Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novi forum pa evo odmah i pitanja..

[es] :: Vodič za učenje :: Novi forum pa evo odmah i pitanja..

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 45801 | Odgovora: 80 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

torbica
Zoran Torbica
community manager
Vracar, Beograd

Član broj: 187
Poruke: 1780
*.tehnicom.net

ICQ: 36726092
Sajt: www.aikstednja.rs


+1 Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..26.05.2001. u 15:56 - pre 278 meseci
ima dve grupe na ovom topicu... oni koji imaju iskustva i oni koji nemaju...
da pokusam da rezimiram...
vec vise od 10 godina je proslo kako su stare vrednosti se promenile tako da ono sto kazu tata/mama/ujna/strina/rodbina/ostaliizstaregarde ne pije vodu
dakle sablon
osnovnaskola/srednja/fakultet/posao/vencanje/stan ne postoji!!!

cinjenice system inzenjer (ne pita se koju diplomu ima) kod ISP-a ima platu od 1000-1300 dem
u ptt ili drzavnoj firmi gde se strogo trazi diploma od 7000 do 15000 dinara

da li znate koliko mojih revoltiranih prijatelja je otislo iz Yuge zato sto su mislili da stari put funkcionise...

moj savet: sto laaaaaaaksi nacin do diplome, sto vise prakticnog raaaaaaaada, ako mozes da je dobijes na foru najbolje...
www.aikstednja.rs mesec stednje 2010/ www.snajper.rs servis za media planiranje na Internetu
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.rcub.bg.ac.yu

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..27.05.2001. u 14:52 - pre 278 meseci
Torbica - you are my man - 100 % truth


the truth hurts

secret

[Ovu poruku je menjao secret dana 05-27-2001 u 08:15 PM GMT]
 
Odgovor na temu

mika
NBG-ML

Član broj: 55
Poruke: 640
*.privsav.co.yu



+1 Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..28.05.2001. u 08:15 - pre 278 meseci
Pa naravno... tek kad upišeš fucks vidiš šta te čeka u životu....


Slažem se sa vama ljudi 100%... a mislim čak i da je najbolje da se diploma dobije što lakše, a da se obrati pažnja na ZNANJE a ne na fucking diplomu.

Evo baš pre neki dan u jednoj firmi u BG su tražili nekog ko hoće stvarno da radi. Kompletan tekst na http://www.net.yu/posao/main.html a interesantan detalj iz teksta je sledeći:

Poslovi:

* Razvoj i administracija Internet servera i servisa
* Odrzavanje i nadgledanje rada svih tehnickih segmenata javne i
lokalne mreze SCneta
* Projektovanje i realizacija Internet/Intranet resenja za potrebe
SCneta i klijenata
* Tehnicka podrska sektorima prodaje i marketinga


Neophodni uslovi:

Poznavanje Internet tehnologije i servisa
* Poznavalje UNIX (Solaris, Linux) operativnih sistema
* Aktivno znanje programskog jezika C
* Programersko znanje i iskustvo u skript jezicima perl i php
* Zavrsen ETF, FON, PMF ili minimalno dve godine radnog iskustva
na odgovarajucim poslovima
* Stalni boravak na teritoriji grada Beograda
* Reseno stambeno pitanje
* Komunikativnost i spremnost za timski rad
* Aktivno znanje engleskog jezika
* Sposobnost samostalnog donosenja odluka u slozenim
situacijama
* Spremnost na stalno usavrsavanje


Pozeljni uslovi:

* Iskustvo u radu sa Cisco mreznom opremom
* Znanja iz oblasti elektronike i telekomunikacija
* Aktivno vozacko iskustvo i sopstveno prevozno sredstvo
* Znanje drugih stranih jezika
* Poznavanje Microsoft operativnih sistema
* Poznavanje principa relacionih baza podataka i SQL jezika

P.S. Koliko prosečnih štrebera sa ETF-a (i ja spadam u njih, ne brinite) može da zna makar deo ovoga ako se ne posveti tome??? i obratite pažnju na ono: "završen ETF ILI barem dve godine radnog iskustva..."
Čitaj kako je napisano :-PPPPPPPPPPP

Znači što više pratite vesti, novosti, software,hardware i da ne kenjam više... čim ste na ovom forumu znate šta da radite....
Bolje 100 godina biti milioner nego nedelju dana siromašak
(c) Alan ford
 
