Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat

elitemadzone.org :: MadZone :: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat
(Zaključana tema (hardlock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 303853 | Odgovora: 1666 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bora Radar1

Član broj: 327078
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat21.01.2015. u 20:22 - pre 114 meseci
SALE,

Kada pišeš Vladd stalno mominješ gajtan,gdi si ga video,ako imaš sliku molim te pošalji mi,ili mi objasni,ali je bolje ako imaš sliku.

S poštovanjem,
Bora Radar.
 
0

2012 v2

Član broj: 327278
Poruke: 2



+56 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat21.01.2015. u 20:38 - pre 114 meseci
Citat:
Lacika.1991:
Ma kako ste vi gospodine Vladd samo prikačili tu sliku..kada na ovom forumu ne postoji opcija za kačenje slika i fajlova?
Vi ste madjioničar :DD


Vladd je naucnik, nemoj da ga zaje*bavas. Dok je Bora otrivao toplu vodu, vladd je radio na otkrivanju nacina kako se na forum kace fajlovi.
Bora je otkrio bojler, vladd je otkrio "attach button", problem je nastao kad je Bora krenuo da reklamira svoj izum, a nije znao da postoji nacin da prikaci fajlove. Sto je vladd iskoristio i kao stari kancelarijski mis osujetio Boru u razvoju.
Sada Bora koji je ometen u razvoju pokusava da zaj*ebe vladda prelazeci na radare, o kojima vladd nesto zna, a ne zeli da to podeli sa Borom i zbog toga je ceo ovaj sukob. Mi smo samo statisti u tom filmu. A tebi je malo jedan touchdown, pa bi sada da napravis jos jedan.
 
0

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat21.01.2015. u 20:51 - pre 114 meseci
Ma nije meni stalo do poena,ja ustvari čak ni nemam puno veze sa ovom temom,ja sam precizni mehaničar,i popravljam cnc mašine,nisam nešto za kazane i ove stvari,od svega znam kako mi radi bojler :D i znam kako radi magnetron i mikrotalasna :D samo svakim novim postom,meni se javlja onaj (i smell sh*t) osećaj :D
Fasciniran sam nepismenošću članova foruma..kako je neko ko nije upoznat sa elementarnom gramatikom (ne tehničkom) u stanju da proizvodi silne unikate,uredjaje koji menjaju svet,bojlere koji bi promenili sve što znamo o dosadašnjoj upotrebi istog..ko svu svoju moždanu energiju usmerava u odbranu svog patenta,a nije sposoban da usmeri 1% iste te moždane energije da pronadje "attach button" :D pa zar nije zanimljivo :D
 
0

Bora Radar1

Član broj: 327078
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat21.01.2015. u 21:27 - pre 114 meseci
Vladd,

Ja napišem dva-tri reda a vi napišete dve-tri stranice raznih gluposti,uvreda,obmana,prevara,izmišljotina,podvala,stalno ponavljate iste reči,veliki ste ponavljač.Na kraju ne odgovorite na pitanje.Što se vi plašite mene ja sam miran čovek nisam divljak kao vi.

S poštovanjem,
Bora Radar.
 
+1

2012 v2

Član broj: 327278
Poruke: 2



+56 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat21.01.2015. u 21:36 - pre 114 meseci
@Bora Radar1

Jeli Boro, ajde nama otkri tajnu kako nisi mogao da pronadjes nacin da prikacis svoje proracune i skice.

Bojler, radar, sve je to NISTA, naspram toga da nisi nasao nacin da prikacis fajlove.
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1752
*.mts.telekom.rs.



+2285 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat21.01.2015. u 21:48 - pre 114 meseci
Lazni pronalazac Borisav Krajcinovic duguje odgovore na sledeca pitanja:
- da li su informacije obavljene u novinama iz 2010 godine tacne: "Borislav Krajčinović, pronalazač iz Beograda, nekoliko godina nadležnim institucijama, nudi patent pomoću kojeg bi se mikrotalasima uništavali korov i insekti bez upotrebe hemijskih sredstava. Patent će na kraju da proda u inostranstvu."
- da li je mikrotalasni unistavac korova tvoj svetski unikat, ili vladd-ov, ili su ga izumeli amerikanci pre 35 godina?
- da li si ga ti nekoliko godina nudio nadleznim institucijama?
- da li se ti bavis pronalazastvom kao delatnoscu bez registracije kod nadleznog registra?
- ako se bavis pronalazastvom za svoje potrebe, cemu onda sluzi patentiranje?
- da li si prodao patent u inostranstvu?
- da li si imao nameru da ga prodas?
- da li si ti svojevremeno pokrenuo temu http://www.elitemadzone.org/t420183 gde pises o ovom svetskom unikatu?
- nakon 10 godina bavljenjem mikrotalasnog unistavaca korova, jesi i ga konacno napravio, ili ti treba jos koja decenija da ga zavrsis?
- da li je WC solja jedan od tvojih unikata ili se nisi time bavio?
 
