Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ako neko je jos zainteresovan za rad i novi posao neka se javi

[es] :: E-Poslovanje :: Ako neko je jos zainteresovan za rad i novi posao neka se javi

[ Pregleda: 10488 | Odgovora: 16 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

voice
Boris Angelovski
Marketing manager
Skopje Makedonija

Član broj: 95578
Poruke: 18
85.30.96.*

ICQ: 312


Profil

icon Ako neko je jos zainteresovan za rad i novi posao neka se javi29.05.2006. u 10:11 - pre 216 meseci
U proektu sam da osmislim i razradim veliki posao s inostranim berzama. Ukoliko ste zainteresirani da udruzimo znanje i formiramo firmu kako treba i zaradimo dobro javite se sa predlozima idejama i zapocnemo s poslom. Ja imam firmu u Makedoniju koja se bavi marketingom, prodajom rasvete, el. materijalima i imam neki proekt novi za koj mi svi Vi trebate ukoliko ste zainteresirani. Ideja je sledeca:1. Hocu da organiziram neki vid berze u Makedonii koj ce raditi isklucivo sa stranskim berzama pr. milano london ili bilo gde. Prvo potrebni su mi brokeri na tim berzama koj bi nas zastupali i poslovali tamo a mi u Makedonii i Srbii bi reklamirali berzu i bi smo nalazile ljude koj bi trgovali na berzama u svetu.
Hvala
 
Odgovor na temu

dr7jo
bg

Član broj: 36039
Poruke: 72
195.250.116.*



Profil

icon Re: Ako neko je jos zainteresovan za rad i novi posao neka se javi29.05.2006. u 13:06 - pre 216 meseci
prijatelju,
pre nego sto osmislis u kompletu taj tvoj projekat trebao bi malo da vidis neke zakone, npr. o deviznom poslovanja gde ces videti da je taj tvoj projekat nelegalan u Srbiji.
za pocetak je dosta sto je nelegalan a ima jos dosta razloga koji bi ti unistili projekat u samom pocetku
 
Odgovor na temu

voice
Boris Angelovski
Marketing manager
Skopje Makedonija

Član broj: 95578
Poruke: 18
85.30.96.*

ICQ: 312


Profil

icon Re: Ako neko je jos zainteresovan za rad i novi posao neka se javi29.05.2006. u 14:13 - pre 216 meseci
Ne vidim zasto bi to bilo nelegalno bar u Makedonii jos nije nelegalno. Naravno samo treba da se dobro obradi. a i ja nebi to radio nelegalno treba kod nas se placsa neka licenca za rad nesto kao kladionica i to kod nas ima puno a sto ne bi bilo i berze tog tipa
 
Odgovor na temu

drbogi

Član broj: 5045
Poruke: 601
212.200.67.*

ICQ: 454238854


+3 Profil

icon Re: Ako neko je jos zainteresovan za rad i novi posao neka se javi29.05.2006. u 17:04 - pre 216 meseci
Citat:
npr. o deviznom poslovanja gde ces videti da je taj tvoj projekat nelegalan u Srbiji.


Ukoliko nije problem, molio bih za info o tome zasto je to nelegalno u Srbiji, a u vezi je sa trgovinom na berzi?
P.S. Pada mi na pamet vise stvari, ali ne mogu da znam na sta si tacno mislio.
 