Odgovor na temu

Rodd
Rodoljub Petrović
web developer, Extreme
Beograd

Član broj: 242
Poruke: 358
217.26.71.*

ICQ: 114756071
Sajt: www.rodpetrovic.com


Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..28.05.2001. u 16:52 - pre 278 meseci
E, ovakvih oglasa sam video milion i uvek su u opticaju od 6 do 12 meseci, a onda shvate da takve osobe ne postoje u Jugi. Ma daj bre - zavrsen Fax + iskustvo + reseno stambeno pitanje + da znas sve gore navedeno?!?! Pa, takvi su jos odavno vani... kakve budale...
 
Odgovor na temu

m r v a

Član broj: 8
Poruke: 1843
*.yubc.net



Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..28.05.2001. u 19:40 - pre 278 meseci
hmm ... mislim da je ovde akcenat na ili .....znaci ....
ortaki sa zavrsenim fax-om i ortaki koji je za to vreme se zezao, radio poslice ....skupljao preporuke su jednako rangirani .....
L;))
 
Odgovor na temu

torbica
Zoran Torbica
community manager
Vracar, Beograd

Član broj: 187
Poruke: 1780
*.tehnicom.net

ICQ: 36726092
Sajt: www.aikstednja.rs


+1 Profil

icon Re: Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..28.05.2001. u 19:58 - pre 278 meseci
Citat:
m r v a je napisao:
hmm ... mislim da je ovde akcenat na ili .....znaci ....
ortaki sa zavrsenim fax-om i ortaki koji je za to vreme se zezao, radio poslice ....skupljao preporuke su jednako rangirani .....
L;))

greska mrva
ti imas diplomu
i sednes za racunar i ...... blejis i dobijes sut u dupe ako ne znas sto treba
da se radi pa da si doktor nauka


www.aikstednja.rs mesec stednje 2010/ www.snajper.rs servis za media planiranje na Internetu
 
Odgovor na temu

m r v a

Član broj: 8
Poruke: 1843
*.yubc.net



Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..29.05.2001. u 07:32 - pre 278 meseci
kxm .... pa verovatno ces da naucis nesto na tom faxu ( na koji god si ishao ) ....
 
Odgovor na temu

Rodd
Rodoljub Petrović
web developer, Extreme
Beograd

Član broj: 242
Poruke: 358
217.26.71.*

ICQ: 114756071
Sajt: www.rodpetrovic.com


Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..29.05.2001. u 12:10 - pre 278 meseci
E, pre par nedelja sam bio na jednom sastanku na Beogradskom Sajmu. Tamo sam svojim usima cuo kako inzinjer koji im odrzava opremu, nakon primedbe jednog od menadzera izgovara ove reci: "Ja jesam inzinjer ali vi znate da ja to ne radim [misleci na podesavanje zvucne kartice]". Da sam bio malo vece mudo, rekao bih mu da mi da tu njegovu diplomu pa da ja obrisem dupe sa njom. Imam 5 ortaka kojima jedva brada raste ali im je podesavanje zvucnih kartica p*in dim. Jebem ti ja nasu diplomu, kad ljudi nemaju pojma bilo sta korisno da rade sa njom...
 
Odgovor na temu

mika
NBG-ML

Član broj: 55
Poruke: 640
*.privsav.co.yu



+1 Profil

icon Re: Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..29.05.2001. u 19:06 - pre 278 meseci

Tacno ali onaj ko je probao da malo uci dalje od tog fakultetskog znanja a da samo "otaljava" ispite taj je uspeo i kod nas i bilo gde.

A uzgred, tih ortaka koji bulje u racunar kad dodju u firmu na konkurs video sam milion... Bas ovde gde ja radim tu ti je krs boziji neki "administrator" koji je zavrsio masinac, ali ne zna nista vise osim da u Wordu podesi prored ili reinstalira windows ako mu "pukne" registry! Strasno!

Jebem ti fucks. Ali ko hoce da nauci taj ce sigurno da nauci.
Bolje 100 godina biti milioner nego nedelju dana siromašak
(c) Alan ford
 
Odgovor na temu

Darko Pipic
Darko Pipic
B e o g r a d

Član broj: 93
Poruke: 880
*.skydsl.de

Sajt: www.kontrol-inzenjering.c..


Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..30.05.2001. u 09:49 - pre 278 meseci
Nisam stigao sve da procitam sta ste pisali, ali ja sam se Gojko raspitao za ta tri faxa ( 1.FON, 2.ETF, 3.PMF )
1. Prve dve godine cisto bubacenje ispita kojih ima na ekonomskom faxu
2. Ucis vise hardwer nego softwer
3. MATEMATIKA

Ni na jednom neces nista nauciti vise nego sto znash, izaberi najlaksi zisto zbog diplome, a kuci uci.
Life is a game - play to win
irc.elitesecurity.org #es
darnik.com
 
Odgovor na temu

Makojdis
Stefanovic Milos
Kragujevac

Član broj: 78
Poruke: 302
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..30.05.2001. u 10:42 - pre 278 meseci
ETF nije toliko los ako hoces mozes dosta da naucis......
od arhitekture procesora do programskih jezika ali onih starijih..
Turbo Pascal, Turbo C.....
A sto se matematike tice ako hoces ozbiljno da se bavis programiranjem moras da je poznajes u prste jer moze mnogo da ti olaksa posao...

[Ovu poruku je menjao Makojdis dana 05-31-2001 u 01:10 PM GMT]
 
Odgovor na temu

Ivan Tanasic
BGD-SRBIJA

Član broj: 220
Poruke: 965
*.yubc.net

Jabber: Autoexes@jabber.sk
ICQ: 129145438


Profil

icon Re: Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..04.04.2002. u 23:05 - pre 268 meseci
Citat:
torbica:
blejis i dobijes sut u dupe ako ne znas sto treba
da se radi pa da si doktor nauka :D:D:D



Pa ovako mozes da dobijes sut u dupe ako se zaposlis u ISP a doktor si stomatologije!!!!!

Mislim ono torbice, sta ti mislis da se doktori nauka takmice ko ce vise da pojede bureka (ili popije piva) i pobednik dobija zvanje doktora? ma idi beeeeegaj...

Inace, zasto svi prodaju neke fore mani skolu, uci sta ti se cefne i zayebavaj se?!
Pa sto su onda ljudi koji moj smisljali skolu i sto ko ludi (ovde redje) bacaju tolke pare za tamo neku skolu??

E da, kazite mi inace sta u zivotu nije tesko!?
Ivan Tanasic - Autoexes

>cd pub
>more beer
 
Odgovor na temu

Au197/79
Zlatan Kadragić
Minhen

Član broj: 3556
Poruke: 772
*.ptt.yu

Sajt: aurelije.blogspot.com


+47 Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..26.04.2002. u 21:08 - pre 267 meseci
Ne mogu da verujem koliko ima laži i predrasuda o FON-u.

Fon je nastao još 69. god. i nije komunističkao-direktorska tvorevina. Tačno je da su moga preduzeća slala svoje ljude na doškolovavanje na Fon ali to nisu bili direktori. Imam primer poznanika mog oca koji je dipl. inž. (neko je pogrešno napisao ing.) elektrotehnike i koji radi u Genex-u a koga je pre 10-15 god. firma poslala na fon. Znači uspešne firme su slale svoje ljude a ne direktore (Genex je zgrnuo silu para izgradnjom Kopaonika a uspeo je čak i Yugo da izveze u Ameriku). Osim toga da je to stvarno bio direktorski fak. ne bi postojao samo 1 mali fon negde u Rakovici i nigde više u celoj SFRJ već bi ih bilo pri svakom univerzitetu i na boljim mestima. Da je komunistički bilo bi ga i u drugim komunističkim zemljama. Ko može da tvrdi da je menadžment komunistički. Doduše tačno je da se Lenjin zanimao za produktivnost i da je proučavao organizaciju Henrija Forda, čoveka koji je izumeo masovnu proizvodnju pomoću pokretne trake. Ljudi sa Fon-a su kritikovali ZOUR i dogovornu ekonomiju. Početkom 70-tih izvršena je masovna čistka liberala u Srbiji. Posmenjivani su mnogi ljudi koji su se zalagali za prosperitet, otvaranje, ekonomiju... Njima su prilepljivane etikete tehnomenadžera tj. ljudi koji nisu u preduzeće pravljeno za 100 zaposlenih da "uposle" 200 (onih 100 se zove tehnološki višak) jer su znali gde to vodi. Njih su smenili jer nije bilo dopustivo takvo ponašanje u socijalizmu gde za svakog mora da ima posla čak i kad ga nema. Tako su mnogi nestručni ljudi postali direktori po partijskoj liniji. Još jedan je apsurd da kod nas direktor može da bude bilo koji inženjer ili pravnik a ne školovani menadžer (pri tome ne mislim samo na ljude sa Fon-a). Kada je jednom davno prof. Dulanović bio u DMB-u (ako se dobro sećam) i kad je rekao da direktor ne treba da bude inž. mašinstva mnogi radnici (tj. dupelisci) su se pobunili da to u njihovoj mašinskoj fabrici ne može. Tad im je on odgovorio da će oni proizvesti sjajne artikle koje nikome neće moći da prodaju pa će radnici mesto plata kući nositi metalne proizvode. Tako nešto se i desilo.
Organizacija je jako važna stvar. U Tojota fabrici automobila kad tabla lima uđe u proizvodnju kroz 2 sata od nje izađe auto koji ide unapred poznatom kupcu (zato su Japanci najjeftiniji). Koliko je za to potrebno u Zastavi? Yugo zarđa i pre nego što se napravi!

