Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novi forum pa evo odmah i pitanja..

[es] :: Vodič za učenje :: Novi forum pa evo odmah i pitanja..

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 45795 | Odgovora: 80 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jovanovics
Stevan Jovanovic
Nis

Član broj: 27398
Poruke: 1
212.200.108.*



Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..27.05.2004. u 22:46 - pre 242 meseci
Nisam procitao sve komentare ali polovinu jesam pa reko ajde da i ja nesto kazem (tj. da odbranim VETS - a ne VETES kako neki pisu). Pricate o post diplomskim studijama u inostranstvu i o potrebi barchelors degree of science ... posto ste se ocigledno "dobro" informisali, kad zavrsis VETS (po novom zakonu to ce biti Visoka ElektroTehnicka Skola) DOBIJAS BARCHELORS DEGREE OF SCIENCE. Tako da post diplomske studije u inostranstvu i nisu neki problem (samo vam trebaju muda i pare) a sto se tice postdiplomskih kod nas ... e to stvarno ne znam niti me interesuje. Ja studiram VETS, studiram i ETF u Nisu (ili ti ELFAK) pa mogu svakom ko nece da se bavi nekim ISTRAZIVACKIM NAUCNIM DELATNOSTIMA IZ OBLASTI ELEKTRONIKE I ELEKTROTEHNIKE da toplo preporucim da se upisu na VETS. Inace program po kojem se radi je Oukland College-ov program tako da studije mozete i tamo da nastavite. Sama VETS vam obezbedjuje specijalizaciju u Svedskoj (normalno morate vi da isfinansirate ogroman deo).
P.S. Ja vam sve ovo pricam za smer Nove Racunarske Tehologije (NRT), a sto se tice ostalih smerova verovatno je slicno.
I jos jedna stvar, ljudi iz GENEX-a su 100% VETS.
A ko hoce diplomu (koja se nigde ne priznaje-priznaje se samo znanje koje moras da dokazes) neka upise ETF, FON, ELFAK, PMF pa nek radi kao profesor u srednoj skoli.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Novi forum pa evo odmah i pitanja..

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 45795 | Odgovora: 80 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.