Stvarno, smesno poredjenje! jedino o cemu bi mogli da raspravljate je ko vise zaradjuje - MS Win profi ili mesari, "kupusari" tu nemaju sta da traze :-) :-)

3. E, Norvezani su "glupi", pa pouceni onim pod br.1 uveli novi "djon": "Necemo mi da prelazimo na Linux, ma kakvi, nema sanse... Samo vi otvorite svoje kodove, posle mozete da ih patentirate i u SAD, i u EU, i u Burundiju, i u svakoj drugoj "pripizdini". Vasi patenti - vas problem, mi samo hocemo da nam PC radi sto jeftinije i otvorenije." Nisam informisan da li su i kako su oni glasali oko tih istih patenata, ali i da su glasali "ZA", ne bi bilo nista cudno, i to se desava, sve je podredjeno (trenutnom) interesu
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Windows rapidly approaching desktop usability...:)

Strane: << < .. 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 208568 | Odgovora: 1361 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.