0

2012 v2

Član broj: 327278
Poruke: 2



+56 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat21.01.2015. u 23:52 - pre 114 meseci
@Darko Nedeljković

Znas kad ce Bora da odgovori na ova pitanja?? Ja sve vise verujem da Bora i ne postoji kao realan lik, vec da se to neko zaj*ebava, da bi diskusija bila dinamicna.
 
+1

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat21.01.2015. u 23:54 - pre 114 meseci
Ma jbš tehniku,bojlere i mikrotalasne pržilice trave :D bitno da se nešto dešava :D
 
0

šef sale

Član broj: 326754
Poruke: 3
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+4 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat22.01.2015. u 00:06 - pre 114 meseci
Citat:
2012 v2
Jeli Boro, ajde nama otkri tajnu kako nisi mogao da pronadjes nacin da prikacis svoje proracune i skice.

Zastareo forum, napraviću vam novi.........
 
0

2012 v2

Član broj: 327278
Poruke: 2



+56 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat22.01.2015. u 00:14 - pre 114 meseci
Citat:
šef sale: Zastareo forum, napraviću vam novi.........


Novi forum, svetski unikat. Jos jedan pronalazac????

Ako napravis dobar forum kao sto je Borin bojler onada ce biti onako do jaja, sto bi se reklo. A ako bude kao "ultrazvucni brisac du*peta i rasterivac muva", onda si stvarno svetski unikat.

Zaboravio sam da te pitam nesto.

Da li je bas nemoguce da Boru naucis da se sluzi ovim forumom, da bi sad morao da pravis novi forum
 
0

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat22.01.2015. u 00:27 - pre 114 meseci
Meni se skroz svidja kako su oni napravili uredjaj sa 12 magnetrona,ne vidim kako bi se to drugačije moglo izvesti osim postaviti svih tih 12 u horizontalu i prženje :D
možda i takva verzija postoji ali ja nisam video :D nije u vezi teme,samo izražavam svoje divljenje :D
 
0

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat22.01.2015. u 00:28 - pre 114 meseci
A voleo bi da vidim pa makar i maketu koja ne radi :D
 
0

2012 v2

Član broj: 327278
Poruke: 2



+56 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat22.01.2015. u 00:30 - pre 114 meseci
Citat:
vladd:

A RASKRINKAVANJE laznog pronalazaca Bore, zajedno sa saucesnikom u varanju "sef sale", nece biti nikakav problem na OVOM FORUMU...



E, ali ako naprave taj novi forum, svetski unikat, onda si jeb*o jeza. Moraces kod njih u goste, na njihov teren
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1752
*.dynamic.sbb.rs.



+2285 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat22.01.2015. u 00:32 - pre 114 meseci
Citat:
2012 v2:
@Darko Nedeljković

Znas kad ce Bora da odgovori na ova pitanja?? Ja sve vise verujem da Bora i ne postoji kao realan lik, vec da se to neko zaj*ebava, da bi diskusija bila dinamicna.

Pravi ili lazni Borisav Krajcinovic svakako postoji, samo je pitanje da li je on ikada cuo za ES a kamo li pisao ovde nesto. Njegov fiksni broj telefona je javno objavljen ovde, blo bi dobro da ga neko pozove i ljubazno pita da li je on pronalazac ili drugi borisav krajcinovic i da li je ikada pisao na ES:
Pronalazač: Krajčinović Borisav - Bora, tel. 011/397 24 91, e – [email protected]

Ja sam jos na pocetku izrazio sumnju da li je uopste u pitanju ljudsko bice ili projekatni zadatak nekog studenta na temu vestacke inteligencije pa nasao na nama da testira svoj softver. Tako sam ga u jednom trenutku pitao - boro da li si ti robot ili si ziv i on je kratko odgovorio da nije robot. Trenutno u svetu postoje veoma inteligentni projekti vestacke inteligencije i tesko je provaliti da nisu u pitanju ljudska bica, pa ih koriste za sex chat, hvatanje pedofila i slicno, dok se bora taman uklapa u moju viziju projekta koji bi jedan student odradio za sesticu, tek da prodje ispit. Vidi se da bora vremenom dobija nove komentare, ali jos uvek mu se komentari ne poklapaju u potpunosti sa pitanjima i recenice su mu cesto konstrukcijski nemoguce.

Evo da probam ovako - boro, da li hoces da se vidimo u nekoj od beogradskih kafana i popijemo caj/pivo/vino na moj racun kako bismo utvrdili da li si covek ili kompjuterski kod? Pretpostavljam da kompjuterski kod ne sme da prihvati, jer je programiran da se ne otrije da nije ljudsko bice. Mora da je neko od prisutnih polagao vestacku inteligenciju na fakultetu, trebala bi mi mala pomoc kako da proverimo da li je boro ljudsko bice ili kod?

