Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako realizovati placanja na sopstvenom Freelancer sajtu

[es] :: E-Poslovanje :: Kako realizovati placanja na sopstvenom Freelancer sajtu

[ Pregleda: 3702 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kovmisa
Fiat Automobiili Srbija ,
freelancer-scriptlance
Kragujevac

Član broj: 175555
Poruke: 27
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.musicfilesbatch.com


Profil

icon Kako realizovati placanja na sopstvenom Freelancer sajtu23.11.2010. u 14:58 - pre 162 meseci
Otvorio bih freelancer sajt, ali potreban mi je sistem placanja koji podrzava i naplatu i placanje sa prilicno velikim limitima, ja bih uzimao samo procenat, naravno :)
Bio bih vrlo zahvalan kada bi mi neko preporucio najbolji sistem za ovo. Hvala !
 
Odgovor na temu

XLana
CIO
Beograd

Član broj: 279806
Poruke: 71
*.adsl.verat.net.



+3 Profil

icon Re: Kako realizovati placanja na sopstvenom Freelancer sajtu25.02.2011. u 22:08 - pre 159 meseci
za velike svote novca je malo komplikovanije.

Sve je izvodljivo ako mozete u svakom trenutku da prikazete poreklo novca ( ili ime klijenta koji uplacuje novac) i svrhu uplate.

 
Odgovor na temu

ntesic

Član broj: 69927
Poruke: 65
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Kako realizovati placanja na sopstvenom Freelancer sajtu26.02.2011. u 19:38 - pre 159 meseci
Otvoris firmu u inostranstvu, otvoris direct merchant account i izaberes nekog gateway za procesiranje kreditnih kartica
 
Odgovor na temu

jzarko
gradjevina
beograd

Član broj: 241307
Poruke: 32
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Kako realizovati placanja na sopstvenom Freelancer sajtu05.03.2011. u 10:23 - pre 159 meseci
mene zanima ako ti nije potrebna firma tj. ne pružaš nikakve usluge već web site ti se oslanja na donacije korisnika. kako se ovaj vid plaćanja realizuje? koji gateway za kartice izabrati?
 
Odgovor na temu

staleksa
Aleksandar Stankovic
Pizzeria 'Hossenfeffer' Novi Beograd
Beograd

Član broj: 217710
Poruke: 21
*.adsl.beocity.net.



+1 Profil

icon Re: Kako realizovati placanja na sopstvenom Freelancer sajtu29.04.2011. u 00:42 - pre 157 meseci
Citat:
jzarko: mene zanima ako ti nije potrebna firma tj. ne pružaš nikakve usluge već web site ti se oslanja na donacije korisnika. kako se ovaj vid plaćanja realizuje? koji gateway za kartice izabrati?


stvarno bi neko od poznavalaca mogao da odgovori na ovo dobro pitanje a i meni da objasni shta je tacno gateway i koji bi bio postupak za pokretanje takvog sajta.
 
Odgovor na temu

radredidisciplina

Član broj: 186306
Poruke: 84
*.ap.plala.or.jp



+2 Profil

icon Re: Kako realizovati placanja na sopstvenom Freelancer sajtu14.05.2011. u 23:08 - pre 156 meseci
Ovo sto jzarko pita je potpuno drugacije pitanje od originalnog pitanja
u temi. jzarko, osim paypala za micro payments (donacije) tesko da
postoji sire prihvacen sistem, i laksi za implementaciju.

Kovmisi treba Google: "merchant account" i softver koji ce
pratiti oglase, ponude, i placanja koji moze biti ili custom napisan da
zadovolji tvoju zamisao, ili nadji pa kupi neku skriptu na netu za
freelancing site. Ima ih nekoliko, potrazi po DP forumu za par primera.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: Kako realizovati placanja na sopstvenom Freelancer sajtu

[ Pregleda: 3702 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.