Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

delimican kvar na tel. liniji....?!

[es] :: Fiksna telefonija :: delimican kvar na tel. liniji....?!

[ Pregleda: 2956 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

njujorker

Član broj: 13977
Poruke: 22
212.200.107.*



Profil

icon delimican kvar na tel. liniji....?!30.12.2004. u 19:04 - pre 235 meseci
pre mesec dana primetio sam da mi je internet sporiji nego inace, povremeno ekstra-spor, toliko da je bespredmetno povezivati se... uskoro sam primetio i neko sustanje i krckanje prilikom normalnog koriscenja telefona, i skapirao da je garant neki kvar na liniji, odnosno na banderi ili gde vec...

zvao sam 977, i naravno njih boli uvo, i posle jedno 10 poziva, dosli su majstori otvorili utikac za telefon, procackali nesto i otisli, a periodicne smetnje na liniji i sporoca interneta se povratila...

kako to da resim?! kako da dovucem majstore da mi porave liniju? majstori izgleda znaju da pokprave problem jedino kada linija skroz ne valja, ali ne i da mi uklone smetnje...

inace na digitalnoj sam centrali...
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.telekom.yu.



+629 Profil

icon Re: delimican kvar na tel. liniji....?!30.12.2004. u 21:43 - pre 235 meseci
Citat:
njujorker:
dosli su majstori otvorili utikac za telefon, procackali nesto i otisli, a periodicne smetnje na liniji i sporoca interneta se povratila...

Utikač za telefon?
Budi malo precizniji - utikač ili utičnica, jer ako je utikač onda je tvoj problem (utikač, kabl ili sam telefon). Nisi ni rekao da li je posle 'čačkanja' bilo bolje (pa posle nekog vremena se vratio problem), ili su džaba čačkali :)
Ako nije u kućnoj instalaciji, onda ti nema druge nego 977...
Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

steva75
lazarevac

Član broj: 27423
Poruke: 846
*.telekom.yu.



+1 Profil

icon Re: delimican kvar na tel. liniji....?!31.12.2004. u 08:52 - pre 235 meseci
da te nisu mozda bacili na PCM?
pozdrav
nije vazno biti prvi...
vazno je stici pre drugog!!!
 
Odgovor na temu

njujorker

Član broj: 13977
Poruke: 22
212.200.107.*



Profil

icon Re: delimican kvar na tel. liniji....?!01.01.2005. u 19:41 - pre 235 meseci
pa da uticnicu su cackali ali nisu popravili problem koji se pojavljuje s vremena na vrema, nekad je sustanje i krcanje takvo da otezava telefoniranja (o internet vezi da ne govorim...), a nekad se normalno cuje... znaci ako nije uticnica, onda mora biti bandera ili sta vec...?

ne znam sta je PCM...
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: delimican kvar na tel. liniji....?!

[ Pregleda: 2956 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.