Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vlasnici Visa platnih kartica u SCG ostvarili rekordnu potrošnju novogodišnjih praznika

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Vlasnici Visa platnih kartica u SCG ostvarili rekordnu potrošnju novogodišnjih praznika

[ Pregleda: 3325 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Miloje Sekulic
osnivač
Homepage
Beograd

Član broj: 2622
Poruke: 1040
*.air.tehnicom.net.

Sajt: www.homepage.rs


+2 Profil

icon Vlasnici Visa platnih kartica u SCG ostvarili rekordnu potrošnju novogodišnjih praznika 21.01.2005. u 15:00 - pre 234 meseci
ako je verovati njihovoj PR agenciji

Ukupna potrošnja dostigla je 22,7 miliona dolara tokom decembra 2004. godine, što je povećanje od 72 procenta u odnosu na isti period prethodne godine.

Miloje
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Vlasnici Visa platnih kartica u SCG ostvarili rekordnu potrošnju novogodišnjih praznika 21.01.2005. u 22:27 - pre 234 meseci
S obzirom da prosle godine nisi mogao da nadjes VISA karticu ni za lek a sada ti uz svaki tekuci racun daju i VISA karticu, nije ni cudo.

S druge strane, masovna potrosnja je mnogo prakticnija sa karticom. Ja sam bar u nabavku isao u radnje koje primaju VISA i to kad odem ja kupim tonu artikala odjednom a nemam prebijene apre u dzepu - samo karticu.
 
Odgovor na temu

Dragan Varagic
Internet konsultant, P2Internet
Novi Sad

Član broj: 4867
Poruke: 1325
*.nspoint.net.

Sajt: www.draganvaragic.com


+3 Profil

icon Re: Vlasnici Visa platnih kartica u SCG ostvarili rekordnu potrošnju novogodišnjih praznika 22.01.2005. u 07:09 - pre 234 meseci
Najsimpatičnije mi je kada dam karticu a u prodavnici kasirka ode u stražnju prostoriju da je procesira, jer nemaju aparat pored kasa. Takva je situacija u moje dve najbliže prodavnice :) Ostali u redu podivljaju :)
 
Odgovor na temu

vpantic

Član broj: 16840
Poruke: 43
*.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Vlasnici Visa platnih kartica u SCG ostvarili rekordnu potrošnju novogodišnjih praznika 08.03.2005. u 21:29 - pre 232 meseci
Pre nekoliko dana sam ja podivljao kada su mi u jednoj privatnoj apoteci odneli Visu u stražnju prostoriju i svi se pogubili na 3-4 minuta.A onda se gospođica pojavi i pozove me da unesem pin.Pa ta transakcija kao ne uspe,pa odemo do aparata koji je tik pored kase!?I tu obavimo plaćanje.Dođem kući,ulogujem se na Online(Delta banka),kad ono prva transakcija prošla.Pa onda reklamacija kod Banke,neprijatan razgovor sa apotekarkom...
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Vlasnici Visa platnih kartica u SCG ostvarili rekordnu potrošnju novogodišnjih praznika

[ Pregleda: 3325 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.