Dalje. Tačno je da je FON nekada bio boza od fakulteta. Međutim to više nije tačno. Sad je nemoguće prebaciti više škole a npr. sa PMF-a se ne priznaje Pascal. Ipak još uvek je daleko najlakši fakultet za informatiku i najpribližniji nekom idealu fakulteta za informatiku. Jeste da u prve 2 god. ima dosta organizacisko-menadžerskih predmeta ali su oni manje-više laki, korisni, logični a neki i zanimljivi (npr. marketing, ekonomija, ekonomika organizacje i strategijsko poslovno planiranje, proučavanje rada...). Oni otkrivaju nov pogled na svet. Shvati se zašto je MS uspeo, zašto je c smenio asembler a njega c++ a njega će java, zašto se pre 20 godina nije programiralo oo iako je skoro sve o tome već bilo poznato. Jednom rečju počinjete da razmišljate poslovno. Takođe na fonu može da se nauči sve samo ako se hoće. Znači tu vas niko neće terati i verovatno iz svakog predmeta se možete provući. Da vam pokažem na primeru. Na 3. god. radi se predmet Strukture podataka. Sve što se radi implementirano je u c-u koji se učio u kratkom kursu prethodnog semestra. Ja sam još tada kupio jednu od knjiga iz c-a koju je asistent preporučio i taj jezik sam već naučio. Strukture je moguće polagati i preko 2 kolokvijuma + 2-3 domaća. Ja sam domaći uradio prvo u c-u a potom u javi. Drugi su bar pokušali da sami urade domaći a ako im nešto nije bilo jasno tražili su pomoć drugih kolega, treći su iskopirali radove prvih i drugih, a četvrti su ostali verni Pascal-u (kao kome treba c). Danas sam baš imao kolokvijum. Uradio sam sve zadatke u c-u. Jedna koleginica je pozvala dečka sa 4. god ETF-a smera za računarstvo da u njeno ime polaže i uspeo je. Posle je pričao kao mogao sam sve da uradim... Jes moj k**** mogao. Samo se duva. Fon može da se završi bar 3 god. pre ETF-a uz očuvanje psihi-fizičkog zdravlja. Zatim odsek se bira slobodno, a čuo sam da se računarstvo u okviru ETF-a i ne kotira baš nešto. Plus ti ostane vremena da učiš nešto sa strane. Dobro, tačno je da se ne uči elektronika i arhitektura procesora ali nam to i nije toliko potrebno. Osnovna znanja o tome stičemo iz Organizacije računara i operativnih sistema i programskih jezika i prevodilaca. Ipak se po zakonima ekonomije pri razvoju jedne grane vrši specijalizacija i diferencijalizacija poslova. Prošlo je vreme Leonarda i univerzalnog čoveka. Znate li da su prve automobile i avione pravili pojedinci-amateri. A sada? Osim toga fonovcima je želja da budu IT menadžeri i projektanti inf. sistema a ne koderi i serviseri. Da budu arhitekte a ne zidari. Ko zna možda će oni jednog dana šefovati drugim programerima (šala mala).

