Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Access i EXE - mozda ima resenje!?!

[es] :: Access :: Access i EXE - mozda ima resenje!?!

[ Pregleda: 2588 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

istok
Nikola Raonic

Član broj: 16032
Poruke: 13
*.236.EUnet.yu



Profil

icon Access i EXE - mozda ima resenje!?!08.08.2004. u 22:42 - pre 240 meseci
Znam da ce verovatno do jutra biti puno govorancije o ovoj temici ali sta da se radi...
Znam da je o ovome bilo puno reci ali zelim da neko od iskusnih programera u nekoliko tacaka obrazlozi sledece:
1. Sta podrazumeva pod exe-om (samo po pitanju Accessa)... Odnosno, sta bi zeleo da radi takav exe (Accessov)?
2. Da li zeli da u takav exe uvrsti i Run Time za Access, koji se sam instalira, necujno i bez znanja korisnika (to je reseno!!!)?
3. Razno...
Napomena:
Ono sto sam ja napravio radi odlicno, ali zbog razlicitih ukusa satram da je najbolje da se bar neko oglasi sa sugestijama kako bi se sve nedoumice izbegle!!!
Sutra radim do kasno, ali cu se potruditi da odgovorim u vezi vasih sugestija..
 
Odgovor na temu

RastkoKiki

Član broj: 28296
Poruke: 20
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Access i EXE - mozda ima resenje!?!10.08.2004. u 21:23 - pre 240 meseci
Nije mi bas najasnije o cemu se radi, ali bilo ko ko ima malo vise iskustva moze lako (uz pomoc shift - a ) doci do cega god hoce. Ne sigurnost je po meni jedan od najvecih problema.

 
Odgovor na temu

obradorriuss
Nikola Obradovic
CEO & Founder
NO SOLUTIONS
Novi Sad

Član broj: 30270
Poruke: 177
*.ptt.yu

ICQ: 329831125
Sajt: www.nosolutions.rs


Profil

icon Re: Access i EXE - mozda ima resenje!?!12.08.2004. u 00:27 - pre 240 meseci
Istok poslao sam ti privatnu poruku pa je procitaj za pocetak! E sada pazite ovamo. Za EXE fajlom nema nikakve potrebe. U najnovijem delu Visual Studio .NET ima i paket koji se prodaje zasebno od njega tzv. VStudio Tools for Office 2003 u kome se nalazi i naravno DEVELOPER za access 2003. Pomocu njega mozete izdavati MDE (MDB) fajlove na runtime varijanti tj. Vase aplikacije mogu raditi i na kompjuterima koji nemaju instaliran Access ili Office. Sto se tice zashtite aplikacija vec sam ISTOKU bacio PP (privatnu poruku) ima resenje koje prodaje moj drugar, ja ga imam ali ne mogu bez njegovog znanja da Vam dam jer se tip mucio, namucio i sada zaradjuje na tome. CODE je pisan u VB6 tako da je compatibilan sa Access-om. Bacite mi na e-mail za dodatne informacije. [email protected] Ja sam njegov veliki duznik, jer je meni ceo code dao ispisan pa nema smisla da ga ja dajem tek tako. Uglavnom radi se o vezivanju aplikacije za HDD (hard disk ili jednu od particija), tako sto se najpre pri pokretanju aplikacije ona upita da li je serijski broj HDD-a taj koji smo uneli da jeste i da li je kapacitet HDD-a taj koji smo uneli. Ukoliko jeste program radi, u suprotnom gasi se cela aplikacija. Pokusao sam da je provalim ali nisam uspeo. Zaboravio sam da dodam da pomocu VStudio tools for office 2003 postoji i opcija pomocu koje mogu da se prave SETUP-i za aplikaciju, tako da kada je distribuirate krajnjem korisniku on prolazi kroz proceduru instalacije kao i svakog drugog programa. Ja sam sada narucio i treba da mi stigne za oko 30 dana legalni Access 2003, kao i taj VStudio Tools for office 2003 i izuo sam se za 34.000 din!!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Access :: Access i EXE - mozda ima resenje!?!

[ Pregleda: 2588 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.