Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novi forum pa evo odmah i pitanja..

[es] :: Vodič za učenje :: Novi forum pa evo odmah i pitanja..

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 45800 | Odgovora: 80 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

m r v a

Član broj: 8
Poruke: 1843
*.yubc.net



Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..08.05.2001. u 18:53 - pre 279 meseci
Citat:
Gojko je napisao:
rade samo NT administraciju a imaju jednu malu 'Linux grupu' i ne postoji unix kao predmet, programiranje izgleda nije na akademskom nivou nego vise zanatski, nauce te da primenis to malo sto znas kako treba .. ali to mi ne treba, idemo mi ipak malo u dubinu :)



hehe,ali bate ortaki posle zavrsene VETES imaju posao zagarantovan, kakav takav,
a onda ti mozes ko covek da ucis sve ono sto tebe interesuje.
L;))
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..08.05.2001. u 21:08 - pre 279 meseci
Jos da dodam sto se tice fizike na ETF-u, ja sam se lose izrazio u prvoj poruci. Pod fizikom sam smatrao i svu tu digitalnu impulsnu i kakvu sve vec elektroniku koja me ne zanima i to je razlog vise protiv ETF-a barem sto se mene tice.

Hvala vam svima na odgovorima ali sad tek ne znam sta da upisem :(

[Ovu poruku je menjao Gojko dana 05-09-2001 u 05:35 PM GMT]
 
Odgovor na temu

m r v a

Član broj: 8
Poruke: 1843
*.yubc.net



Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..08.05.2001. u 22:10 - pre 279 meseci
dap dap, upravo to sam mislio, ali bio sam neso rastrojen, pa se nisam lepo izrazio l;((

stvarno, kad se sve sabere, najbolje upisati neki laganeze fax, a prave stvari uciti kod kuce L;))
 
Odgovor na temu

m r v a

Član broj: 8
Poruke: 1843
*.yubc.net



Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..08.05.2001. u 22:14 - pre 279 meseci
btw,
Gojko, impulsna elektronika ume da bude veoma korisna, jest' da je teska, ali ....... L;)) ....... uostalom, ostali clanovi koji imaju/imali dodira sa tom materijom mogu i da posvedoce L;))
 
Odgovor na temu

Makojdis
Stefanovic Milos
Kragujevac

Član broj: 78
Poruke: 302
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..08.05.2001. u 22:57 - pre 279 meseci
Mozete vi da pricate sta hocete ali ETF je ETF
naravno ako izaberes smer informatiku...
Jeste da ima malo vise fizike i matematike ali to je samo prve dve god.
posle je cista informatika, ucis sve od arhitekture procesora pa nadalje....

To je bar moje misljenje
 
Odgovor na temu

Makojdis
Stefanovic Milos
Kragujevac

Član broj: 78
Poruke: 302
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..08.05.2001. u 23:00 - pre 279 meseci
Da niste vi mozda iz matematicke gimnazije???
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..09.05.2001. u 17:41 - pre 279 meseci
mrva je trabunjao:
>hehe,ali bate ortaki posle zavrsene VETES imaju posao zagarantovan, kakav takav,

A zasto bih ja gubio vreme zbog 'kakvog takvog' posla ako je tacno ovo sto emperor kaze da 2 semestra rade windows aplikacije a i ja sam stekao slican utisak bio sam u toj skoli .. a administracija nekog sistema nema ni pod a tamo. I ne zadovoljavam se 'kakvim takvim' poslom, to mogu i bez ove skole da dobijem vec su me zvali na kipar i jos par mesta uglavnom samo na osnovu Perla sam vec mogao da palim :)
 