Odgovor na temu

dr7jo
bg

Član broj: 36039
Poruke: 72
195.250.116.*



Profil

icon Re: Ako neko je jos zainteresovan za rad i novi posao neka se javi30.05.2006. u 07:40 - pre 216 meseci
nelegalno je iz razloga da je po sadasnjem zakonu o deviznom poslovanju zabranjen izvoz kapitala iz zemlje.
zabranjeno je ulagati u inostrane hartije, osiguravati se u inostranim kucama i sl.
ovo sad i nije toliki problem koliko ce biti kada od 1.1.2007. krenu sa radom domaci investicioni fondovi pa budu limitirani samo na domace hartije, ali
po najavama ministra finansija i zakon o deviznom poslovanju bi uskoro trebao da se promeni i dozvoli investicije u inostranstvu.
Problem je bio i kod Delte i Beka kada su usli u pricu oko Mercatora. Sa racuna svojih srpskih firmi nisu mogli nikako da uloze novac ,
ali ko ima kapital sigurno ima i par svojih off shore firmica na egzoticnim ostrvima i lako premosti taj problem.
za voice>
naravno ukoliko imas neke investitore iz makedonije javi se na private mail, pa mozemo nesto i da dogovorimo
 
Odgovor na temu

voice
Boris Angelovski
Marketing manager
Skopje Makedonija

Član broj: 95578
Poruke: 18
85.30.96.*

ICQ: 312


Profil

icon Re: Ako neko je jos zainteresovan za rad i novi posao neka se javi30.05.2006. u 10:35 - pre 216 meseci
Pa u tome je i pitanje jer poznam odredzene ljude koje vole nekako i nekamo investirati svoj novac. Zato sam mislio da je najbolji put put berze a i za njih najsigrnii nacin kako bi si obezbedili svoju buducnost a neki i veliki rizik
 
Odgovor na temu

voice
Boris Angelovski
Marketing manager
Skopje Makedonija

Član broj: 95578
Poruke: 18
85.30.96.*

ICQ: 312


Profil

icon Re: Ako neko je jos zainteresovan za rad i novi posao neka se javi30.05.2006. u 10:39 - pre 216 meseci
Pa ne znam bas vase zakone u Srbii ali u Makedonii su to malo liberalnii pa i zbog ttoga je interesantno da se nesto radi. Svakako svi moji ljudi mi veruju u to sto radim i ukoliko uvide da ja na primer ulazem u neke akcije u berzi i naravno po prvi put dobijem koj novac i oni bi to hteli. Stvarno mi treba savet i ako zelis suradnja. Koj ti mislis da je najbolji nacin ili daj mi ideju samo da je molim te sve legalno ne zelim drzavu iza mene i mojih ljudi.
Hvala i nadam se da ce mo zapoceti neku saradnju
 
Odgovor na temu

drbogi

Član broj: 5045
Poruke: 601
212.200.67.*

ICQ: 454238854


+3 Profil

icon Re: Ako neko je jos zainteresovan za rad i novi posao neka se javi31.05.2006. u 16:34 - pre 216 meseci
@voice
Nemoj da se sekiras, ovdasnje zakone je nemoguce znati i poznavati, jer dok je "obicnim" ljudima zabranjeno da investiraju napolju, za to vreme, ministar finansija okamacuje drzavne rezerve u ruskim bankama!?

Citat:
ali ko ima kapital sigurno ima i par svojih off shore firmica na egzoticnim ostrvima i lako premosti taj problem.


pa kako bi drugacije, a da bude legalno i jeftino, a pri tom izvodljivo?
 
Odgovor na temu

salicsale
Sasa Salic
Beograd

Član broj: 56481
Poruke: 12
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Ako neko je jos zainteresovan za rad i novi posao neka se javi02.06.2006. u 23:05 - pre 216 meseci
"Zato sam mislio da je najbolji put put berze a i za njih najsigrnii nacin kako bi si obezbedili svoju buducnost a neki i veliki rizik "
Nesto mi je u ovoj recenici nelogicno. U svakom slucaju ako krenes u svoj proekat poenta je da samo nista ne obecavas tim ljudima jer berza je berza.
PS:Milano? Sta snjim?
 
Odgovor na temu

Tano6
Beograd

Član broj: 106587
Poruke: 15
*.bg.wifi.vline.verat.net.



