Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Iz Windowsa ne vidim modem. Kako da ga ukljucim!!!

[es] :: Fiksna telefonija :: Iz Windowsa ne vidim modem. Kako da ga ukljucim!!!

[ Pregleda: 2811 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Igorn
(BG)-YUGOSLAVIJA FOREVER

Član broj: 40144
Poruke: 273
*.COOL.ADSL.VLine.verat.net.

Sajt: www.google.rs


+4 Profil

icon Iz Windowsa ne vidim modem. Kako da ga ukljucim!!!22.05.2006. u 14:27 - pre 218 meseci
Imam hardverski modem 56k sa intelovim cipom,nekoristim ga vec godinu dana a sad bi mi trebao zbog prisluskivanja.E sad problem. Najverovatnije(zaboravan) da sam ja taj modem idkljucio iz biosa cim ga nevidim(uopste ) u Win XP-u.Nigde sad u biosu sad ne mogu da nadjem opciju da ga ponovo osposobim .Pa ako neko zna kako se zove ta opcija neka javi.Inace ploca je Epox 8rda+ sa nforce2 ultra cipom. Ajde pomagajte!!!
"Remember to keep yourself alive,there is nothing more important than that"
*Afeni Shakur*

"Ko nema u gaćama ima u kućištu"
*Igorn*
 
Odgovor na temu

sashahamlet
Beograd

Član broj: 95319
Poruke: 65
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Iz Windowsa ne vidim modem. Kako da ga ukljucim!!!22.05.2006. u 21:41 - pre 218 meseci
Probaj ako već nisi da otvoriš kućište i otkačiš modem pa da ga ponovo zakačiš da vidiš da li će windows da ga prepozna kao novu hardversku komponentu (new hardware found) pa da ga onda setuješ ponovo.
 
Odgovor na temu

Igorn
(BG)-YUGOSLAVIJA FOREVER

Član broj: 40144
Poruke: 273
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.

Sajt: www.google.rs


+4 Profil

icon Re: Iz Windowsa ne vidim modem. Kako da ga ukljucim!!!22.05.2006. u 22:32 - pre 218 meseci
To je i meni bilo palo na pamet,probacu!
"Remember to keep yourself alive,there is nothing more important than that"
*Afeni Shakur*

"Ko nema u gaćama ima u kućištu"
*Igorn*
 
Odgovor na temu

buljko
Ljubisa Spasic
Kladovo

Član broj: 77384
Poruke: 4624
62.108.124.*



+5 Profil

icon Re: Iz Windowsa ne vidim modem. Kako da ga ukljucim!!!23.05.2006. u 07:53 - pre 218 meseci
Pricate o dva razlicita slucaja. Integrisani modemi na MB, obicno nisu hardware modemi a ako nije integrisan, ne mozes ga iskljuciti iz BIOS-a!
Pogledaj u Control panelu da li uopste postoji neki detektovan modem. Ako nema, premesti ga u drugi slot i proveri da li ga racunar vidi. Ako ga i tada ne detektuje, bojim se da ces morati da kupis nov.
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Iz Windowsa ne vidim modem. Kako da ga ukljucim!!!

[ Pregleda: 2811 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.