Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prevod mIRC-a na srpski

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: Prevod mIRC-a na srpski

[ Pregleda: 12183 | Odgovora: 14 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

komsija
Podgorica

Član broj: 3241
Poruke: 81
195.66.174.*



Profil

icon Prevod mIRC-a na srpski 06.04.2002. u 10:22 - pre 268 meseci
Zna li ko gdje mogu da nadjem mirc preveden na srpski,ili zna li neko sta mi treba da bih ga preveo?????
You are being monitored. Not just by this website or from your computer. Every aspect of your life is being watched, tracked, documented, studied, cross-referenced and filed for later reference.
 
Odgovor na temu

dr ZiDoo
Banja Luka

Član broj: 189
Poruke: 1728
*.dialup.blic.net

Jabber: ZiDoo@elitesecurity.org
ICQ: 299539598
Sajt: zidoo.geek.rs.ba


Profil

icon Re: Prevod mIRC-a na srpski 06.04.2002. u 13:34 - pre 268 meseci
ne moze. Ja sam bio prevo versiju 5.71, i okacio na geocites i oni su mi zatvorili nalog bez ikakvog upozorenja i tako sam izgubio jedinu verziju. Nego ako ti je bas stalo mozes da skines Bornald WorkShop program. Ne znam tacno ni jeli bornald samo znam da sam ga pokupio sa jednom mirc scriptign sajta i sa njim je veoma loako prevesti mirc, takodje mozes i sa programom resource hacker, a moze i preko bilo kojeg hex editora samo to ti je malo komplikovano.
tu nema kašike....
 
Odgovor na temu

Darko Pipic
Darko Pipic
B e o g r a d

Član broj: 93
Poruke: 880
*.15.EUnet.yu

Sajt: www.kontrol-inzenjering.c..


Profil

icon Re: Prevod mIRC-a na srpski 06.04.2002. u 17:50 - pre 268 meseci
Sta mislite, dal da prevodimo [ES] - mIRC na srpski (verujem da mislite na File, Window, ... )
Life is a game - play to win
irc.elitesecurity.org #es
darnik.com
 
Odgovor na temu

komsija
Podgorica

Član broj: 3241
Poruke: 81
195.66.174.*



Profil

icon Re: Prevod mIRC-a na srpski 08.04.2002. u 13:21 - pre 268 meseci
Ok,hvala
You are being monitored. Not just by this website or from your computer. Every aspect of your life is being watched, tracked, documented, studied, cross-referenced and filed for later reference.
 
Odgovor na temu

Nevidljivi
Beograd

Član broj: 1865
Poruke: 48
*.tehnicom.net

ICQ: 65314739


Profil

icon Re: Prevod mIRC-a na srpski 21.04.2002. u 13:43 - pre 267 meseci
Sto se tice [ES] scripte i prevoda iste na srpski, mislim da nebi trebalo
mozda neka 3 verzija....ali za sad ne...
Ustvari, ne mogu da zamislim na srpskom jedan mirc

MiGhTy bOy
 
Odgovor na temu

sablja
Dalibor Sabljic
Banja Luka

Član broj: 4392
Poruke: 16
195.252.64.*

Sajt: www.Metropoliss.net


Profil

icon Re: Prevod mIRC-a na srpski 23.06.2002. u 07:31 - pre 265 meseci
Momak sa nickom Day_walker je editovao mirc na srpski ....i poprilicno uspesno je to uradio.... DWmIRC se to zvashe :))) zamo shto ga je preterao sa onim glupim "lame" zezalicama :)))

adresa za download je isla nekak www.yuhack.5m.com (il .5u) il ga potrazi na rebelu :)

Pozdrav
Ja sam manijak koga silovanje pali :)
 
Odgovor na temu

Darko Pipic
Darko Pipic
B e o g r a d

Član broj: 93
Poruke: 880
195.252.106.*

Sajt: www.kontrol-inzenjering.c..