Odgovor na temu

Rodd
Rodoljub Petrović
web developer, Extreme
Beograd

Član broj: 242
Poruke: 358
217.26.71.*

ICQ: 114756071
Sajt: www.rodpetrovic.com


Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..09.05.2001. u 19:24 - pre 279 meseci
U VETS-u administracije Unixa mislim da nema. Mislim da imaju neki Linux. Normalno da se uce Windows aplikacije (1 semestar), ali i jos milion drugih stvari: Pascal, C (koji predaje Laslo Kraus, koji je veliki strucnjak), C++, Java, baze, mreze, itd. (koga interesuje neka pogleda program na www.vetes.bg.ac.yu) Uporedi taj program sa programom nekog cs ili it kursa stranog koledza i videces veliku slicnost...
Ako imas priliku da palis u inostranstvo poslovno, bolje to odmah i ucini pa tamo uporedo radi i studiraj nesto. To je provereno dobra kominacija, ako si baja i mozes da malo stegnes muda (nostalgija, manje zajebancije, puno rada...)
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..09.05.2001. u 19:51 - pre 279 meseci
Video sam ja taj program i lista ispita je jedno a realnost je drugo. Mogu sve to oni da napisu tamo ali posto se skola placa a znamo kakvo je stanje u jugi sa takvim skolama, kriterijumi su spusteni, nivo nastave nije kakav bi mogao da bude, i ako se i radi linux ili java ili sta vec - radi se povrsno.

Dalje fond casova za te predmete je primetno manji nego na FON-u na primer, sto samo po sebi znaci da nije to taj nivo..

I zezno te je ko ti je rekao da moze da se nastavi FON, ja sam troje ljudi u tvojoj skoli (najznacajnijih:) pitao i svi su rekli da se ide na fizicki (ili tehnicki nesto tako ne secam se) fakultet u Novom Sadu, a da je na fon moglo do 98me.
 
Odgovor na temu

Rodd
Rodoljub Petrović
web developer, Extreme
Beograd

Član broj: 242
Poruke: 358
217.26.71.*

ICQ: 114756071
Sajt: www.rodpetrovic.com


Profil

icon Re: Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..09.05.2001. u 22:17 - pre 279 meseci
Citat:
Gojko je napisao:
Video sam ja taj program i lista ispita je jedno a realnost je drugo. Mogu sve to oni da napisu tamo ali posto se skola placa a znamo kakvo je stanje u jugi sa takvim skolama, kriterijumi su spusteni, nivo nastave nije kakav bi mogao da bude, i ako se i radi linux ili java ili sta vec - radi se povrsno.


Posle ovakve tvoje izjave ja ne znam da li vredi diskutovati
Ako si citao moj post odozgo, ja ovakvo razmisljanje "cim se placa znaci da ne valja" nazivam "srpsko-komunistickim" (trulo i zalosno). Pa, i na zapadu se skole placaju (sve), pa sta - je l' i one ne valjaju? Ako pricas o BK ili o Megatrendu, sa tobom se slazem jer za njih znam provereno da su bullshit.
Za VETS ce ti posvedociti bezbroj ljudi da je dobra skola. Meni su je '99 preporucivali i pojedini diplomirani inzinjeri. Ne vidim kako ti mozes da znas toliko o VETS iz samo jedne posete!?
Kazes: "kriterijumi su spusteni". Pa, ako su spusteni, zasto sam ja juce djusnuo kolokvijum kod gospodina Krausa i zasto znam jedno 4-5 kolega iz VETS-a koji 1. godinu studiraju po ko zna koji put? Kriterijumi nisu spusteni nego su zdravi. U VETS-u te nece niko oboriti da ne bi "prekoracio kvotu", za razliku od ETF-a na primer gde ti prolazak na ispitu cesto zavisi od mesta tvoje vezbanke u gomili vezbanki koju profan pregleda.
Ja ti stvarno zelim srecu da upises dobar fakultet. Ali, je l' ti mislis da ces se na FON-u nauciti C-a, Jave ili Unixa? Ako se primas na diplomu, kao npr. moja keva, kojoj je diploma fakulteta vaznija nego samo znanje, onda upisi FON, koji je lak ali i besmislen fakultet. Kada sam se '99 raspitivao za FON, jedan dip. inzinjer elektrotehnike me je pitao: "A, kada zavrsis FON, sta si ti onda?" Kada sam skontao da ne znam sta da mu odgovorim (FON je komunisticka tvorevina koja nema ekvivalent u inostranstvu jer nije ni pravi menadzment, a tek nije IT) onda sam odustao od FON-a. Mozda bih ga i upisao da mogu, ali tek nakon sto budem imao sigurnu i priznatu diplomu u ruci (VETS), kao i ono najvaznije - znanje, koje na FONU sigurno ne bi stekao.
.....e, sad, jedino mi je krivo zbog onih riba sa FON-a Ako ga zbog toga upisujes, onda te razumem

[Ovu poruku je menjao Rodd dana 05-09-2001 u 10:18 PM GMT]
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..09.05.2001. u 22:37 - pre 279 meseci
Hmm slazem se da je takvo razmisljanje 'trulo i zalosno' ali u Yugi je generalno stanje takvo na takvim skolama kakvo je i ja ga ne mogu menjati.
A ti si 'ljosno' iz pascala hehe pa.. da ne ispadnem grub, ali i ako nisi znao onaj zadatak sa matricama .. ;)

A daj boze da je fon tako lak kao sto ti kazes ja cu biti presrecan.

