Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Program za čišćenje sistemskih foldera od ostataka ranijih aplikacija!?

[es] :: Windows aplikacije :: Program za čišćenje sistemskih foldera od ostataka ranijih aplikacija!?

[ Pregleda: 3171 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tordajav

Član broj: 62590
Poruke: 702
*.dialup.neobee.net.



+2 Profil

icon Program za čišćenje sistemskih foldera od ostataka ranijih aplikacija!?22.07.2008. u 21:23 - pre 191 meseci
Pozdrav svima,
interesuje me da li postoji neki program koji bi prepoznavao ostatke deinstaliranih aplikacija iz sistemskih foldera, npr. System32, itd... Ovde ne mislim na Program Files.
Nedavno sam svratio u System32 i našao 6-7 ikonica koje su ostale od programa koji sam deinstalirao pre nekoliko meseci.
Znam da je najbolje uraditi nov i čist Windows. Ja sam moj OS instalirao pre nekih 9 meseci i polako vidim da se Windows-ov folder puni...
Any suggestions?
Noli turbare circulos meos!
 
Odgovor na temu

kristi1

Član broj: 151211
Poruke: 2012
89.110.220.*

Sajt: www.mycity.rs/Ambulanta


+88 Profil

icon Re: Program za čišćenje sistemskih foldera od ostataka ranijih aplikacija!?22.07.2008. u 21:48 - pre 191 meseci
Pa ubuduce instaliraj Revo Uninstaler i pomocu njega deinstaliraj programe, posto on detaljno obrise program i repove koji ostaju u registry-u.
 
Odgovor na temu

tordajav

Član broj: 62590
Poruke: 702
*.dialup.neobee.net.



+2 Profil

icon Re: Program za čišćenje sistemskih foldera od ostataka ranijih aplikacija!?23.07.2008. u 01:25 - pre 191 meseci
Citat:
kristi1: Pa ubuduce instaliraj Revo Uninstaler i pomocu njega deinstaliraj programe, posto on detaljno obrise program i repove koji ostaju u registry-u.


...a koliko si siguran da je ovaj Revo Uninstaller baš prava stvar, jer znam za još neke koji nisu freeware pa verovatno nude nešto bolje aninstaliranje? Kao npr. "Your Uninstaller! PRO", "Advanced Uninstaller PRO", "Smarty Uninstaller 2008 Pro", "Ashampoo UnInstaller", "Perfect Uninstaller"... itd.
Po nekim pretragama koje sam odradio, najviše je potraživan i skidan "Your Uninstaller! PRO", sada 2008 verzija. To je OK, i hvala na predlogu, ali nije baš ono što sam tražio.

Ima li neko predlog na baš temu koju sam postavio?
Noli turbare circulos meos!
 
Odgovor na temu

Librabicboj

Član broj: 88931
Poruke: 409
93.86.124.*



+7 Profil

icon Re: Program za čišćenje sistemskih foldera od ostataka ranijih aplikacija!?23.07.2008. u 09:39 - pre 191 meseci
Your Uninstaller! je zakon.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Program za čišćenje sistemskih foldera od ostataka ranijih aplikacija!?

[ Pregleda: 3171 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.