Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako vratiti sadržaj Word dokumenta ako je vraćen sa RESTORE (medij možda oštećen)?

[es] :: Office :: Word :: Kako vratiti sadržaj Word dokumenta ako je vraćen sa RESTORE (medij možda oštećen)?

[ Pregleda: 3410 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bambocha
Novi Sad

Član broj: 10908
Poruke: 37
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Kako vratiti sadržaj Word dokumenta ako je vraćen sa RESTORE (medij možda oštećen)?15.04.2012. u 11:47 - pre 145 meseci
Ima li neko ideju kako da vratim sadrzaj word dokumenta 2003 koji je bio prethodno obrisan
ili je snimljen na ostecenom disku?

Wordov dokument sam vratio sa RESTOR 2514 i FILESAVANGER 32 ali se ne vidi sadrzaj nego kuke
motike ... Pokusao sam prilikom otvaranja word dokumenta sa CONVERT FILE i to> Plain teks,

Probao sam i sa Recover Text from Any File konvertor unutar worda sto se nalazi i onim Encoded text, RTF i HTML document.

RESTOR 2514 i FILESAVANGER 32 sam instalirao nakon gubitka wordovog dokumenta.

STA DA RADIM I GDE DA TRAZIM RESENJE ???

Sve je u nasim rukama i sve zavisi od nas samih !
 
Odgovor na temu

3okc
Χoᴘᴦoѡ

Moderator
Član broj: 811
Poruke: 1318

Jabber: 3okc@elitesecurity.org


+116 Profil

icon Re: Kako vratiti sadržaj Word dokumenta ako je vraćen sa RESTORE (medij možda oštećen)?17.04.2012. u 10:51 - pre 145 meseci
Možeš da pokušaš sa nekim od profesionalaca koji se bave spašavanjem podataka ali, bojim se da ti niko neće povratiti sadržaj koji je zapisan na oštećeni medij. Tj "ako" je zapisan, kao laik to možeš samo pretpostavljati. Ništa ne košta da pokušaš, dijagnostika se ne naplaćuje (ne bi trebalo) a za eventualnu obavljenu uslugu se spremi da ostaneš bez kože na leđima.
Have you found helpful examples, solutions or ideas-in-work, please consider the
following:
• Citation of *actual page* you are going to using is welcome.
• Have you saw "Value Added" examples you are going to incorporate to your
profitable blog, daily job or any money making venture: How about online donation?
↗Ana & Vlade Divac Foundation
Hvala!
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: Word :: Kako vratiti sadržaj Word dokumenta ako je vraćen sa RESTORE (medij možda oštećen)?

[ Pregleda: 3410 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.