Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

da li neko ima iskustva sa e-commercom u SCG?

[es] :: E-Poslovanje :: da li neko ima iskustva sa e-commercom u SCG?

[ Pregleda: 1861 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

g-su
subotica

Član broj: 15784
Poruke: 15
*.suonline.net

Sajt: goran.ws


Profil

icon da li neko ima iskustva sa e-commercom u SCG?17.11.2003. u 10:22 - pre 249 meseci
da li neko ima iskustva sa e-commercom? konkretno hteo bih da otvorim prodaju necega preko nashih ali i stranih platnih kartica , naravno preko SSL-a... samo nisam nikada radio sa tim stvarima i ne znam kako ide procedura za dobijanje dozvole od banaka koje ucestvuju, koje su sve nase validne kartice koje imaju mogucnost placanja preko neta, linkovi koji imaju informacije o tome, strani ili domaci sajtovi koji koriste e-commerce... bilo koja informacija dobro dodje...

pokusao sam da pratim svu ovu pricu u ovoj sekciji ali nisam se bash snashao, ili se neka zavrshi licnim prepirkama pa se ne dodje do konkretnog odgovora ili nisam uopste nashao odgovarajuce pitanje a samim tim ni odgovor... ja sam iz SCG, angazovala me osoba da odradim neki posao prodaje necega preko interneta... pre svega nashim ljudima u SCG, pouzecem ali i kreditnim karicama... kako, preko koga, s cim - nemam pojma

hvala unapred...

[Ovu poruku je menjao g-su dana 17.11.2003. u 12:58 GMT]
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.vdial.verat.net



+6455 Profil

icon Re: da li neko ima iskustva sa e-banking-om u SCG?17.11.2003. u 10:27 - pre 249 meseci
e-banking nema veze sa procesiranjem kartica preko neta...
 
Odgovor na temu

g-su
subotica

Član broj: 15784
Poruke: 15
*.suonline.net

Sajt: goran.ws


Profil

icon Re: da li neko ima iskustva sa e-banking-om u SCG?17.11.2003. u 10:59 - pre 249 meseci
Citat:
ventura:
e-banking nema veze sa procesiranjem kartica preko neta...


sad ti je jasno da nemam pojma? :)

citam za pocetak neke tekstove na
http://www.pretraga.co.yu/ebusiness/
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: da li neko ima iskustva sa e-commercom u SCG?

[ Pregleda: 1861 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.