Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili sranje ?

elitemadzone.org :: MadZone :: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili sranje ?

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 23242 | Odgovora: 53 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.mobtel.com.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?19.10.2004. u 17:26 - pre 237 meseci
videcemo kako ce ici sa izvozom, al da je s***** - jeste.
 
Odgovor na temu

Ivan Vasić

Član broj: 14756
Poruke: 631
*.eunet.yu.

Jabber: ivasic@elitesecurity.org


Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?19.10.2004. u 18:11 - pre 237 meseci
Iskreno, voleo bih kad bi moglo to da se proda tamo negde odakle smo mi kupili gomilu sličnih gluposti pa da se računi svedu na nulu (ili da malo "naši" zarade). Da im vratimo za sve što su poslali kod nas
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.mobtel.com.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?19.10.2004. u 18:38 - pre 237 meseci
ivane, pazi ovako,
te latino-americke serije, kada se kupuju kao paket od po 300-400 epizoda, uopste ne izadju skupo, tako da "nasima" nikada nije otisla prevelika para na to. a novac koji su inkasirali prodajuci time-slotove u toku ovih serija je toliko veliki (zato sto je gledanost velika), da bi otpr. 2-3 emitovanja bez problema pokrilo kupovinu licence za seriju.
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
212.200.97.*

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?19.10.2004. u 18:45 - pre 237 meseci
Ljudi, nekome se to svidja, ljudi su gledali masovno i te "spanske" serije za koje masovno pricate da su lose. Ali gledanost to drugacije prikazuje. I treba da shvatite da su ukusi razliciti, plus dobra reklama moze cudo da napravi.
Jer ako cemo o ukusima, meni je "Mile vs tranzicija" odvratna emisija, kao i Crni Gruja i jos mnogo stosta sto je medju vama popularno pa ne pljujem po tome.

p.s. Vas dragi moderator ne voli da cita u porukama nekulturne reci, tako da se trudite da se suzdrzite
 
Odgovor na temu

Ivan Vasić

Član broj: 14756
Poruke: 631
*.eunet.yu.

Jabber: ivasic@elitesecurity.org


Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?19.10.2004. u 20:47 - pre 237 meseci
Citat:
vindic8or:te latino-americke serije, kada se kupuju kao paket od po 300-400 epizoda, uopste ne izadju skupo, tako da "nasima" nikada nije otisla prevelika para na to. a novac koji su inkasirali prodajuci time-slotove u toku ovih serija je toliko veliki (zato sto je gledanost velika), da bi otpr. 2-3 emitovanja bez problema pokrilo kupovinu licence za seriju.

Nisi me ukapirao : nisam mislio da profitiraju televizije koje to puštaju već naša draga zemlja Srbija (vi'š koliko volim domovinu ) time što stranci plaćaju za NAŠ proizvod i time lova dolazi ovde nasuprot tome da mi plaćamo za inostrane serije.
Mislim, ljudi nemoj da me shvatate preozbiljno
 
Odgovor na temu

zlatousti
Software developer

Član broj: 20465
Poruke: 504
*.mobtel.com.



+10 Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?19.10.2004. u 21:26 - pre 237 meseci
Citat:
flylord:
Ljudi, nekome se to svidja, ljudi su gledali masovno i te "spanske" serije za koje masovno pricate da su lose. Ali gledanost to drugacije prikazuje. I treba da shvatite da su ukusi razliciti, plus dobra reklama moze cudo da napravi.

Da se ukusi razlikuju - razlikuje se, ali mislim da je ovde nešto drugo u pitanju. Mediji bi trebali, pored toga što gledaju da profitiraju, da se trude da BAR MALO edukuju, a ne da igraju na najlakšu moguću loptu i da se šlihtaju prosečnom učmalom pripadniku radničke klase i "osmišljavaju" program prema njegovom (ne)ukusu.
90% radničke klase u Srbiji toliko malo zarađuje da sebi ne može da priušti skoro nikakav život, a kamoli kulturni život. Sav život se većini njih svodi na bespomoćno blejanje u tv i nadanje da sutra neće oni baš biti "tehnološki višak". Takve serije im dođu kao melem na ranu, mogućnost da "prožive" ono što ne mogu u stvarnosti i da se emotivno isprazne.
Priča u tim serijama je krajnje jadna - u svakoj odreda, sve se svodi na igranje sa (najprimitivnijim) emocijama, o glumi u tim serijama ne vredi ni diskutoviti, kao i o ostalim elementima filmske umetnosti u njima.
Ne volim da generalizujem, ali ipak bih rekao da smo narod jako podložan manipulacijama, a to pametne i gramzive glave obilato koriste.
 
Odgovor na temu

Ivan Vasić

Član broj: 14756
Poruke: 631
*.eunet.yu.

