Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"

elitemadzone.org :: MadZone :: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 27446 | Odgovora: 162 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 19:37 - pre 156 meseci
A šta to ?
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 19:54 - pre 156 meseci
Pa nista... sve je ok, uzivaj. Nemam vishe zelje da se natezem, rek'o sam sve sto sam mislio.

Btw. imas na drugoj temi zanimljiv film - mozda bi bilo dobro da odgledas: http://www.youtube.com/watch?v...Xk&feature=player_embedded
Ima dosta korisnih informacija, ko, kako, kome, kada i zasto... nisu marsovci u pitanju... rekao bi' da se prica o nekakvom podgrejavanju situacije. Ali sta ja znam.

http://www.elitemadzone.org/p2899949
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 21:05 - pre 156 meseci
Evo sad sam odgledao film do mesta gde se pominje Srebrenica. Film je tendenciozan i namerno se preskaču činjenice. Obična brainwash propaganda.

[Ovu poruku je menjao stil dana 02.07.2011. u 22:17 GMT+1]
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 21:29 - pre 156 meseci
Tako je... mora da je tako... sve same lazi... sa falsifikovanim dokumentima.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 23:28 - pre 156 meseci
Nisu sve laži. Samo nedostaju neke namerno izostavljene činjenice. Uobičajeno za propagandu devedesetih - kalimero stil.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"03.07.2011. u 00:22 - pre 156 meseci
Citat:
a1200: Da ti nacrtam: ne, ja sam glasao i demonstrirao protiv njih - zarad neceg boljeg, a dobio sam samo gore - jos goru propalu lopovsko-uliznicarsku ekipu, okrenutu samo licnom bogacenju, bez ikakvog integriteta i osecaja pripadnosti jednoj naciji.
Ma ko je bre tebi kriv sto si anahronizam. Kakve nacije? Ko u danasnje vreme drvi o nacijama. To bresluzi samo za da se upise u pasos i za pojedine manifestacije tipa Oktoberfest i to je to. Nikoga vise nije briga. Uzmi "lopatu" bre ako ti nesto ne valja pa uradi nesto da ti bude bolje, i prestani vise sa tim glupostima. More ja bih vas kao u Severrnoj Koreji, silom na njivu da kopate pa da vidite kako ce sve da vam bude potaman. Rad krepi.

BTW, nisam ni gledao onaj tvoj "film" jer kadf vidim onakvu patetiku od naslova "tezina lanaca" i nesto "sta smo mi preziveli" sto je cisto patolosko stavljanje sebe u ulogu zrtve ja se odmah uhvatim za k...isobran. Ja nisam preziveo nista. Meni je sad sto puta bolje nego devedesetih iako mozda imam manje para, i to prvenstveno zbog toga sto ste vi spreceni u balavljenju o nacijama i o nacionalizmima. Ako ce neko to sto vas je silom naterao da zacepite da naplati, neka naplati, bas me briga. Vi ste bre najobicniji luzeri. Samo luzeri traze u bilo kojoj situaciji nacin da sebe vide kao zrtvu, a normalne stoli bojko i uvek urade nesto da im bude bolje ako im ne valja. Njima licno, ne "nacijama" i ostalim budalastinama kojima ste vi takvi opsednuti. Sto se ne obesite kad vam je toliko tesko da zivite? Ja bih se obesio na vasem mestu. Luzeri i treba da propadnu i cak ne treba ni da zive. Ako zive samo se muce. Na primer eto, teski im neki lanci. To je pravi humanizam, da zelis da se oni koji pate u lancima oslobode bola, a ne taj vas lazni, da ovima koji su vezani lancima povecavas bol tako sto ces da im po ceo dan pricas kako su oni jadni.

I kakve sve ovo veze ima sa nekom tamo komicarkom koja se sprdala sa vama? ja ne znam ni sta je pricala i ne zanimaju me te emisije za fukaru, ali zasto pa da se ne sprda? Uvredila velicine, e. Tragedija bato. Mora da ce da se poremeti univerzum.

