Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Fakulteti koji bi mogli izabrati

[es] :: Vodič za učenje :: Fakulteti koji bi mogli izabrati

[ Pregleda: 6478 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Viktoria
Nikolin Ljubica
Stara Pazova

Član broj: 34478
Poruke: 1
80.93.231.*

Sajt: Trinity-ace.tk


Profil

icon Fakulteti koji bi mogli izabrati15.09.2004. u 12:15 - pre 238 meseci
Da mene interesuju fakulteti, koje bih mogla izabrati, sa zavrsenim smerom "Masinski tehnicar za kompjutersko konstruisanje"i htela bih da nastavim da radim na softverima Pro\E i Pro\D. Unapred zahvalna.
 
Odgovor na temu

A.H.

Član broj: 29389
Poruke: 149
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Fakulteti koji bi mogli izabrati18.09.2004. u 19:23 - pre 238 meseci
Zavisi koliko volis masinstvo i koliko si ambiciozna.Moje misljenje je da se u masinskim srednjim skolama (makar iz mog iskustva) vrlo neozbiljno prisupa
gradivu, tako da i ne mozes saznati da li zaista volis masintvo.(pre bih rekao prirodne nauke).
Taj smer bi po planu i programu trebao da bude vrlo dobar kao osnova za prve dve godine na Masinskom fakultetu u Beogradu.(postoje razni smerovi tvoj,srednjoskolski smer je najblizi proizvodnom masinstvu).
I u te prve dve godine skoro neces ni videti racunar ali to ne
treba da te sprecava da samostalno nastavis zapoceto ucenje tih programskih paketa.Svakako ce ti ta dva programska paketa dosta koristiti (kasnije, posle druge) ali zapamti da su ti oni samo alatka za nesto mnogo vise i da bi trebala da se fokusiras na matematiku,mehaniku,elemente,elektrotehniku,programiranje...
Masinski u Bg-u je fakultet za vredne ucenike i ako spadas u tu kategoriju ne bi trebala da imas nikakvih problema.(zaboravi na price fax. je tezak)
Ne mislim da je visa masinska skola dobra alternativa.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Fakulteti koji bi mogli izabrati

[ Pregleda: 6478 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.