Profil

icon Re: Prevod mIRC-a na srpski 23.06.2002. u 17:27 - pre 265 meseci
Molim sve iole normalne ljude da dw scriptu samo iz edukacionih razloga koriste, jer poludeh od te lame scripte, na dosta kanala postoji akick na tu scriptu.
Life is a game - play to win
irc.elitesecurity.org #es
darnik.com
 
Odgovor na temu

CONFIQ
♫♪♥♪♫

Član broj: 4218
Poruke: 1994
*.dsl.bezeqint.net

ICQ: 82327428


+10 Profil

icon Re: Prevod mIRC-a na srpski 23.06.2002. u 21:20 - pre 265 meseci
meni je NAV (norton anti virus) javio da ima virus ta skripta.

Još nešto, taj čovek nije preveo da bude unicode nego je samo promenio strings u mirc32.exe fajlu.
 
Odgovor na temu

klopios
Havaii

Član broj: 5190
Poruke: 11
*.teol.net

ICQ: 147043811


Profil

icon Re: Prevod mIRC-a na srpski 10.09.2002. u 22:16 - pre 263 meseci
Samo da kazem nesto tako da se nebi creditz prepisivali pogresnoj osobi...
DWmIRC.exe fajl je preveden sa Resource Hackerom i preveo ga je jedan momak pod nickom NiGhT-BlAdE ( za svoju licnu upotrebu ) koji je posle to dao day walkeru koji je samo izmenio title i sve gde je pisalo da to nije "DWmIRC" i postavio ono LAME "DWmIRC"... poenta svega je da on nigde nije ni pomenuo ko mu je to uradio... a samo da se zna da ga je on svemu sto se mIRC scriptinga tice i naucio i btw, vecina source koda u DWmIRC-u je uzeta iz NiGhT-BlAdE-ovih predjasnih skripti... ali... i dalje no credits...
Kako ja to znam? Pa, NiGhT-BlAdE mi je licno rekao to, ali on nije ni pomenuo credits ( pretty fly 4 him ) ali zato ja moram jer mislim da se day poneo poprilicno LAME... ako se vec lozi na hack, neka makar prizna kredite kroz ShOuTs...

CONFIQ, ako hoces da prevedes mIRC.exe koristi Resource Hacker. Mozes skoro sve da nastimas. Ja sam sa tom igrackom sebi preveo sve ( ne samo mIRC, vec i WinAmp i ostalo ;) a ako ti treba pomoc u vezi koristenja ili pomoc gde da nadjes RH ili mozda hoces .exe fajl vec preveden ( ovo sto ja imam ), e onda me slobodno potrazi na recimo... krstarica chatu u sobama kao sto su: #scripters, #irc itd... i ja cu ti pomoci koliko mogu...

NOTE: krstarica ima "usidrene" svoje chat sobe na UltraIRC networku kojem mozes pristupiti preko: irc.ultrairc.net, irc.elitecafe.net, irc.krstarica.com na portovima 6666-6669 a ako mene tamo nema pitaj u sobama #mib, #sms i #doboj da li neko zna gde sam jer sam mozda promenio nick :-O

ok, nadam se da sam bio od pomoci...

ps. uz RH i HEX EDITOR mozes SVE da izmenis u mIRC.exe fajlu, bukvalno SVE, znam jer sam ja bas sve promenio... ne mislim samo na textove u prozorcicima ;)

Ovde bi trebalo da ide nesto pametno ili smesno... ne?
 