[Ovu poruku je menjao Lesli Eldridz dana 03.07.2011. u 01:39 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"03.07.2011. u 08:01 - pre 156 meseci
Citat:
a1200:Ali ne vishe od onoga sto zahtevaju, sto je nephodno - a mi kao da se takmicimo koliko smo dobri u tome... to je specificno stanje duha, koje ja nisam uspeo da vidim kod okolnih zemlja. I Hrvati se pospu, Bosanci isto, kao i Shiptari - ali minimumom kojim moraju... dok ovaj nas krem bas nekako uziva u tome...
Na stranu "specificno stanje duha" kod vas koji "vidite" kako se neko posipa vise nego sto neko tamo zahteva, sto je samo po sebi patologija, jer izgleda i dalje ne kapirate da nije stvar u tome da neko nesto zahteva, nego da to o cemu drvite ne vredi ni pisljiva boba, nije primereno danasnjem vremenu i stetno je, znas sta jos? Mislim da te obavestim ako nisi obavesten, ili si zaboravio. Svi ovi koje si nabrojao, oni su te pobedili u 4 rata u kojima nisi ucestvovao ni na koji nacin pa ni u izazivanju istih, i njima se zato moze da se ne "posipaju pepelom". Ti kao gubitnik svih ratova u kojima nisi ucestvovao ima da se posipas pepelom, ima da to volis, i ima da budes zahvalan zato sto ne drzis strazu ispred vrata sobe u kojoj ti neki okupator guzi zenu za konzervu pasulja, kao onomad oni drugi ponosni arijevci, nego si ipak kako tako slobodan. I to ti je to.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"03.07.2011. u 13:53 - pre 156 meseci
U pravu si Lesli... sta da ti kazem, ne vredi se stobom raspravljati oko tako precizno, jasno, i nadasve cinjecno potkrepljnih stavova... tako da nemam sta da dodam, totalno si upravu... :)
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"03.07.2011. u 14:55 - pre 156 meseci
Dobro, nisi izgubio 4 rata u kojima nisi ucestvovao. Pobedio si, isto kao onomad na kocoBy, samo te zahebo sudija, isto kao i uvek. Ali nije to vazno, nego je vazno da si ti moralni pobednik, pa sad zato imas kredibilitet da sa visine propovedas pateticne, pateticne, pateticne price o interesima (koje vec polako pocinju da budu patoloske) . Ali ipak bih ja imao primedbu. Ma bilo je tu pored interesa i humanizma malo, cim vi imate snagu da propovedate. Da su neki drugi intervenisali, tako bi vi bili ispendreceni, da vekovima ne bi mogli ni da sednete a kamo li da galamite.
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"03.07.2011. u 15:54 - pre 156 meseci
Citat:
pa ni u izazivanju istih


M-hmm....

Citat:
Ti kao gubitnik svih ratova u kojima nisi ucestvovao ima da se posipas pepelom,
ima da to volis, i ima da budes zahvalan zato sto ne drzis strazu ispred vrata sobe u kojoj
ti neki okupator guzi zenu za konzervu pasulja, kao onomad oni drugi ponosni arijevci, nego
si ipak kako tako slobodan


E, za ovo svaka cast - konacno da je neko nazvao stvari pravim imenom (okupacija), umesto
sto se seruckaju serenadice o svetlucavoj buducnosti koja evo samo sto nije dosla.

[Ovu poruku je menjao milanche dana 03.07.2011. u 17:10 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"03.07.2011. u 16:16 - pre 156 meseci
^ I sto je jos najgore to se radi tvojim parama od poreza...
A ti tome ne mozes nista. Ipak je standard vlastite guze koji se bavi trivijalnim i prizemnim stvarima poput "sta strpati u guzicu, u kakvoj nastambini ziviti i kakvo auto voziti" vazniji od nacionalnog ponosa i nacionalnog pitanja...
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"03.07.2011. u 16:50 - pre 156 meseci
Cim je porez - nisu moje pare. Prema pravilima igre, to su njihove pare, mora i organizator igre nesto da uzme.

Da li ce od tih para da finansiraju skole pa da ne budu slepci kod ociju za koju deceniju, infrastrukturu, research,
medicinu, tehnologiju, industriju, radna mesta ....ili da idu po svetu i bave se tudjim poslovima....well, if you have to...
what can I say....it's your money, honey.

Citat:
Ipak je standard vlastite guze koji se bavi trivijalnim i prizemnim stvarima poput "sta strpati u guzicu, u
kakvoj nastambini ziviti i kakvo auto voziti" vazniji od nacionalnog ponosa i nacionalnog pitanja...


