Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

VPS iskustva - Srbija

[es] :: Hosting :: VPS iskustva - Srbija

[ Pregleda: 7508 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ivan Golubović
AV market
Požarevac

Član broj: 3154
Poruke: 586
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.AVmarket.rs


+7 Profil

icon VPS iskustva - Srbija14.02.2011. u 17:59 - pre 159 meseci
Da li neko ima iskustva sa VPS serverima u Srbiji?
Da li stvarno nude to što pričaju, kakva je podrška?

Da li neko ima iskustva sa:
Code:
www.hostirex.com
?
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6274

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: VPS iskustva - Srbija15.02.2011. u 09:04 - pre 159 meseci
Svaki hosting servis u Srbiji je konkurentan na internet tržištu koliko i Yugo na automobilskom.
 
Odgovor na temu

Frane Marinković
MNGR & Technical Support Dept.,
Get-Host.net Group
Hrvatska

Član broj: 23984
Poruke: 513
89.17.12.*

Jabber: frane.marinkovic@elitesecurity.org
Sajt: get-host.net


+1 Profil

icon Re: VPS iskustva - Srbija20.02.2011. u 19:30 - pre 159 meseci
A nebi dao ovakav odgovor bez boljeg sagledanja teme.

npr navedeni host jedino šta ima sa srbojim je da je ragistriran u srbiji i da je većina administratora/podrške itd. iz srbije

inaće serveri su kod Eboundhost.com (Bafalo/US)

jedino ako je problem sa podrškom/cijenom, oko druge stvari ne vidim problema...
slobodno me razuvjeri, ali takve priče o konkurentnosti su možda nekad bile u igri
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6274

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: VPS iskustva - Srbija21.02.2011. u 08:59 - pre 159 meseci
Napisao sam "hosting servis u srbiji". Nisam mislio na te sto zakupljuju resurse van pa ih prodaju u Srbiji.
 
Odgovor na temu

mjerkov
Mladen Jerkov
Novi Sad

Član broj: 170066
Poruke: 13
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: VPS iskustva - Srbija05.03.2011. u 14:03 - pre 158 meseci
Citat:
A nebi dao ovakav odgovor bez boljeg sagledanja teme.

npr navedeni host jedino šta ima sa srbojim je da je ragistriran u srbiji i da je većina administratora/podrške itd. iz srbije

inaće serveri su kod Eboundhost.com (Bafalo/US)

jedino ako je problem sa podrškom/cijenom, oko druge stvari ne vidim problema...
slobodno me razuvjeri, ali takve priče o konkurentnosti su možda nekad bile u igri
--------------------------------------------------------------------------------


A zašto je bitno gde neko ima servere, pa i get-host.net ima servere kod Hetzner-a u Nemačkoj i šta je tu loše?
Ne želim ovde da branim ili pravdam bilo koga, ali sa momcima iz hostirexa sarađujem već nekoliko godina nakon promene više od 5-6 provajdera i mogu samo da ih pohvalim, ljudi na mailove odgovaraju čak i 31.12 posle ponoći što nisam dobio kod drugih provajdera dugi niz godina, jer moram da čekam ponedeljak u 8h, a pojma nemam gde je server fizički.

Hoću da kažem, hajde da o provajderima govorimo na osnovu dobrog ili lošeg iskustva, da li je firma ili ne, kakva je podrška, kvalitet ponude, a ne gde se nalazi server, i tako godinama. Eto, toliko do mene.
just follow the white rabbit
 
Odgovor na temu

Frane Marinković
MNGR & Technical Support Dept.,
Get-Host.net Group
Hrvatska

Član broj: 23984
Poruke: 513
89.17.21.*

Jabber: frane.marinkovic@elitesecurity.org
Sajt: get-host.net


+1 Profil

icon Re: VPS iskustva - Srbija10.03.2011. u 18:27 - pre 158 meseci
Citat:
mjerkov: A zašto je bitno gde neko ima servere, pa i get-host.net ima servere kod Hetzner-a u Nemačkoj i šta je tu loše?
Ne želim ovde da branim ili pravdam bilo koga, ali sa momcima iz hostirexa sarađujem već nekoliko godina nakon promene više od 5-6 provajdera i mogu samo da ih pohvalim, ljudi na mailove odgovaraju čak i 31.12 posle ponoći što nisam dobio kod drugih provajdera dugi niz godina, jer moram da čekam ponedeljak u 8h, a pojma nemam gde je server fizički.

Hoću da kažem, hajde da o provajderima govorimo na osnovu dobrog ili lošeg iskustva, da li je firma ili ne, kakva je podrška, kvalitet ponude, a ne gde se nalazi server, i tako godinama. Eto, toliko do mene.


Ma krivo si me razumio, ja sam to rekao u pozitivnom tonu, pošto post prije mene nije bio u takvom, pogledaj malo bolje.
Ja sam rekao, da više ne vrijede ti stari stereotipi o hostinzima, te to što je hosting "srpski" ne znaći da je ništa bolji od nekog "svjetskog"

a to što je ovaj host na tim serverima, i što je get-host.net na njemačkim, je nadasve pozitivno... pa..., gotovo u svim pogledima.
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: VPS iskustva - Srbija

[ Pregleda: 7508 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.