Odgovor na temu

NiGhT-BlAdE
remote @ home
Frozen World

Član broj: 2892
Poruke: 90
217.26.75.*

Jabber: sonicmind@elitesecurity.org
ICQ: 59496659
Sajt: sonicmind.ath.cx


Profil

icon Re: Prevod mIRC-a na srpski 11.09.2002. u 23:13 - pre 263 meseci
E vako :) klopios fala na razjashnjavanju kako i shta se desilo u vezi dwmirca i tako to.... ali.... cradits in that script ? no thx :) to lame kao shto je nego gore postovao pretera ga sa lame glupostima...
A shto se tiche toga svega oko prevodjernja mislim da sam ja prvi koji bi trebao da zahvali R3dneX -u koji je i doshao do tog malog programa... sve u svemu sve je to lame uzeti neki editor i prepravljati... treba napraviti sam svoje i onda pokazivati kos i i shta si... ja nazhalost nemam vremena a mozhda ni nemam toliko znanja oko programiranja ... btw moram da napomenem da se nisam dao u iskushenje da p napravim svoj IRC CLIENT... ali ko zna :)
Sve u svemu ako bude nekome trebao resource hacker uplodovao sam ga chini mi se na web mada web ma to je privwt shit :) nema se time za to sve ako nekom treba [email protected] pa uzhivajte :)

Josh jednom hvala klopiosu :)
--------------------
For more information search on www.google.com
__________________
Slackware 12.0
 
Odgovor na temu

kefaja
Aca Faca
Propalitet
Beograd

Član broj: 14966
Poruke: 33
*.vdial.verat.net

Sajt: www.buba-beograd.com


Profil

icon Re: Prevod mIRC-a na srpski 13.10.2003. u 23:04 - pre 249 meseci
Ostavi neki e-mail ovde i dacu ti jedan strava mirc na srpskom, ili ga potrazi na www.rmirc.da.ru mada meni nesto ne ce da otvori sajt.
Sta da kazem a da zvuci pametno...
 
Odgovor na temu

u N N a m e d
Ranko D.
Niksic

Član broj: 14840
Poruke: 8
*.niksic.cg.yu



Profil

icon Re: Prevod mIRC-a na srpski 17.10.2003. u 00:16 - pre 249 meseci
bila je jedna scripta koja je prevedena na srpski citava hiBron 7.0 mislim da je verzija, pokusaj na www.holandraja.com
 
Odgovor na temu

GMC
Selo Veselo

Član broj: 11492
Poruke: 338
*.as54.tz.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Prevod mIRC-a na srpski 28.10.2003. u 17:48 - pre 249 meseci
Citat:
u N N a m e d:
bila je jedna scripta koja je prevedena na srpski citava hiBron 7.0 mislim da je verzija, pokusaj na www.holandraja.com


Ali ni hiBron nije u potpunosti preveden, mada vecina onog sto se koristi prevedena je na nas. Ja sam uradio prevod mIRC-a u potpunosti ali sam nacinio neke greske u pisanju pa me sada mrzi traziti te greske i ispravljati ih.... ali ako zelis mozes probati...
Ajd Zdravo
 
Odgovor na temu

LOW
IF_I_COULD_FLY
Webmaster
BG

Član broj: 25436
Poruke: 147
*.ptt.yu

Sajt: victorycash.com


Profil

icon Re: Prevod mIRC-a na srpski 26.04.2004. u 10:13 - pre 243 meseci
Ha vi "znate" nesto
Windows Shell Programming http://programming.help-place.com/
 
Odgovor na temu

Neky
Student
Subotica/Šid

Član broj: 25391
Poruke: 23
*.teleportgroup.net.

ICQ: 211895119


Profil

icon Re: Prevod mIRC-a na srpski 30.04.2004. u 23:21 - pre 243 meseci
Ja sam pokusao da prevedem mIRC 6.12 sa Resource Hackerom i sa PE Explorerom i
......jbg nije to tesko, samo ima dosta da se pise, ali nece da radi mIRC posle toga.Mozda ne radim dobro, ne znam, a video sam da je neko spomenuo WinHex pa da pitam...sta sa njim? Mislim jel posle prevodjenja treba sa hexom da radim nesto ili ne.....ili aaaaaaaaaaaaaaaa.Ako neko zna...plz....
Cini mi se da je ta verzija zasticena....ne znam...
jia
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: Prevod mIRC-a na srpski

[ Pregleda: 12183 | Odgovora: 14 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.