E, vidis, to pitanje se moze resiti na razne nacine.

Jedan je da odes u NBA ekvivalent svoje profesije, pa se tapses po ramenu ("dje si, jarane") sa Michael Jordanom
oznojis posteno svoje dupe na terenu, svi jasno vide zasto si zaradio to sto jesi, odakle ti materijalne blagodati,
i da li si ih junacki i posteno zaradio.

Drugi nacin je da se uhvatis u prljavo kolo, da pevas sevdah prema tome sto je naruceno sa stola u mracnom cosku,
da ispred sebe gledas prvih deset stolova za kojima zdravi i pravi ljudi ispred sebe imaju po casu vode i cackalice,
a ti im pevas rugalice.

E, to vidis nije 'halal para', i pre ili kasnije se pretvori u nesto mnogo gorko sta nisi planirao. Neki zajmovi uzimaju decu
i unucad kao kolateral, samo balavi to obicno ne znaju jer nisu imali dovoljno vremena zivota da neke stvari uoce.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"03.07.2011. u 16:58 - pre 156 meseci
^ E bas zbog toga sto rade tako kako rade se i NBA ekvivalent tvoje profesije, i skoro svake druge, nalazi tamo, a ne negdje drugdje gdje ne rade tako.
To je ono metafizicko ogranicenje koje vazi u citavom svemiru: "ne moze i jare i pare" ili u formi koja je nasem narodu razumljivija "on bi da se ye6e, a da mu ne udje".

 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"03.07.2011. u 17:01 - pre 156 meseci
Kad ti kazes.
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"03.07.2011. u 17:05 - pre 156 meseci
e sad se zaguzvalo, stize teska artiljerija sa zapadne obale SAD!

Nego - Nole Sampion! To treba da nam bude nesto sto nas cini ponosnim!

A neeee, mi imamo dezurne galamdzije, teoreticare, velike srBe sa velikim nacional(istickim)nim idejama. Oni tvrde da su ti koji znaju sta je srpski nacionalni interes...

Po meni, bolje da nas znaju po Noletu, nego po ratovima. Dok god nas u svijetu znaju po (vise manje) tacnim etiketiranjima (agresori, koljaci, vrsioci genocida) nemamo cemu da se nadamo. Od toga dal ce moj narod znati po Noletu ili po SM, Dabicu ili Mladicu, ja biram Noleta. U tom treba da je nas interes, da se promjeni etiketa. A teritorije i ratovi su vec bespovratno izgubljeni!
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+363 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"03.07.2011. u 17:08 - pre 156 meseci
Nole je samo razbibriga. Necemo se od njega leba najesti. Nama treba neko da digne ekonomiju i poveca radni ucinak
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"03.07.2011. u 17:13 - pre 156 meseci
Citat:
fanfon: Nole je samo razbibriga. Necemo se od njega leba najesti. Nama treba neko da digne ekonomiju i poveca radni ucinak


Od njega je trenutno veca korist nego se suditi sa nekom Chelsea Handler.... da imamo vise Noleta a manje ovih nadrndanih, nebi nas ona ni pominjala po negativnom!
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+363 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"03.07.2011. u 17:20 - pre 156 meseci
Ma sve to stoji, ali nama su sad potrebnije druge stvari od jos 10 Noleta. Ova predstojeca zima ce tek da bude gadna
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"03.07.2011. u 17:27 - pre 156 meseci
Citat:
fanfon: Ma sve to stoji, ali nama su sad potrebnije druge stvari od jos 10 Noleta. Ova predstojeca zima ce tek da bude gadna


Sta znam, rekli su da ce i prosla zima biti zeznuta, pa eto - prezivesmo :) Treba gledati pozitivno. Mozda ce sljedeca zima biti jos gora? Mozda. Ali, opet, ce neko i to prezivjeti. Dobro cini, dobrom se nadaj.
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+363 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"03.07.2011. u 17:28 - pre 156 meseci
Ma kakvo dobro! Svake godine je sve gore i gore. Sad ces videti kako se porezi povecavaju u sledecih godinu-dve. Nema vise sta da se opljacka. Privatni sektor prakticno da i ne funkcionise. Mali privrednici su ugasili.
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 27446 | Odgovora: 162 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.