Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Jel može neko da mi objasni kako da konkurišem za ovaj posao na freelancer?

[es] :: Vodič za posao :: Jel može neko da mi objasni kako da konkurišem za ovaj posao na freelancer?

[ Pregleda: 3866 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bolepks
Nis

Član broj: 233371
Poruke: 426
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Jel može neko da mi objasni kako da konkurišem za ovaj posao na freelancer?04.05.2013. u 00:33 - pre 133 meseci
Jel može neko da mi objasni kako da konkurišem za ovaj posao na freelancer?
Vidim da mogu sa našeg govornog područja.
Vidim da ima dve opcije Hire Me i Post a... i da je Completed, dole se nalazi link konkursa

http://www.freelancer.com/proj...Articles/Pisanje-recepata.html
 
Odgovor na temu

Goran Rakić
Beograd

Član broj: 999
Poruke: 3766

Sajt: blog.goranrakic.com


+125 Profil

icon Re: Jel može neko da mi objasni kako da konkurišem za ovaj posao na freelancer?04.05.2013. u 03:54 - pre 133 meseci
Ovde je konkurs završen u novembru 2012. "COMPLETED" znači da je posao završen. Prihvaćena je ponuda korisnika ZareCar, što vidiš po natpisu "Accepted" u spisku ponuda ispod konkursa.
http://sr.libreoffice.org — slobodan kancelarijski paket, obrada teksta, tablice,
prezentacije, legalno bez troškova licenciranja
 
Odgovor na temu

bolepks
Nis

Član broj: 233371
Poruke: 426
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Jel može neko da mi objasni kako da konkurišem za ovaj posao na freelancer?04.05.2013. u 07:45 - pre 133 meseci
Hvala, da li sada kada je dozvoljen PayPal, može da se iskoristi preko ovog sajta i šta je potrebno za PayPal plaćanje.
 
Odgovor na temu

SStudio

Član broj: 254071
Poruke: 586



+308 Profil

icon Re: Jel može neko da mi objasni kako da konkurišem za ovaj posao na freelancer?04.05.2013. u 08:58 - pre 133 meseci
Možeš da plaćaš, ne možeš da primaš uplate.
Imaš sve objašnjeno u vezi paypal i freelancer u dve zasebne teme samo malo uradiš pretragu pre otvaranja teme.
Kada imas cekic sve ti lici na ekser
Simplicity is the ultimate sophistication.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Jel može neko da mi objasni kako da konkurišem za ovaj posao na freelancer?

[ Pregleda: 3866 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.