Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta jesti u Beogradu a ne otrovati se

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta jesti u Beogradu a ne otrovati se

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8122 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Boris Tadić

Član broj: 248314
Poruke: 313
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1622 Profil

icon Re: Sta jesti u Beogradu a ne otrovati se29.01.2012. u 19:57 - pre 149 meseci
Citat:
mmix: Pa ako pricamo o vremenu onda je vazno i gde zivis, nije svejedno koliko ces vremena izgubiti ni u dolasku i odlasku.


Gde god da si stalna musterija, najmanji je problem da se dogovoris oko dostave. Jos ako narucujes za 5-6 ljudi (cca 30-40 evra dnevno), vec posle druge-trece ture dobijas i kurira na racun kuce, jer donosis sigurnih 10-15% ukupnih prihoda, a zarada itekako postoji i na relativno malim iznosima, jer oni uzimaju prvo sve sa popustom na kolicinu, a tek onda dolazi "redovnih" 20% + zarada iz odnosa platezne moci prosecne musterije i troskova poslovanja. Lako je biti normalan kada postoje svi uslovi :) Pozdrav.
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Sta jesti u Beogradu a ne otrovati se29.01.2012. u 20:46 - pre 149 meseci
Citat:
Bata: Jasno mi je da se zezaš ;)


Ne, baš naprotiv. Lepo si opisao sve, poprilično interesantno. :)
Bez zezanja.
about:networking
 
Odgovor na temu

Boris Tadić

Član broj: 248314
Poruke: 313
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1622 Profil

icon Re: Sta jesti u Beogradu a ne otrovati se11.02.2012. u 11:22 - pre 149 meseci
KMN u Beogradu je blato. Jutros sam probao neku musaku i telecu corbu, ukupno oko 700 dinara.

Corbu nekako i svario, musaku jedva 3 zalogaja i ostavio im da sami pojedu. Ja ono ne bih smeo keru da dam, a kamoli coveku prodam.

Daleko sam od nekakvog gurmana, degustatora, inspektora i ko zna cega, ali stotinu puta sam jeo stvari koje nikada pre toga u zivotu nisam mogao ni da smislim u krugu od 10 metara, samo jer su bile IOLE normalno spremljene i ukusne na kraju. A sta tek reci za ovo, 3 sastojka i odmah problem.

Ovo sto prodaju je kao ona neka smesa koncentrata za tovljenje stoke. Ni ukus, ni miris, ni izgled, ni cena, ni usluga. Nista. Torte su na prvi pogled delovale pristojno, ali zaista nemam zelju da tamo opet udjem. Opravdanja "jer je vikend" i "jer je sneg" neka svojim roditeljima prodaju, verovatno im samo oni i kupuju ta *ovna, zbog grize savesti, pre svega.
 
Odgovor na temu

Anunnaky

Član broj: 299446
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Sta jesti u Beogradu a ne otrovati se18.02.2012. u 15:53 - pre 149 meseci
restorani u beogradu
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta jesti u Beogradu a ne otrovati se

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8122 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.