A posle fona mozes na postdiplomske u inostranstvu, cemu se ja trenutno nadam (moze se lako promeniti do tada), a posle VETES-a ne moze (pitao sam na nekoliko univerziteta, traze Bachelors degree -- ekvivalent nasem 4tvorogodisnjem faxu).
 
Odgovor na temu

Abraxas
Ivan Sofronic
Sabac,Beograd

Član broj: 109
Poruke: 61
*.ptt.yu

ICQ: 35803706
Sajt: www.SabacOnlineStudios.co..


Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..09.05.2001. u 23:46 - pre 279 meseci
ne znam sta je tebi Rodde
koji je fax lak reci ti meni
uostalom ti si na visoj, kako bi znao :)
salim se, nemoj odmah sad da mi pises re na ovo. ja sam upisao fon ove godine i bio sam u istoj dilemi kao i gojko. doduse ja sam hteo da upisem prvo etf jer nisam imao cega da se plasim a i od kada znam za sebe to mi je bila zelja. medjutim, moja sestra ide na etf i ona me na kraju ubedila da upisem fon. inace, racunaraski je smer!!!! tacnije dugo me je ubedjivala dok se ja nisam odlucio. necu biti subjektivan kao ostali jer tako ne pomazete bilo kome ko je pred tom uzasnom odlukom. ja cu vam reci neke moje utiske iz mog ugla i ugla moje sestre (4. je godina).
i ja sam se u pocetku nervirao sto cu da ucim sve i svasta na fonu, medjutim ubrzo se ispostavilo da to nije lose at all. napominjem, moj ukus nije isti sa drugim. naime, meni su i ti menadzerski predmeti skroz super. ekonomiije nije suvoparna vec politicka i tako...u principu ti ovde ucis poslovno programiranje pa i moras znati neke osnove.znaci ja sam zadoovoljan jer ako se dobro organizujem mogu da stignem da naucim i nesto sa strane. nemojte se zavaravati da je fon lagan fax. ja sam bio prilicno dobar djak u gimn, jak odlican, a fon sam upisoa kao drugi na listi. nijedan fax nije lak. na etfu ces izgubiti zivaca i izivaca, a i kose :))) dobar je jer ces nauciti dosta o hardveru, ali ces se i tu patiti sa nekim elektronikama i sl. u svakom slucaju ti ne gine da te nesto gusi. per aspera ad astra. moja sestra nema vremena za sebe, ne izlazi, na kompu nista ne radi!!!!! ako zelis i ti da ucis programiranje na papiru samo napred.
ne znam kakvo je stanje sa visim, ali diploma je ipak diploma. nije tacno da se ona ne gleda! a drugo nije tacno ni da se ne traze inzinjeri sa fona. njih uopste i nema na birou, jer nadju posao i pre kraja studia. to je ono sto sam ja cuo.
 
Odgovor na temu

Ivan Tanasic
BGD-SRBIJA

Član broj: 220
Poruke: 965
*.79.EUnet.yu

Jabber: Autoexes@jabber.sk
ICQ: 129145438


Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..10.05.2001. u 00:13 - pre 279 meseci
Mnogo njih je vec reklo da nije vazno na koji fax ides vec ono sto sam naucis. to je u neku ruku tacno al neverujem da ces bataliti faks pa u tom slucaju predlog:

Ako zelis da steknes neko solidno znanje o programiranju, i hardweru, svemu i svacemu ETF.
FON po meni nikako a ako zelis da steknes neko "sistemsko" razmisljanje i neku logiku e za to ide PMF, jer bez matematike nema nista od toga. Ako odlicno savadas matematiku, i za programiranje imas velikevelike sanse... Jer pazi dzaba tebi da u skoli ucis brda i doline ako ti neznas da ih iskoristis....
Ivan Tanasic - Autoexes

