Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili sranje ?

elitemadzone.org :: MadZone :: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili sranje ?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 23231 | Odgovora: 53 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DzoA
Cacak

DzoA
Član broj: 23952
Poruke: 292
*.ptt.yu.

ICQ: 120045396
Sajt: opusteno.rs


+13 Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?21.10.2004. u 19:14 - pre 237 meseci
Crni gruja je blato! Ja bih pre Crnog Gruju okarakterisao kao zatupljivanje nego Jelenu! Meni stvarno nije jasno sta je to toliko zanimljivo i "dobro" u Crnom gruji.
O sveto nebo! O moćne sile! Bacite jedno pečeno pile!
http://opusteno.rs
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
212.200.97.*

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?21.10.2004. u 19:17 - pre 237 meseci
Ja isto to mislim o Crnom Gruji, i ocajno je dosadan!! Ali, ljudi ga gledaju!!
Reklama batoo
 
Odgovor na temu

Ivan Vasić

Član broj: 14756
Poruke: 631
*.eunet.yu.

Jabber: ivasic@elitesecurity.org


Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?21.10.2004. u 19:34 - pre 237 meseci
Citat:
blood:sta cu kad cure to vole.ma sta jbg nije lose odgledati
I zato što to cure vole ti bi da gledaš ?
Citat:
DzoA:Meni stvarno nije jasno sta je to toliko zanimljivo i "dobro" u Crnom gruji.

- Pa dobra je radnja: zasnovana na "nekoj vrsti" naše istorije.
- Dobar je humor. Fazone ne može baš svako da skonta.
- Dobra je gluma : nije potrebna scena od 5min plača da bi skontao da je glumac tužan ili sl. ne sažvaću sve nego te puste da nešto i sam provališ.

A i Crni Gruja je, da tako kažem, "kopirani" Black Adder koji je "provereno" dobar, znači sama ideja je OK.

Uzgred, po milioniti put - ukusi su različiti ! Ne očekujem da se nekome svidja Gruja ako tako nije tako, ali neka granica izmedju kvaliteta i kiča mora da postoji. Ograđujem se od serije "Jelena" koju ne pratim i ne mogu da kažem da je glupost, ali sve one mexičke, španske i ostale serije su čist šund.

A ako je suditi po špici i onim sečkama u ovoj seriji odmah se vidi o čemu se radi (još da piše "Kasandra" umesto "Jelena")...
 
Odgovor na temu

DzoA
Cacak

DzoA
Član broj: 23952
Poruke: 292
*.ptt.yu.

ICQ: 120045396
Sajt: opusteno.rs


+13 Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?21.10.2004. u 22:13 - pre 237 meseci
Citat:
ivan@elfak: - Pa dobra je radnja: zasnovana na "nekoj vrsti" naše istorije.
- Dobar je humor. Fazone ne može baš svako da skonta.
- Dobra je gluma : nije potrebna scena od 5min plača da bi skontao da je glumac tužan ili sl. ne sažvaću sve nego te puste da nešto i sam provališ.


Oko istorije to se slazem, oko glume i 5 minuta provaljivanjaa se isto slazem a sto se tice humora... ok ali mislim da si preterao da ne moze bas svako da skonta. Mene licno "humor" smara. Ideja je dobra oko svega ali humor mi je tu zakazao.
Sve gore je napisano van teme koja je postavljena. Mislim da su ljudi ovde 90% upisa omasili temu i da su trebali da postave nove.
jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?
Ne kazem da je ja nisam omasio ali postavite novu temu a na ovu odgovorite pravim odgovorom na pravo pitanje.
O sveto nebo! O moćne sile! Bacite jedno pečeno pile!
http://opusteno.rs
 
Odgovor na temu

admiralxy

Član broj: 34899
Poruke: 92
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?21.10.2004. u 23:15 - pre 237 meseci
daj dzoa probudi se.Gledaj vesele 70-te,South park,Sundjer boba to su prave vrednosti
 
Odgovor na temu

catherine

Član broj: 38132
Poruke: 1
*.102.EUnet.yu.



Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?28.10.2004. u 20:46 - pre 237 meseci
Debilizam totalni..da sam glumica nema tih para koje bi me zagolicale da izigravam budalu , kao nasi doticni a (O,sramote!)afirmisani glumci!
 
Odgovor na temu

slonce
Milan Banovic
Zemun

Član broj: 1068
Poruke: 32
80.93.230.*



Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?29.10.2004. u 09:27 - pre 237 meseci
Danasnji Blic je objavio da glumci dobijaju 300€ po epizodi, pa pomnozi to sa 150 (koliko u proseku sapunice imaju epizoda). Bas racunam koliko linija koda treba da napisem da bih zaradio te parice...

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 29.10.2004. u 12:53 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?29.10.2004. u 11:01 - pre 237 meseci
Imate na RTL-u komsiskom novu seriju.... Zabranjana Ljubav...
 
Odgovor na temu

ema140690

Član broj: 46536
Poruke: 1
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?27.01.2005. u 19:11 - pre 234 meseci
''JELENA'' IS THE BEST

Molim vas ne mojte da vređate ono što ne gledate!
SERIJA JE ZAISTA DOBRA! Scenario, muzika, glumci, sve....... Posebno pohvaljujem
DANICU MAKSIMOVIĆ koja fenomenalno glumi!
A to što vi ne vojite taj žanr ne mora da znači da nije kvalitetan! TO SU MALOGRAĐANSKE PREDRASUDE! Razmislite malo o tome...
Sve pohvale za seriju ''Jelena''! Samo tako nastavite!
PORUKA ZA SVE SKEPTIKE: SEDITE PRED TV U 18.00, GLEDAJTE BK I UŽIVAJTE....

Ko ima nesto protiv neka mi pise na [email protected]


E_M_A
 
Odgovor na temu

bukovski
Dragan Blagojevic
Kućni pivar
Banovo pivo
Banovo pivo

Član broj: 29557
Poruke: 1502
*.blueisp.co.yu.

Jabber: bukovski
Sajt: https://www.instagram.com..


+2 Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?27.01.2005. u 19:24 - pre 234 meseci
au pazi imamo velikog fana serije
i to pazi odma se registrovala i prvi post na ovu temu pazi ozbiljno nemojte vise vredjati "najbolju " seriju
Najbolje zanatsko pivo posetite: https://www.instagram.com/banovo_pivo/
 
Odgovor na temu

markolazarevic
Gornji Milanovac

Član broj: 35574
Poruke: 943
*.absolutok.net.



+5 Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?27.01.2005. u 19:35 - pre 234 meseci
Citat:
bukovski:  pazi odma se registrovala

Kako znas da je zensko!
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.nat-pool.so.sbb.co.yu.



+14 Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?27.01.2005. u 19:46 - pre 234 meseci
Serija je UŽAS. Enough said.

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
213.244.208.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?27.01.2005. u 19:48 - pre 234 meseci
Ma super je serija! Kao sve ostale spanske serije! Gomila gluposti na

jednom mestu. Samo ti nastavi da gledas, niko ti ne brani.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

bukovski
Dragan Blagojevic
Kućni pivar
Banovo pivo
Banovo pivo

Član broj: 29557
Poruke: 1502
*.blueisp.co.yu.

Jabber: bukovski
Sajt: https://www.instagram.com..


+2 Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?27.01.2005. u 19:54 - pre 234 meseci
Citat:
markolazarevic: Kako znas da je zensko!


pa zar moze muskom da se svidja tako nesto ?
a i mislim pise ema pa sam ono nagadjao najverovatnije da je cura ali to ovde nije ni bitno zar ne?
Najbolje zanatsko pivo posetite: https://www.instagram.com/banovo_pivo/
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili sranje ?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 23231 | Odgovora: 53 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.