Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Re: Život u Norveškoj, kako otići i kako se živi tamo?

[es] :: Vodič za emigraciju :: Život u Norveškoj :: Re: Život u Norveškoj, kako otići i kako se živi tamo?

[ Pregleda: 7869 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

medicinski bato
CRNA GORA

Član broj: 301165
Poruke: 5
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Život u Norveškoj, kako otići i kako se živi tamo? 25.03.2012. u 12:03 - pre 146 meseci
mene interesuje samo jedna stvar,a to je, moram li imati polozen drzavni ispit i iskustvo da bih predo za autorizaciju diplome i trazio poso u norveskoj?
 
Odgovor na temu

mihaleks
Aleksandar Mihaljev
Ki.-Oslo-Edmonton-Dablin

Član broj: 206551
Poruke: 668

Jabber: mihaleks


+216 Profil

icon Re: Re: Život u Norveškoj, kako otići i kako se živi tamo?25.03.2012. u 12:14 - pre 146 meseci
Ne ali ti uvecava sanse za autorizaciju. Nije nemoguce dobiti i bez drzavnog. Vec je pisano o tome samo treba procitati.
Takodje kod buduceg poslodavca je to + i jos ako imas nekog iskutva uvecavaju ti se sanse za posao.
Prosto receno svaki ishod je moguc.
 
Odgovor na temu

medicinski bato
CRNA GORA

Član broj: 301165
Poruke: 5
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Re: Život u Norveškoj, kako otići i kako se živi tamo?25.03.2012. u 12:29 - pre 146 meseci
znam da je pisano, nego ja to i zbog ostalih, da malo obnovimo gradivo :))
HVALA NA ODGOVORU
 
Odgovor na temu

BucaKrtalic
Student

Član broj: 282141
Poruke: 2
*.adsl.eunet.rs.



Profil

icon Re: Re: Život u Norveškoj, kako otići i kako se živi tamo?28.03.2012. u 19:28 - pre 146 meseci
ja sam zavrsio gimnaziju.

planiram da se prekvalifikujem za tehnicara u ovoj privatnoj skoli dositeja u novom sadu,i potrazim posao u norveskoj.
zvuci li to nekom realno moguce? kolike plate imaju ti pocetni helsefagarbaider-i?

moze li se otici da se radi neki fizicki posao tamo?
 
Odgovor na temu

edis22
Edi Tihic
Edi Invest Brukssel
Brukssel

Član broj: 301434
Poruke: 2
*.access.telenet.be.



Profil

icon Re: Re: Život u Norveškoj, kako otići i kako se živi tamo?31.03.2012. u 23:56 - pre 146 meseci
Azil u Briselu znali iko kako se moze pomoci jednoj porodici iz Bosne koja ima probleme a vec su dobili dva negativa a imaju dosta dokaza jer imaju velike probleme sa Mafiom u bosni cak je zena i dvoje djece izgubila od tih ljudi i dosta toga ucinili otimali aute kamijone poslovne prostore kuce obijali vise puta palili kuce vocnjake vikedice itd... Hvala unaprijed na pomoci
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Život u Norveškoj :: Re: Život u Norveškoj, kako otići i kako se živi tamo?

[ Pregleda: 7869 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.