>cd pub
>more beer
 
Odgovor na temu

Mikky

Član broj: 18
Poruke: 1563
*.yubc.net

ICQ: 44582291


+58 Profil

icon Re: Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..10.05.2001. u 00:39 - pre 279 meseci
Citat:
Abraxas je rece za ETF:
dobar je jer ces nauciti dosta o hardveru, ali ces se i tu patiti sa nekim elektronikama i sl. u svakom slucaju ti ne gine da te nesto gusi


pa nemozes da poznajes hardver a da neznas sta je ILI kolo (citaj elektroniku) to jedno bez drugog neide

Citat:
Abraxas je rece za ETF:
moja sestra nema vremena za sebe, ne izlazi, na kompu nista ne radi!!!!!

pa zato je i dogurala do 4. godine ;) salim se
ali covek treba da zivi jebiga, ne moze ceo 24h dnevno da posveti jebenom faxu i to u najboljim godinama u zivotu koje se pamte za celi zivot :(
znaci malo zezanje + malo ucenje, nikako samo jedno ili samo drugo

btw cuo sam da ce doci do nekih reformi na etf (a verovatno i drugim faxovima) pa ce da se izbace 10ak ispita sa sto je.......hm do 00 weeeeeee :)
-I know UNIX, PASCAL, C, FORTRAN,
COBOL, and nineteen other high-tech
words.
 
Odgovor na temu

Rodd
Rodoljub Petrović
web developer, Extreme
Beograd

Član broj: 242
Poruke: 358
217.26.71.*

ICQ: 114756071
Sajt: www.rodpetrovic.com


Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..10.05.2001. u 01:39 - pre 279 meseci
E, ja se stvarno izvinjavam ako sam bio malo subjektivan. Ja sam zaista dosta paznje bio posvetio odabiru faksa (od Amerike pa do ovde ) i, hvala Bogu, na kraju sam odabrao ono sto volim. Naravno, nije ni VETS za svakoga i uopste ne tvrdim da fakultetsku diplomu treba uporedjivati sa diplomom vise skole (shodno tome, Gojko, posle VETS-a i ne mozes na post-diplomske, vec prvo moras da zavrsis jos 1 ili dve godine do diplome faxa ) Ja bih voleo da sam vrsta osobe koja moze da zavrsi ETF bez nekih psihickih posledica. Ali nisam. Ja sam sebi zacrtao da odem visoko sa obrazovanjem (fakultet najmanje), ali zelim da odmah pocnem da sticem i neka prakticna znanja. Pre godinu dana sam procenio da mi za to ovde najbolje uslove pruza VETS.
Nervira me samo kada ljudi imaju predrasude, pogotovu one "prave srpske", kao one koje je Gojko gore izrekao. Doduse, imao sam priliku da Gojka licno upoznam i znam da je OK tip i da je ono sto je rekao plod njegove neinformisanosti a ne lose namere ili ne znam cega...Ja znam 100% da je BK jedna velika prevara (dovoljno je znati ko je otvorio taj fax), kao i Megatrend (i samo ime je smesno) ali VETS NRT je napravio nas profesor koji je predavao u Japanu, u taj smer je dosta ulozeno i da je kvalitetan, kao i da ne moze da se zavrsi bez ucenja kao i na svakom drugom faxu, ja sam svedok. Dok sam bio u US, isao sam u posete nekih koledza i raspitivao se o njihovim it kursevima. Sad mi se cini da se njihov nacin rada nama ovde u Srbiji ne bi svideo. Kao, ipak je nas stari komunisticki sistem obrazovanja kvalitetniji...
Dobro, bez sirenja negativne energije ponavljam, postujem svaki fax (osim dva gore navedena) i svaciju odluku za koji ce da se opredeli. I zato me i nervira nakon bukvalno 2 godine razbijanja moje glave idejom koji fax je za mene najbolji, koji je dovoljno ozbiljan, itd. i nakon upravo zavrsene dve nedelje spremanja j**eno teskog kolokvijuma da mi neko ko je sat vremena boravio u skoli koju sam izabrao kaze: "E, tvoja skola je shit, nisi znao?"
Ma daj bre ljudi...video sam kako izgledaju zapadne skole i iako se iskreno nadam da ce se stanje ubrzo popraviti, verujte mi na rec: sve nase visokoskolske ustanove su shit i vise gubljenje vremena nego korist. Zato od svih zala birajte ono najmanje, a pokusajte da naucite nesto korisno i steknete neko iskustvo u radu sa strane...
 
