Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

netMod data connection problemi....

[es] :: Fiksna telefonija :: netMod data connection problemi....

[ Pregleda: 2217 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon netMod data connection problemi....12.07.2004. u 13:07 - pre 240 meseci
Intersuje me da li je još neko imao ovakva iskustva. Kad se povezujem na bilo kog provajdera (bilo SMIN ili regular), upali se nandžarasta lampica i stigne do "Verifying username and password...." i onda tu timeout-uje. Tako mi se ponaša pod oba operativna sistema na mašini i preko USBa i preko serijskog kabla. Pre pucanja, instalirao sam bio netmodCLIP od onog grka, ali sam ga deinstalirao posle, ne znam da li je on možda nešto premetio... Jel imao neko ovakva iskustva?



Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

SittingCrow
Vojvodina

Član broj: 6033
Poruke: 309
*.telekom.yu



Profil

icon Re: netMod data connection problemi....12.07.2004. u 13:45 - pre 240 meseci
To ti je sigurno od grka skini poklopac od netmod-a i restartuj ga na prekidacu.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: netMod data connection problemi....12.07.2004. u 16:42 - pre 240 meseci
Reset nije pomogao, ali sam rešio problem.

netmodCLIP mi je izgleda prebacio connection settings sa PPP-Multilink PPP na Analog Transparent, i zbog toga nije radio, čim sam vratio na PPP koristeći Configuration Manager, proradilo je kako treba.

Ne znam zašto sam ovo napisao, ali ako ne škodi, ...
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

duck@
Dusan Nikolic

Član broj: 15393
Poruke: 367
212.200.108.*



+1 Profil

icon Re: netMod data connection problemi....14.09.2004. u 11:17 - pre 238 meseci
Vidim da si vec raesio problem ali samo da dodam da ne buni one koji budu citali! Nije ti to bilo sigurno do grka! A inace ne znam da li znas za "novog grka"?!? Sve u svemu program mozes naci na www.nikolich.tk
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: netMod data connection problemi....

[ Pregleda: 2217 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.