Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Razvoj web sajta

[es] :: Web razvoj :: Razvoj web sajta

[ Pregleda: 1565 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Rivaldo1

Član broj: 167163
Poruke: 86
*.crnagora.net.



+2 Profil

icon Razvoj web sajta01.08.2012. u 10:02 - pre 142 meseci
Neznam da li je pravo mjesto za ovu temu, ali hajde ovdje cu napisati.

Prije 3 mjeseca sam pokrenuo web sajt www.sportontv.me Google je poceo da cijeni sadrzaj na sajtu tako da je sajt brzo pozicioniran na pocetnoj stranici pretrage kada ukucate sportontv dok je na prvom mjestu za sportontv.me Na pocetku je sajt za termin sport on tv koji se prema google keywordsu mjesecno trazi u brojci od oko 5 miliona, nalazio na 48 stranici a sada je izmedju 10-20 stranice, dok je twitter nalog bio jos bolje pozicioniran 5-8 stranica. (ovo se sve odnosi na pretragu na www.google.com)


Mislim da ovaj sajt ima potencijal jer ima jedinstven sadrzaj koji drugi web sajtovi ne nude.

Volio bih ako ima zainteresovanih (par osoba - koji bi mogli svojim znanjem da pomognu), da se ukljuce i da pomognu razvoj ovog sajta. Ja kao pojedinac nemogu sve sam odraditi, zato je ovdje potrebno udruzivanje. Mogli bi da napravimo broj 1 mjesto za sportski sadrzaj - da pokrijemo i USA, Latinsku Ameriku, Aziju, Australiju i Novi Zeland.

Nadam se da ima ljudi koji mogu prepoznati potencijal ove ideje i da su voljni da se ukljuce u ovom projektu.

Mozete me kontaktirati preko PM ili preko e-maila koji se nalazi na sajtu.


Pozz
 
Odgovor na temu

zch
Branislav Kovacevic
CEO, Code Master Software Studio
Herceg Novi, Montenegro

Član broj: 19437
Poruke: 21
*.crnagora.net.

Sajt: codemaster.me


+7 Profil

icon Re: Razvoj web sajta08.08.2012. u 22:58 - pre 142 meseci
postici da ti sajt bude na prvom mestu za pretragu koja je direktno ime domena i nije neki uspeh. Ali svakako napred. Zaguglaj malo o SEO, pluguj se u socijalne mreze i navali.
Srecno!
zch
................................................................
http://codemaster.me/
 
Odgovor na temu

[es] :: Web razvoj :: Razvoj web sajta

[ Pregleda: 1565 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.