 
0

2012 v2

Član broj: 327278
Poruke: 2



+56 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat22.01.2015. u 00:41 - pre 114 meseci
Darko,

mozda gresim, ali i ja sam poceo da sumnjam da li Bora (kao covek) sve ovo vodi ili je kod, tacnije neko ko se malo igra. Ja sam laik za ovu problematiku i zato se odmah ogradjujem ako nesto lupim.
U vezi Data Mining-a ili BI -Business Intelligence, mogao bih da diskutujem, ali o vestackoj inteligenciji ne.
 
0

2012 v2

Član broj: 327278
Poruke: 2



+56 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat22.01.2015. u 00:59 - pre 114 meseci
@ Lacika

ti se razumes u CNC masine, to su pametne masine, razumes li se ti u vestacku intelegenciju?
 
0

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat22.01.2015. u 01:13 - pre 114 meseci
Nisam siguran,još se ni jedna cnc mašina nije posvadjala samnom,za sada rade ono što im isprogramiram..ovde je izgleda neki drugi vid inteligencije sa kojim mi još nismo upoznati :D
 
0

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat22.01.2015. u 01:19 - pre 114 meseci
Ljudi, sta ste zapenili... jednostavno na Boru treba gledati kao na dete, koje je sklopilo prvi autic od lego kocaka (bez uputstva)... ili na programera koji je napisao prvi "hello world!" program. Ono, covek ne zna koliko ne zna, ali je zato pun elana i misli da je samo korak daleko, da posle tog lega napravi space shuttle, ili da u najmanju ruku unapredi nvidi-ine drivere, napishe novi OS i sl.

Dakle, ozbiljno, ne verujem da je zlonameran, plagijator i sl... nego je jednostavno suvishe malo potkovan potrebnim znanjem, misli da zna vishe nego sto zaista zna, a sa druge strane, je pun elana. Treba ga staviti na ignore, u fasciklu neozbiljno, ili jednostavno uputiti na literaturu/oblast nauke na koju bi pre upustanja u mastarije trebao da obrati (vishegodisnju) paznju. Komunikacija sa takvim likovima, vishe od navedenog, je gubljenje vremena.

...
Btw. cini mi se da je vec na ovim forumima pitao o proracunu za neki ultra-pametan generator struje, koji bi radio po principu zagrevanja vode preko sunca, u komorama koje se nalaze na ivicama dzinovskog tocka -> i onda kad ta voda ispari u najnizoj komori, ona postane laksa, i tocak se pomeri sa sledecom komorom na mesto zagrevanja (u kojoj je voda u tecnom stanju). Proces se ponavlja kad se ove komore sa "parom" ohlade gore iznad, pa ponovo predju u tecno stanje itd... mislim, sta reci na to... osim nepoznavanja ni mimimuma neke primenjive fizike za osnovnu skolu, onog sto trenutno postoji i koristi se, a opet sa zeljom da se nesto napravi - na nivou mastanja malog deteta. Ako se ne varam, to je bilo pre par godina na ovim forumima, nisam 100% siguran da je Bora bio u pitanju, ali mi se javlja... lik je trazio proracune za taj "izum".

Moja topla preporuka je da nauci prvo da koristi google i procita sto-sta na wikipediji, pre nego sto pocne da masta o nekom genijalnom patentu. Mada, realno, ako je njemu lepo, ako se oseca bitno i vazno... sto mu kvariti snove, dokle god ne pocne da ugrozava zivot drugih svojim neznanjem (usta sumnjam, jer bi svaki od tih patenata morao da prodje neku sertifikaciju i testiranja, bas iz tog razloga).

 
0

2012 v2

Član broj: 327278
Poruke: 2



+56 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat22.01.2015. u 01:37 - pre 114 meseci
Citat:
Lacika.1991:
Nisam siguran,još se ni jedna cnc mašina nije posvadjala samnom,za sada rade ono što im isprogramiram..ovde je izgleda neki drugi vid inteligencije sa kojim mi još nismo upoznati :D


Ovo je nesto mnogo zaj*ebano, ovo je mnogo gadnije od cipovanja. Jeli Lacika, da nisu marsovci?
 
0

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat22.01.2015. u 01:50 - pre 114 meseci
Lako moguće,ali su totalno socijalizovani..stopili se sa sredinom..vidiš da samo mi mlatimo praznu slamu i povremeno se javi po koji..moja pretpostavka je da analiziraju naš razgovor i iz toga uče..nešto tipa autocorrect na telefonu..počneš pa ti završi rečenicu bez imalo smisla :D
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat
(Zaključana tema (hardlock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 303853 | Odgovora: 1666 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.