Odgovor na temu

anon315

Član broj: 315
Poruke: 1657
*.ppp-bg.sezampro.yu



+13 Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..11.05.2001. u 19:49 - pre 279 meseci
Nacita se svacega ovde pa i ja da reknem koju na sve ovo, btw i ja se trenutno spremam za fax - ETF .

FON - fakultet organizacionih nauka ? SRANJE NAD SRANJIMA ! Jer to odsljakas samo da bi imao diplomu ! OD racunara se uci samo kita Marjanova 3. godina a oni uce pascal, paliii, jer ako ste vec rekli da poslodavca zanima samo sta mozete da uradite za njega pa koji ce vam onda i fon, onda bolje nemojte ni da idete na fax !!!

ETF - je ubedljivo zakon, jer iako matematika i fizika ne uticu bas 100% direktno na racunare, ali zato ti razbijaju mozak i naucis da razmisljas, razvija ti vijuge, onda harwdare se uci, pa to je pogled ispod haube,(najbitnija stvar, jer jebes ti programera koji ne zna sta je registar, stek ... mogu da se kladim da ih ima takvih...), a software rokajte sami, znaci JEDAN JEDINI problem je to sto ti oduzima mnooogoooo vremena, ali ako ste mislili da se do para i znanja stize lako e onda ste se zajebali, u principu se slazem da se najbolje nauci ako lepo sednes u cukas sam, ali je zato najbolja kombinacija ETF-a i ALONE rada.A sve se moze kad se hoce, jebiga, ali onda mora da zabatalite sve druge (picoka na svaka dva meseca, hehehe).

Zakjucak - ETF je najpametniji izbor kod nas za onog ko je spreman da zrtvuje sve radi znanja i odlicne diplome + ovo naglasavam - imacete vremena da radite i za racunarom ako vas dovoljno zanima, jebiga sta fali spavajte 5 sati - pa i to je dosta

pozdrav i svima srecno
 
Odgovor na temu

Rodd
Rodoljub Petrović
web developer, Extreme
Beograd

Član broj: 242
Poruke: 358
217.26.71.*

ICQ: 114756071
Sajt: www.rodpetrovic.com


Profil

icon Re: Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..11.05.2001. u 23:29 - pre 279 meseci
Citat:
seven je napisao:
....zato najbolja kombinacija ETF-a i ALONE rada.A sve se moze kad se hoce....


Sve se moze kad se hoce, a?...Sine , jesi l' ti studir'o kad na ETF-u? Al' dobro, slazem se "Sve se moze kad se dovoljno hoce". U tom duhu, gledajte NBA sledece godine - nastupam ja!!! Ako pored ETF-a moze i da se nauci nesto dobro na kompu, onda sam ja sledece krilo Sacramenta....jer ja to hocu
 
Odgovor na temu

anon315

Član broj: 315
Poruke: 1657
*.ppp-bg.sezampro.yu



+13 Profil

icon Re:Novi forum pa evo odmah i pitanja..12.05.2001. u 10:04 - pre 279 meseci
Citat:
Rodd je napisao:

Sve se moze kad se hoce, a?...Sine , jesi l' ti studir'o kad na ETF-u? Al' dobro, slazem se "Sve se moze kad se dovoljno hoce". U tom duhu, gledajte NBA sledece godine - nastupam ja!!! Ako pored ETF-a moze i da se nauci nesto dobro na kompu, onda sam ja sledece krilo Sacramenta....jer ja to hocu


Nisam jos, TATA, ali planiram, a izvini tata da te pitam jel ti to pokusavas da budes duhovit ili .. ?
Pogledaj bre sta ti pricas, poredis ovo sto sam ja rekao sa necim sto je definitivno i 100% nemoguce. Jebiga to je tvoje razmisljanje, a ja se slazem da nije bas svako sposoban za to sto sam rekao, a to sto ti pripadas toj grupi, to je tvoj problem, poenta je da se ne pravi toliki bauk i da se ljudi koji imaju zelju da upisu ETF ne ubiju u pojam od takvih kao sto si ti, jer budi siguran da ima ljudi koji su zavrsili ETF u roku u do jaja znaju racunare, zato ne kenjaj, a onaj koji je to uspeo sigurno ima bolje znanje od onog ko je zavrsio fon i sam radio na racunaru .... Ako nista drugo onda bar posmatraj ovde ljude na grupi i videces da ljudi koji su sa ETF-a odlicno znaju compove... Od skoro sam ovde ali vidim da je recimo random sa ETF, a i cini mi se da nije bas da nema pojma

