Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem povezivanja tp link tl-wr542g i scientific atlanta modem (sbb modem)

[es] :: Wireless :: problem povezivanja tp link tl-wr542g i scientific atlanta modem (sbb modem)

[ Pregleda: 1428 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ljutaguja1
marija ccc
pozarevac

Član broj: 314371
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon problem povezivanja tp link tl-wr542g i scientific atlanta modem (sbb modem)28.04.2013. u 23:13 - pre 133 meseci
molim vas za pomoc,
dobila sam od momka ruter tp link tl-wr542g i tp-link tl-wn551g pci adapter koji je on koristio na svom racunaru. otvorila sam kuciste racunara kako bih ubola adapter u slot medjutim ja nemam ni jedan slot za to,samo onaj za graficku i ram memoriju. imam sbb modem scientific atlanta ,kada sam povezala ruter sa modemom -mrezni kabal sam ubacila u ruter,dobila sam wi fi mrezu,uhvatila sam wi fi laptopom,medjutim problem mi je kako na desktop racunaru da imam internet i da mogu da koristim i na laptopu i na tel...? nisam strucna ni malo za ove stvari pa vas molim za pomoc . hvala unapred
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: problem povezivanja tp link tl-wr542g i scientific atlanta modem (sbb modem)28.04.2013. u 23:51 - pre 133 meseci
Jedan kabl od modema do wan porta rutera, drugi kabl iz lan porta rutera u lan konektor na desktopu. Ako si do sada internet koristila tako što je modem bio povezan na desktop, znaćeš gde je to.
Ako nešto nije jasno, pitaj pa će neko da objasni. Wireless će da radi nezavisno od povezivanja desktopa.
 
Odgovor na temu

ljutaguja1
marija ccc
pozarevac

Član broj: 314371
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: problem povezivanja tp link tl-wr542g i scientific atlanta modem (sbb modem)29.04.2013. u 00:22 - pre 133 meseci
hvalaaaaa!!! uspela sam . bunio me taj drugi kabl iz lan porta rutera u lan konektor na desktopu. pomogli ste mi,hvala od srca
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: problem povezivanja tp link tl-wr542g i scientific atlanta modem (sbb modem)

[ Pregleda: 1428 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.