Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nestajanje sistemskih fajlova i foldera u win 7

[es] :: Windows desktop :: Nestajanje sistemskih fajlova i foldera u win 7

[ Pregleda: 1540 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vyruz

Član broj: 129580
Poruke: 15
*.adsl.eunet.rs.



Profil

icon Nestajanje sistemskih fajlova i foldera u win 715.07.2011. u 18:34 - pre 155 meseci
Pozdrav !

Imam problem sa windows 7. Nestaju mi sistemski fajlovi i folderi. Kada otvorim Computer nema particija ni dvd roma, kada otvorim control panel nema nijedne ikone u njemu, isto je i sa Documents... Nestaju pa se pojave i tako stalno u krug.

Ako neko zna u cemu bi mogao da bude problem i kako da se resi odgovorite mi molim vas.

Hvala unapred !
 
Odgovor na temu

igor tomic

Član broj: 133445
Poruke: 192
*.team.ba.

Sajt: www.igortomic.from.hr


+15 Profil

icon Re: Nestajanje sistemskih fajlova i foldera u win 716.07.2011. u 00:38 - pre 155 meseci
instaliraj novi windows
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.dynamic.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Nestajanje sistemskih fajlova i foldera u win 716.07.2011. u 05:36 - pre 155 meseci
Da li si proveravao hard disk da nema loših sektora? Da li si skenirao računar da proveriš da nemaš "nezvane goste" (viruse i ostalu družinu)?
 
Odgovor na temu

vyruz

Član broj: 129580
Poruke: 15
*.adsl.eunet.rs.



Profil

icon Re: Nestajanje sistemskih fajlova i foldera u win 717.07.2011. u 15:56 - pre 155 meseci
Nisam proveravao lose sektore, moracu to da odradim pa mozda i uspem nesto da resim.
Ali najverovatnije je problem u ovoj mojoj verziji windows 7.
 
Odgovor na temu

vyruz

Član broj: 129580
Poruke: 15
*.adsl.eunet.rs.



Profil

icon Re: Nestajanje sistemskih fajlova i foldera u win 718.07.2011. u 12:43 - pre 155 meseci
Kompjuter na kom mi je instaliran Windows 7 je potpuno nov i ne verujem da su u pitanju ni virus ni losi sektori na hard disku.
Ono sto sam danas primetio je da kompjuter normalno radi kada ga ukljucim i mogu da udjem i u "Computer" i Control Panel i sve ostale foldere,
ali kada otvorim neki folder u kome su mi flv fajlovi, ono polje u gornjem delu prozora gde mi stoji putanja u kom folderu se nalazim pocne da se
popunjava zelenom bojom kao da ucitava sadrzaj tog foldera i kada stigne do kraja ostane tako zeleno, a kada pocnem da se vracam jedan ili dva koraka
nazad iz tog foldera u tom trenutku nestaju svi ostali folderi. Kada izadjem iz win explorera i probam ponovo da udjem u njega ne pojavljuju ni se vise ni particije
ni dvd rom niti mogu da udjem u control panel niti igde drugde.


Ako znate sta bi moglo da bude uzrok tome i koje je resenje, odgovorite mi molim vas!

Hvala unapred !
 
Odgovor na temu

Djetvan

Član broj: 163219
Poruke: 904
*.dynamic.stcable.net.



+60 Profil

icon Re: Nestajanje sistemskih fajlova i foldera u win 718.07.2011. u 13:13 - pre 155 meseci
Ako imaš instalacioni cd pokušaj Repair sistema.
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.dynamic.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Nestajanje sistemskih fajlova i foldera u win 718.07.2011. u 13:45 - pre 155 meseci
Citat:
vyruz: Kompjuter na kom mi je instaliran Windows 7 je potpuno nov i ne verujem da su u pitanju ni virus ni losi sektori na hard disku.


Vera ovde ne igra neku presudnu ulogu, suve cinjenice potkrepljene rezultatima testova & scanova su najbolje orudje za troubleshooting. Drzao sam u rukama diskove koji su crkli posle nedelju dana koriscenja, a da ne pricam o crvima koji bi se uvlacili u Windows i pre zavrsetka setupa, odnosno instalacionim CD/DVD-ovima filovanim trojancima. Na osnovu tvog opisa, toplo preporucujem jedan chkdsk /R, pa se javi kad budes imao rezultate da vidimo sta dalje.
 
Odgovor na temu

vyruz

Član broj: 129580
Poruke: 15
*.adsl.eunet.rs.



Profil

icon Re: Nestajanje sistemskih fajlova i foldera u win 718.07.2011. u 14:03 - pre 155 meseci
Probacu da odradim check disk pa cu videti sta dalje.
Mada sam prvo instalirao windows 7 professional, a zatim windows 7 ultimate i isti problem se pojavljivao i kod jednog i kod drugog.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Nestajanje sistemskih fajlova i foldera u win 7

[ Pregleda: 1540 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.