Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

VPS server za 20 sajtova

[es] :: Hosting :: VPS server za 20 sajtova

[ Pregleda: 3118 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

doktorrr
doktorrr

Član broj: 49760
Poruke: 182
*.paleol.net.

Sajt: vijesti.in.rs


Profil

icon VPS server za 20 sajtova06.06.2008. u 21:04 - pre 193 meseci
Do sada sam bio na shared hostingu,ali bih presao na VPS. Imam i nekih 20-ak sajtova koje sam pravio svojim klijentima i oni se svi nalaze na shared hostingu. Ja sam mislio da sad zakupim VPS pa da sve to prebacim na njega. Bio sam na sajtu eurovps i ponuda ne izgleda lose. Ima li neko iskustva sa njima? Ili ako neko ima neki dobar predlog... Svi sajtovi su radjeni u joomla CMS...

[Ovu poruku je menjao doktorrr dana 06.06.2008. u 22:26 GMT+1]
 
Odgovor na temu

kebic
Novi Sad

Član broj: 69732
Poruke: 453
*.eunet.yu.



+1 Profil

icon Re: VPS server za 20 sajtova07.06.2008. u 09:05 - pre 193 meseci
Druze evo ovako bas sam ovih dana ja pitao drugara za jedan vps koji on koristi i evo sta mi je on odgovorio, mozda ti to pomogne.
Citat:
Pa zadovoljan sam... Radi sve
Cijena najnizeg paketa je 35 USD (22 EUR trenutno) i sto se mene tice, OK je. Podrska je dostupna, ne bas pretjerano brza u odgovorima, ali rade. Rusi.
www.hosteasier.com

 
Odgovor na temu

Zox
Belgium

Član broj: 4402
Poruke: 197
212.200.239.*



+1 Profil

icon Re: VPS server za 20 sajtova03.09.2008. u 03:23 - pre 190 meseci
Budite oprezni sa kojekakvim VPS hosterima. U proteklih par godina sam ih izmenjao preko nekoliko i jos uvek tragam za nekim pristojnim.
Preporucujem da izbegavate npr VPSLand, jodohost (ovaj narocito izbegavati) i slicne bazirane u Kaliforniji ali koji su u pozadini vodjen iod strane indisjkih kompanija, pre svega zbog ocajen tehnicke podrske. Kad imate problem pomolite se i budite spremni da vas klijenti zovu i krse vam sve po spisku a da vi ne mozete bas nista da uradite. Moj iskreni savet je da sve sto iole mirise na Indiju izbegavate u sirokom luku. Narocito sto svi ti USA bazirani serveri imaju prilican ping u odnosu na evropske.

EuroVPS je jako jako dobar ali i poskup. Najjeftinija varijanta je oko 40 EUR mesecno sto ipak izadje na godisnjem nivou. Racunajte da sa RAMom od 256 Mb ipak nemozete da hostujete 20ak sajtova... znaci moralo bi 512 pa navise.

Belgijski Combell.be je ubitacno dobar ali opet izadje 400 EUR godisnje za najjeftiniju varijantu.

Do juce sam bio umereno zadovoljan Activedot.com -om. Serveri bazirani u Holandiji, jako jako brzi serveri ali tehnicka podrska ocajna. U stavari inema je. Od juce im je cela infrastruktura pala i nista im ne radi cak ni njihovi sopstveni web i mail server. Naravno nemoguce ih je kontaktirati.

Trenutno sam najzadovoljniji i deluju najprofesionalnije nemci sa hosteurope.de cak za moj ukus su previse "svapski profesionalni" te je otvaranje naloga mala nocna mora ali za sada od svih 10-ak koliko sam ih probao imaju najbolji odnos cena/kvalitet i brzina odziva njihovih servera je odlicna za nas u Europi.
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: VPS server za 20 sajtova

[ Pregleda: 3118 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.