Što se tiče da ovakav fax nigde ne postoji to bi se pre reklo za ETF-ov smer za računarstvo. To su u svetu obično 2 faxa. A fakulteta ima raznih. Čitao sam program nekog američkog faxa. Oni uče kako se koristi Acrobat READER, UltraEdit itd. Sa nekog nemačkog sam skinuo c tutorijal koji se oslanja na Pascal. U uvodu piše da se kod njih c ne uči u 1. god. pa se zato znatiželjnim studentima nudi tutorijal na internetu. U obrazloženju se kaže da se c ne može naučiti bez pokazivača sa kojima je čvrsto vezan a da oni smatraju da bi za studente bilo preveliko opterećenje da se sa tim pojmom susretnu u 1. godini! A mi učimo Pascal sa pokazivačima, unit-ima , objektima, nasleđivanjem, polimorfizmom... u prvoj zajedničkoj godini.

Kad sam naručivao Misliti na Javi u knjižari Mikro knjige sreo sm jednu devojku koja se takođe raspitivala o knjigama za Javu. Rekla je da je završila PMF inormatički smer a da ništa nije naučila. Ja sam joj tada rekao da smo kolege jer sam ja sa informacionih sistema na Fon-u. Njen odgovor je da se fonovci više traže od njih i da je čula da imamo u 4. godini neki jak predmet Projektovanje informacionoh sistema.

Mnogi pišaju na fon zbog Pascala. Prvo Pascal je jedan od najtežih predmeta na faxu. Ne uči se na 3. kako neko odvali već na prvoj tj. moraju da ga cepaju i menadžeri. Nema mnogo veze sa Pascalom u srednjoj. Uče se pointeri, modularno programiranje, OOP ... Radi se i seminarski rad sa objektima. Oni koji hoće nešto više rad mogu da urade i u Delphi-ju. Mogu da se prijave da demostriraju u laboratoriji i tako razbiju programiranje ili da za druge predmete pišu programe i tako se oslobode nekog dela ispita. Pascal se izučava i na ETF-u u 2-3. god. i još neki FORTRAN - jezik stariji i od mog ćaleta. Pascal se konačno od oktobra ukida i kreće se sa javom. Inače prof. Devedžić se još 97. zalagao za to. On je ETF-ovac, školovao se i u Parizu, radio u Vinči i M. Pupinu. Razvijao je prog. jezik za robotiku i pravio simulator leta za borbeni avion Orao na bazi ekspertnog sistema (to mu je uža specijalnost). Mislim da je taj simulator predstavljeni i u Posle 2000-te. Bio je doskora asistent na ETF-u a na Fon-u predaje Inteligentne informacione sisteme. Učestvuje u radu američkog društva inžnjera i piše neke programe za njih. Sad je otišao tamo na kurs od 6 meseci. Kada smo ga pitali da uporedi ETF i FON on je rekao da su fon u njegovo vreme upisivali samo zbog doma ali da je sada po njemu fon bolji od etf-a.

Ona priča o lagumima je tačna. Kako se priča fakultet se nalazi u zgradi pod zaštitom pa joj se ne sme menjati izgled. Jedino rešenje je bilo: ukopavaj se šinko. Priča se da će uskoro krenuti u proširenje fakulteta. I ovako fakultet izgleda sjajno. Jako je uredan i opremljen. Dobili smo IBM salu mada za sada studenti slabo imaju vajde od tih računara. Dobili smo i besplatne programe od MS-a koje studenti mogu i kod kuće da instaliraju.

Fon je fax u trendu i usponu. Pre nekoliko meseci bio nam je u poseti Đinđić. Fon je pri upisu i dalje najatraktivniji (i najskuplji) TEHNIČKI fax (priča se da je klasifikovan kao tehnički da bi iz budžeta dobio više love). Koliko znam ni Pmf ni Etf nisu uspeli da savataju željeni broj brucoša. Svake godine upoznajem nove studente. Kad ih pitam gde su dosad bili odgovaraju na PMF-u ETF-u. I prilično loše govore o doskorašnjim fakultetima. Tih prebega je sve više. Ili oni nisu bili za te fakultete ili ti faksovi nisu bili za njih.