adios
 
Odgovor na temu

m r v a

Član broj: 8
Poruke: 1843
*.yubc.net



Profil

icon Re: Re: Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..12.05.2001. u 11:06 - pre 279 meseci
Citat:
Mikky je napisao:
sto je.......hm do 00 weeeeeee :)


hah, loodaj ... pravi ... yebala te yayca L;)))

btw, dap cuo sam da ce bidne reforme, jer' ima nekih perverznih profana na etf-u ... ono ... dodjes na ispit, pita te: "kolega koliko ima sijalica u sali" ??
a ti ono dignes glavu izblejis sve sijalice i kazes npr. 39 neam pojma ... a on izvuce iz dzepa sijalicu i kaze: "Kolega 40, pali ste"

smeh,
sada ce valjda te "kolege" da idu u penziju ..... tako da ce bas da bidne do 00
l;)))

 
Odgovor na temu

Rodd
Rodoljub Petrović
web developer, Extreme
Beograd

Član broj: 242
Poruke: 358
217.26.71.*

ICQ: 114756071
Sajt: www.rodpetrovic.com


Profil

icon Re: Re:Novi forum pa evo odmah i pitanja..12.05.2001. u 15:49 - pre 279 meseci
Citat:
seven je napisao:
Citat:
Rodd je napisao:

Sve se moze kad se hoce, a?...Sine , jesi l' ti studir'o kad na ETF-u? Al' dobro, slazem se "Sve se moze kad se dovoljno hoce". U tom duhu, gledajte NBA sledece godine - nastupam ja!!! Ako pored ETF-a moze i da se nauci nesto dobro na kompu, onda sam ja sledece krilo Sacramenta....jer ja to hocu


Nisam jos, TATA, ali planiram, a izvini tata da te pitam jel ti to pokusavas da budes duhovit ili .. ?
Pogledaj bre sta ti pricas, poredis ovo sto sam ja rekao sa necim sto je definitivno i 100% nemoguce. Jebiga to je tvoje razmisljanje, a ja se slazem da nije bas svako sposoban za to sto sam rekao, a to sto ti pripadas toj grupi, to je tvoj problem, poenta je da se ne pravi toliki bauk i da se ljudi koji imaju zelju da upisu ETF ne ubiju u pojam od takvih kao sto si ti, jer budi siguran da ima ljudi koji su zavrsili ETF u roku u do jaja znaju racunare, zato ne kenjaj, a onaj koji je to uspeo sigurno ima bolje znanje od onog ko je zavrsio fon i sam radio na racunaru .... Ako nista drugo onda bar posmatraj ovde ljude na grupi i videces da ljudi koji su sa ETF-a odlicno znaju compove... Od skoro sam ovde ali vidim da je recimo random sa ETF, a i cini mi se da nije bas da nema pojma

adios


Pa ja nisam ni rekao da na ETF ne treba da se ide. Ja ga cak preporucujem kao najbolji i najpriznatiji fax kod nas, ali ponavljam - on nije za svakoga. Iz tvog posta gore neko bi zakljucio da skoro svako moze i da zavrsi ETF u roku i da jos sa strane uci (ne povrsno nego da uci) nesto vezano za koristan rad na kompjuterima. A, to je burazeru provereni bullshit. 99% ljudi koji upisu ETF ga nece dati u roku i nece imati vremena za mnogo sto sta sa strane. Skidam kapu za onih 1%. To ne moram ni da ponavljam jer to i bebe znaju. Ja sam priznao da bih voleo da sam imao volje da zavrsavam ETF ali nisam taj tip (kao ni dosta ljudi mog godista, koji vole socijalni zivot). A, sad mi ti dokazi da nisam u pravu pa zavrsi ETF za 5 godina + nauci nesto da radis na kompu dovoljno dobro da posle zaradjujes od toga....jos i ako uspes da odrzis vezu sa nekom dobrom ribom....onda si stvarno car.

[Ovu poruku je menjao Rodd dana 05-12-2001 u 03:50 PM GMT]
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Novi forum pa evo odmah i pitanja..

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 45800 | Odgovora: 80 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.