Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ponovo problem- e sad stvarno pomagajte!

[es] :: Vodič za emigraciju :: Ponovo problem- e sad stvarno pomagajte!

[ Pregleda: 1053 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

caspian
art

Član broj: 281520
Poruke: 42
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Ponovo problem- e sad stvarno pomagajte!24.05.2011. u 13:30 - pre 157 meseci
Ljudi, ja propadoh nacisto.
Imam zakazan razgovor za prekosutra ali prethodno sam aplicirala za UK vizu, posto mi moja istice, i posto planiram prvo ici u London, a iz Londona za Ameriku.
Sto je NAJGORE jos uvek nemam nikakvih vesti iz UK ambasade, evo vec je skoro nedelju dana...do sada su mi vise uvek bile gotove za dva , tri dana...i sad cu izgleda morati da otkazem zakazani termin u USA ambasadi.
Da problem bude veci, malo pre sam ih zvala , i jedini slobodan termin poovo je tek za 6ti JUN.
Moje pitanje je...da li je moguce otputovati u London ( naravno ako dobijem vizu...kako me krenulo ne bi me cudilo..) pa tamo aplicirati za USA vizu, da dobijem na vremenu? Da li je to neko pokusavao?
Kupila sam karte za Philippa Petita...i ne bih htela to da propustim, jer se covek vrlo retko pojavljuje.
Bas sam :(
 
Odgovor na temu

caspian
art

Član broj: 281520
Poruke: 42
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Ponovo problem- e sad stvarno pomagajte!24.05.2011. u 13:45 - pre 157 meseci
Izvinjavam se...molim administratore da obrisu post, jer sam greskom otvorila novi Topic...pitanje je prebaceno u "USA turistucke vize"
Hvala
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Ponovo problem- e sad stvarno pomagajte!

[ Pregleda: 1053 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.