Jabber: ivasic@elitesecurity.org


Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?19.10.2004. u 23:14 - pre 237 meseci
@zlatousti:
Ovo si lepo rekao i manje/više se slažem s tobom. Ajde tih 90% radničke klase, ali znam i neke, da tako kažem, "normalne" ljude koji to gledaju sa zadovoljstvom. Takvi neki ljudi sa kojima sam pričao ranije kažu da seriju gledaju samo zato da bi videli šta će biti na kraju !

ps: Kad kažem "normalne" mislim na ljude koji umeju da procene kvalitet serije.
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?19.10.2004. u 23:56 - pre 237 meseci
Danas slucajno zakacih par minuta te serije. Sve poznati glumci, meni je ostavilo utisak da su u stvari pravili parodiju na spanske serije. Skinuli su sve, pa cak i prenaglasenu glumu i mimiku :)

Bas mi lici na ono: mi se za*e*avamo, ko shvati shvati a ko ne, sta mu mozemo...
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.mobtel.co.yu.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?20.10.2004. u 14:56 - pre 237 meseci
Citat:
time što stranci plaćaju za NAŠ proizvod i time lova dolazi ovde nasuprot tome da mi plaćamo za inostrane serije.



a da :) to je nova kampanja :) IZVOZI DOMACE ;)
 
Odgovor na temu

Ivan Vasić

Član broj: 14756
Poruke: 631
*.eunet.yu.

Jabber: ivasic@elitesecurity.org


Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?20.10.2004. u 16:35 - pre 237 meseci
To ti kažem
 
Odgovor na temu

Mihailo
Mihailo Đorić

Član broj: 1016
Poruke: 2875
*.air.tehnicom.net.



+1 Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?20.10.2004. u 18:04 - pre 237 meseci
Pogledah 10-ak minuta, i ako ništa drugo, za klasu je bolja od komšijske sapunice, koju sam gledao 5min. A izgleda i da se dobro primila u narodu, kažu ljudi da je mnogo bolja od inostratnog đubreta.
 
Odgovor na temu

bukovski
Dragan Blagojevic
Kućni pivar
Banovo pivo
Banovo pivo

Član broj: 29557
Poruke: 1502
*.mobtel.com.

Jabber: bukovski
Sajt: https://www.instagram.com..


+2 Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?20.10.2004. u 18:29 - pre 237 meseci
e malopre slucajno nagazih i komsisku seriju mislim da ima mnogo lepsih glumica ali u preincipu to je sve isto sra... ali drugo pakovanje sto rece jedan covek. Umesto podrzavati projekte koji mogu kulturno ili bar duhovno osveziti ionako posustali da nekazem bedni zivot u nasoj maloj zemlji mi finansiramo nesto sto ce jos vise utupeti (mislim da je taj izraz) mozak svih nas i onih oji gledaju i onih koji njih gledaju .
Najbolje zanatsko pivo posetite: https://www.instagram.com/banovo_pivo/
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
212.62.46.*

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?20.10.2004. u 18:41 - pre 237 meseci
serije je fest :)a kakve su glumice mmmm....sve ovo mnogo podseca na MEKSICKE SERIJE posto spanski jezik je mnogoooo tvrdji od ovog meksicko-spanskog ako ocete spansku seriju imate onu tinjedzersku na 3k pa vidite kako to izgleda
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

STRAXINJA




Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?21.10.2004. u 15:30 - pre 237 meseci
Sto se mene tice JELENA je sasvim nesto novo na nasim prostorima.Gledao sam seriju i iz prilozenog se moze zakljuciti da je serija mnogo kvalitetnije uradjena nego hrvatska VILLA MARIA.Glumci su takodje odlicn!(naravno nasi).Iako stvarno lici na spansku seriju JELENA ne zivi u MEKSIKU nego u BEOGRADU i zbog toga mislim da ce nasoj omladini posebno biti uzitak videti npr.HELEN na ulici ili Vuka negde u prodavnici,a ne Gabriela i Marisol.
SVE U SVEMU KAKVO JE DA JE NASE JE!!!Mi mislimo da je sve tudje bolje a da nase nevalja.Ova serija je tek krenula a sud treba donositi kasnije.Inace ova serija imace 150 epizoda,dok ce hrvatska imati 200 epizoda.
 
Odgovor na temu

admiralxy

Član broj: 34899
Poruke: 92
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?21.10.2004. u 15:38 - pre 237 meseci
pa bre treba zapaliti one ljude koji su napravili ono g**** od serije.

najzesca je recenica

˝ovo je bila dobra godina za tebe napredovao si u pariji nasao si novu ljubav˝

cisto ispiranje mozga besposlenim ljudima
Mozda je posle bilo bolje al sam prestao da gledam posle ove provale:
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
212.200.97.*

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?21.10.2004. u 15:38 - pre 237 meseci
I to sto je "nase" ne znaci da treba da ga gledamo. I prvo nije nase nego je samo proizvedeno u SCG, i verovatno je producent iz SCG-a takodje!
 
Odgovor na temu

admiralxy

Član broj: 34899
Poruke: 92
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?21.10.2004. u 15:49 - pre 237 meseci
ma seriju je ionako pisao neki španac
bolje je da je pisao neko naš
kao crnog gruju
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
212.200.97.*

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?21.10.2004. u 15:55 - pre 237 meseci
bolje spanac nego brazilac ili mexinac
 
Odgovor na temu

Ivan Vasić

Član broj: 14756
Poruke: 631
*.eunet.yu.

Jabber: ivasic@elitesecurity.org


Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?21.10.2004. u 16:10 - pre 237 meseci
Ej, mislim da sam čuo da je ustvari baš mexikanac ! nisam siguran...
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
212.62.46.*

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili s***** ?21.10.2004. u 17:30 - pre 237 meseci
pa ko nece nemora ni da gleda jel vas tera neko???sta ako je to npr zatupljivanje mase ocu da budem glup ;) sta cu kad cure to vole.ma sta jbg nije lose odgledati
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: jelena tv serija - veliki srpski izvozni proizvod ili sranje ?

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 23242 | Odgovora: 53 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.