Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

isdn data call CLIR

[es] :: Fiksna telefonija :: isdn data call CLIR

[ Pregleda: 5036 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mr. Gojca
Goran Bogdanovic
Serbia

Član broj: 20904
Poruke: 10
*.beotel.net



Profil

icon isdn data call CLIR16.02.2004. u 16:50 - pre 244 meseci
Da li je moguce da se ukljuci CLIR za ISDN Data Call, i kako?
Konkretno, imam netMod USB ISDN Network Terminal (za ISDN BRI prikljucak) i CLIR radi okay za analogne portove, ali ne znam kako da ga ukljucim kad pravim Data Call sa integrisanog ISDN modema ?=(
Thx unapred svim xpertima po ovom pitanju!
 
Odgovor na temu

duck@
Dusan Nikolic

Član broj: 15393
Poruke: 367
*.59.eunet.yu



+1 Profil

icon Re: isdn data call CLIR03.06.2004. u 11:52 - pre 240 meseci
EVO Resenja kako da najlakse sredite stvari:
Za konfiguraciju NetModa- Ako ste mnogo cackali sa driverima, isprobavali, instalirali - moj Vam je Najjednostavni predlog:
resetujte NetMod, povezite ga serijskim kablom (USB kabli ne morate ni da vadite), configurisite sve sto zelite oko vaseg net moda preko NetMod Configuration Managera verzije 2.2.0 - inace to je verzija koju ja nisam nasao na oficijelnom site-u ili bar nisam uspeo da iskopam to tamo, a evo imate link na mom site-u za download. Kada ste sve podesili onako kako Vi to hocete, serijski kabli mozete slobodno da izvucete i da Vam ostane samo USB i to je to!
Update firmweare-a je nezavisan i nije lose da ga update-ujete ako to vec niste uradili, i nebitno je kada cete.
Program za ID Caller za Vas komp koji koristi NetMod ISDN i pravljen je bas za taj ISDN, koji inace prodaje telekom u Srbiji, postoji zove se NetMod CLIP, super radi, ne zaglupljuje NetMod kao sto to neki rekose. Original je na grckom, postoji i engleski jezik a preveo sam ga, tako da je i srpski jezik u samoj instalaciji! Najnoviju verziju mozete da skinete sa:
http://www.igs.co.yu/ducka/Download.htm
ili
www.netmodclip.gr
Takodje mozete i samo da update-ujete verziju sa srpskim ukoliko imate instaliranu neku prethodnu verziju!
 
Odgovor na temu

Mr. Gojca
Goran Bogdanovic
Serbia

Član broj: 20904
Poruke: 10
212.200.108.*



Profil

icon Re: isdn data call CLIR03.06.2004. u 12:18 - pre 240 meseci
Well, hvala na informacijama, ali pitanje je bilo kako ukljuciti CLIR a ne CLIP.
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: isdn data call CLIR

[ Pregleda: 5036 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.