Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

(lap-top) Gericom Hummer Advance XL - misljenja, iskustva...

[es] :: Laptopovi :: (lap-top) Gericom Hummer Advance XL - misljenja, iskustva...

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10428 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

H@usto®
Filip Rajic
Human mind

Član broj: 41323
Poruke: 728
*.31.EUnet.yu.

Sajt: www.filipinac.co.sr


Profil

icon Re: (lap-top) Gericom Hummer Advance XL - misljenja, iskustva...11.04.2005. u 23:10 - pre 231 meseci
I? Jesi li ga kupio? Ili si se ipak odlucio za neki "jaci", sto se imena tice?

Moja 500-ta poruka

Ma gde ti ja znam da se potpisujem preko tastature!! D'OH!!
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: (lap-top) Gericom Hummer Advance XL - misljenja, iskustva...13.04.2005. u 11:39 - pre 231 meseci
Imam dva gericoma u firmi koji sljakaju i vuku se po terenu vec solidno dugo i nikakvih problema sa njima nema. Jedino sto se meni ne svidja je nemacka tastatura i zavrsna obrada koja bas nije vrhunska.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

massive
Travnik

Član broj: 12389
Poruke: 8
*.dlp94.bih.net.ba.



Profil

icon Re: (lap-top) Gericom Hummer Advance XL - misljenja, iskustva...19.10.2005. u 23:01 - pre 225 meseci
ee vako ja sam isto kupio Gericom sa 1.8 M. nako solidna masinica (ispod ruke) medjutim od pocetka su mi se javljali problemi recimo modem mi nikad nije radio iz nepoznatih razloga pokusavao sam sve i svasta sem rastavljanja (100% nije izgorio) dok mi neki dan nije otsla i baterija. sta da zakljucim ma nije to lose samo sto je kratkog vjeka i sto se nenormalno grije. Imao sam priliku probat i hummer i jos jednu marku gericom mislim to su sve konfiguracija da glava zaboli al je nekako nekvalitetna sama proizvodnja i meni se cini sastavljanje (ja jos da spomenem da mje cijeli donji dio bukvalno otpo) i dalje radi al to nije to (plastika od vrucine sva popucala)
et toliko od mene
samo jos ako neko ima neki savjet kako da taj modem nekim ludim metodama dignem na noge a koje nisam probo (SVE windows prepozna svi ga iz chekiraju al nema glasa od njega kad se spoji s tel. linijom.)

thnx
*MASSIVE*
 
Odgovor na temu

N2n
Beograd

Član broj: 72383
Poruke: 1
*.pat-pool.bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: (lap-top) Gericom Hummer Advance XL - misljenja, iskustva...27.10.2005. u 10:11 - pre 225 meseci
OK jasno je da zelish da izbegnesh integrisanu grafiku i to je sasvim jasno, ali 1070 evra nije uopshte malo para za laptop. Mislim da se za slichne pare moze naci i FS laptop iz Amilo L serije koji sada imaju ATI mobility chipove. Zashto eventualno ne bi dodao josh 100 evra i kupio neku "provereniju" marku i postedeo sebe eksperimentisanja?
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: (lap-top) Gericom Hummer Advance XL - misljenja, iskustva...

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10428 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.