I još o ulozi Fona u razvoju interneta. Kad su nam uvedene sankcije u Hrvatskoj su prekinute internet veze Jugoslavije sa svetom. Tada su neki fonovci u americi napravili neki server preko kog se obavljao sav saobraćaj sa svetom. I danas se na fonu mogu registrovati co.yu domeni. Profesorka prava sa fona učestvuje u pisanju zakona o informaconom kriminalu.

I za kraj da napomenem da fon nije nimalo savršen fakultet. Mnogo je toga za promenu. Mi još uvek učimo COBOL, malo imamo informatičkih predmeta u prve 2 god... Nadam se da će se nešto i po tom pitanju uraditi prilikom reforme fakulteta koja se sada sprovodi. Koliko smo čuli ukidaju se neki organizaciono-menadžerski predmeti, izbacuje COBOL, razdvajanhje odseka biće u 1. ili 2. god. a uvešće se i smerovi. Smanjiće se i broj ispita kojih sada ima 42 za 4 god.

[Ovu poruku je menjao Au197/79 dana 13.05.2002 u 06:02 PM GMT]na forum anonimno, korišćenje
Bolje džaba ležat nego džaba radit.
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..27.04.2002. u 15:11 - pre 267 meseci
Citat:
Au197/79:
Osim toga da je to stvarno bio direktorski fak. ne bi postojao samo 1 mali fon negde u Rakovici i nigde više u celoj SFRJ već bi ih bilo pri svakom univerzitetu i na boljim mestima.


Izvini, od kad je FON u Rakovici?
 
Odgovor na temu

Au197/79
Zlatan Kadragić
Minhen

Član broj: 3556
Poruke: 772
*.ptt.yu

Sajt: aurelije.blogspot.com


+47 Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..27.04.2002. u 16:30 - pre 267 meseci
Citat:
Gojko Vujovic:
Izvini, od kad je FON u Rakovici?


Bio je do pre 10-15 godina. I to u blizini DMB-a radi prakse. Sad je na Voždovcu u Jove Ilića 154.

Zaboravo sam da kažem da se završetkom odseka za Informacione sisteme dobija zvanje diplomiranog inženjera za informacione sisteme a ne dipl. inž. menadžmenta. Greška je što ljudi sude o Fon-u na osnovu odseka za menadžment koji upisuje 5 puta manje studenata nego IS.
Bolje džaba ležat nego džaba radit.
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..27.04.2002. u 18:37 - pre 267 meseci
Znam da je sada na Voždovcu pa me je začudilo zašto spominješ Rakovicu.

Citat:
Au197/79:
Greška je što ljudi sude o Fon-u na osnovu odseka za menadžment koji upisuje 5 puta manje studenata nego IS.


Da li je ovo proverena informacija?

Opet, čuo sam sasvim suprotno, da je najpopularniji smer menadžment.
Može li neko da potvrdi/opovrgne ovo?
 
Odgovor na temu

Au197/79
Zlatan Kadragić
Minhen

Član broj: 3556
Poruke: 772
*.ptt.yu

Sajt: aurelije.blogspot.com


+47 Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..27.04.2002. u 20:19 - pre 267 meseci
Račun je prost. Oni upišu 30 a IS 150 studenata. Na ostale odseke tj. Industrijski inženjering i Upravljanje kvalitetom upiše se po 5-6 studenata po svakom.
Bolje džaba ležat nego džaba radit.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.verat.net

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..28.04.2002. u 18:11 - pre 267 meseci
197/79 jel to broj inedksa ili sta :-)
 
Odgovor na temu

Au197/79
Zlatan Kadragić
Minhen

Član broj: 3556
Poruke: 772
*.ptt.yu

Sajt: aurelije.blogspot.com


+47 Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..29.04.2002. u 12:16 - pre 267 meseci
Pogledaj malo u periodni sistem elemenata. Hteo sam samo Au ali je to bilo prekratko. Br. indeksa je xxx/99 tj. još nisam okinuo godinu.
Bolje džaba ležat nego džaba radit.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
80.93.232.*

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Novi forum pa evo odmah i pitanja..29.04.2002. u 12:50 - pre 267 meseci
sarkazam bate, sarkazam...ccccc
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Novi forum pa evo odmah i pitanja..

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 45801 | Odgovora: 80 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.