Profil

icon Re: Ako neko je jos zainteresovan za rad i novi posao neka se javi25.08.2006. u 20:46 - pre 213 meseci
Ideja za vase i vasih potencijalnih investitora bi bilo ulaganje u Forex, pod uslovom da nadjete nekoga ko bi to radio, neko ko se aktivno bavi trgovinom valuta na forexu, o uslovima i rizima mogao bih vam detaljnije objasniti pa mi se javite privatnom porukom na [email protected] ili na ovom forumu.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Sabac on-line
Sabac

Član broj: 152631
Poruke: 5
195.252.105.*



Profil

icon Re: Ako neko je jos zainteresovan za rad i novi posao neka se javi28.07.2007. u 19:05 - pre 202 meseci
LJUDI !!! PREVARA!!! Sve sami prevaranti!!!
 
Odgovor na temu

mikevecoss

Član broj: 91683
Poruke: 163
*.dynamic.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Re: Ako neko je jos zainteresovan za rad i novi posao neka se javi30.07.2007. u 11:21 - pre 202 meseci
Prvo i osnovno-zasto gospodin koji je otvorio ovu temu nema predstavnistvo u Srbiji?

Ako vec ima -koje to predstavnistvo?

Zelim da mu se javim.

 
Odgovor na temu

allende
Carl marks
samostalni
grcka

Član broj: 238818
Poruke: 6
..09.212.185.dyn.user.ono.com.



Profil

icon Re: Ako neko je jos zainteresovan za rad i novi posao neka se javi11.11.2009. u 00:28 - pre 174 meseci
Ako je gospodin stvarno zainteresovan za saradnju i trebaju mu saradnici neka se javi na moj meil [email protected]
 
Odgovor na temu

allende
Carl marks
samostalni
grcka

Član broj: 238818
Poruke: 6
..09.212.185.dyn.user.ono.com.



Profil

icon Re: Ako neko je jos zainteresovan za rad i novi posao neka se javi11.11.2009. u 00:33 - pre 174 meseci
pa gospodine sa meilom [email protected] , evo ja vam ostavljam moj meil pa javte se vi [email protected].
Ako niste prevarant onda imate sansi jer ja vas mogu da predstavljam za cijelo govorno podrucje Latino-amerike, Spanije, i Portugala. No ako ste pak neki prevarant kao vecina u toj lijepoj zemlji Srbiji onda napravite jak osmjeh samo mi javite da se zajedno smejemo.
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
203.104.29.*



+6455 Profil

icon Re: Ako neko je jos zainteresovan za rad i novi posao neka se javi11.11.2009. u 03:54 - pre 174 meseci
A vi gospodine pogledajte prvo datum poruke na koju odgovarate, da ne bi odgovarali na poruku stariju od 3 godine, a usput bi mogli obratiti i pažnju na IQ postavljača oglasa koji ni malo ne uliva poverenje...
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
79.101.207.*



+363 Profil

icon Re: Ako neko je jos zainteresovan za rad i novi posao neka se javi11.11.2009. u 10:53 - pre 174 meseci
A veoma je ruzno smatrati vecinu gradjana strane zemlje prevarantima na njihovom terenu. Ovome uobrazenom Grku treba dati ban...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

acca3
Aleksandar
internet konsalting
internet

Član broj: 81635
Poruke: 353
79.101.9.*

Sajt: https://plus.google.com/+..


+23 Profil

icon Re: Ako neko je jos zainteresovan za rad i novi posao neka se javi11.11.2009. u 17:25 - pre 174 meseci
Citat:
fanfon: A veoma je ruzno smatrati vecinu gradjana strane zemlje prevarantima na njihovom terenu. Ovome uobrazenom Grku treba dati ban...



Potpuno se slažem.

I još ima gospodin obraza da u poruci
http://www.elitesecurity.org/t282324-11#2436142
od dečka koji živi u Norveškoj, a koji je takođe iz "zemlje gde su većina prevaranti", traži pomoć.
seo optimizacija sajtova za Google
Neparno 10
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: Ako neko je jos zainteresovan za rad i novi posao neka se javi

[ Pregleda: 10488 | Odgovora: 16 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.