Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Longtion application builder MAster records problem

[es] :: Windows aplikacije :: Longtion application builder MAster records problem

[ Pregleda: 1706 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mehanizma
Javaharla Nehru
web
web
Beograd

Član broj: 316657
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Longtion application builder MAster records problem03.08.2013. u 13:15 - pre 130 meseci
Da li je neko koristio Longtion Application Builder, vrlo lep alat, samo je problem sto nema mnogo uputstva, te smo prepusteni sami sebi, ako je neko koristio imama problem sa vezama izmadju tabela i prebacivanjem sadrzaja iz tabele u tabelu?
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Longtion application builder MAster records problem03.08.2013. u 14:43 - pre 130 meseci
Ja sam koristio taj program, zgodan je za neke osnovne baze podataka.
Pogledaj ove tutorijale: http://www.longtion.com/appbuilder/tutorials.html
 
Odgovor na temu

mehanizma
Javaharla Nehru
web
web
Beograd

Član broj: 316657
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Longtion application builder MAster records problem03.08.2013. u 15:16 - pre 130 meseci
da alat je dobar za manje aplikacije.

Napravio sam bazu u mysql, povezao je sa connection sharingom i konektovao aplicakiju, u bazi sam definisao primarne kljuceve i preko lookup fileds i master fileds sam napravio veze.

imam 3+1 tabelu u toj bazi.

povezao sam jednu tabelu sa korisnicima koja je povezana sa nalozima i nalozi su povezani sa delovima. jedan korisnik moze da ima neograniceno naloga i svaki nalog moze da ima neograniceno delova.

kada dodam 4 tu tabelu i povezem je potrebno mi je da napravim da mogu na < buttons da dodajem ili skidam delove za korisnika kog odabere i za koga odaberem nalog i u nalozima odaberem nalog koji treba da iz 4te tabele mu prebacuje stanje, u smislu prebacim mu 4 dela nekog dela AAG a u toj 4toj tabeli ima recimo 8 i da on to skine ili vrati u nju.

znam da nije tesko ali mi ne ide, ako zelis mogu ti posalti sql i fajl za razvoj ako bim ogao da mi pomognes da to resim
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Longtion application builder MAster records problem03.08.2013. u 15:38 - pre 130 meseci
Džaba bi mi slao, ja sam prestao da koristim taj program i prešao na Access, a i to je daleko od nekog naprednog nivoa.
Možda da pitanje postaviš u forumu Baze podataka?
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Longtion application builder MAster records problem

[ Pregleda: 1706 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.