Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika

[es] :: Vodič za emigraciju :: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika

Strane: << < .. 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3912650 | Odgovora: 13727 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Antibudalista

Član broj: 323741
Poruke: 15



+44 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika19.06.2014. u 17:27 - pre 120 meseci
Citat:
visnjicmilos:
Citat:
marij: Hvala ti na podrsci! Upravo to kad se ne zna sta je losa karma ;-)
Dobio sam drzavlajnstvo.
Svako dobro


Svaka cast, ne bitno totalno dal si znao ili nisi jezik, bitno da si ostvario cilj. Parola, znalazi se ;)
Iskreno da vam kazem ja sam dugo razmisljao oko ovoga i kao sto vidim to ce sve teze da daju, tako da dok ja naucim i to sto sada traze ima da poostre tako da... odustajem. Tako mi i treba kad mi je cela familija koja inace zivi u Vojvodini majmunska jer su mogli od samog pocetka da mi kazu da ovo postoji a ne da saznam sam u ovom trenutku. Zelim svim novim aplikantima srecu. :D

Odustajes, a knjigu jos nisi ni otvorio. Kriterijum za jezik se sigurno nece vise poostravati. Meni kada je tesko, setim se samo da je i najgluplje dete moglo da nauci jezik, ili razmislim kada ce Srbija da udje u EU, pa jos dodatno na to kada cemo imati puno pravo da radimo u EU. Tada mi godinu dana (za ucenje) zvuci kao nista.
 
Odgovor na temu

visnjicmilos

Član broj: 323505
Poruke: 75
*.dynamic.sbb.rs.



+41 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika19.06.2014. u 17:57 - pre 120 meseci
Citat:
Antibudalista: Odustajes, a knjigu jos nisi ni otvorio. Kriterijum za jezik se sigurno nece vise poostravati. Meni kada je tesko, setim se samo da je i najgluplje dete moglo da nauci jezik, ili razmislim kada ce Srbija da udje u EU, pa jos dodatno na to kada cemo imati puno pravo da radimo u EU. Tada mi godinu dana (za ucenje) zvuci kao nista.


U pravu si. Evo za sve koji imaju neko znanje i zele da nadju sagovornike a mozda ne znaju za ovaj sajt. Veoma je lak za koriscenje, registrujete se, napisete koji vam je maternji jezik i da ucite madjarski, zatim nadjete prijatelje kojima je maternji madjarski a uce srpski. Povezete se a kasnije mozete sa tim ljiudima da pricate i preko skajpa. http://lang-8.com/
 
Odgovor na temu

monte carlo

Član broj: 323774
Poruke: 25



+31 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika19.06.2014. u 18:09 - pre 120 meseci
ja te podrzavam jer i ja ucim godinu dana vec i dva puta sam predao bez uspeha.ali smesan si sa ti da kopiras post i posaljes negde.hahhaahahha
 
Odgovor na temu

visnjicmilos

Član broj: 323505
Poruke: 75
*.dynamic.sbb.rs.



+41 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika19.06.2014. u 19:54 - pre 120 meseci
Ma nek smo mi samo zivi i zdravi.
 
Odgovor na temu

Ogo-Pogo

Član broj: 314908
Poruke: 24
*.dynamic.sbb.rs.



+52 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika19.06.2014. u 23:24 - pre 120 meseci
Citat:
marij:
Citat:
Ogo-Pogo:
Citat:
marij:
Pozdrav!!!
Ja sam jos uvek kod zakletve
Treba da idem 19-og u Morahalom.
Da li neko zna kako je tamo? (NE ZNAM MADJARSKI DA PRICAM)
da li je rigorozno, proveravaju li jezik i vracaju li nazad sa zakletve?
I koji je to papir koji se mora popuniti kad odes na zakletvu i da preuzmes drzavljanstvo?
Molim vas pomozite!


Bravo biseru!!!!!!!!!!!!! Ovako javno reći da ne znaš jezik.E treba da te vrate sa zakletve na početak procesa i sve ponovo dok ne naučiš jezik! (osim ako se samo šališ)

Poprilicno maliciozan komentar, ali to si verovatni Ti. Ne znam jezik i dobio sam drzavljanstvo.
Nadam se da ces i ti dobiti, ili si vec dobio ;-)
Svako dobro.


Čestitam, a garant se šališ za neznanje (kao što sam i naveo u gornjem postu) jer obično svi koji ne znaju, to ne bi priznali i javno rekli, nema šanse :D
A i ako se ne šališ, opet-čestitam i svako dobro ;)
 
Odgovor na temu

Juhuuu

Član broj: 323807
Poruke: 20
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika20.06.2014. u 13:08 - pre 120 meseci
Morao sam se uclaniti samo da Vas nesto pitam. Jel znate koja stvar prica na sve jezike? NOVAC!!! Tako Vam je u svim slojevima drustva od skolstva , zdravstva pa i do raznih drzavnih institucija... I to ne samo kod nas nego svugde u svetu . E sad samo sto je pitanje o kojoj je drzavi rec , sto je jaca drzava to je skuplje ...
 
Odgovor na temu

Juhuuu

Član broj: 323807
Poruke: 20
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika20.06.2014. u 13:11 - pre 120 meseci
Citat:
marij:
Auuu koliko pakosti Vladimire, pa sa takvim stavom treba ziveti, verujem da ti nije lako.
Znas li jos nekog ko ne zna jezik, a uspeo je?
Odo sad, sledece javljanje je iz Svajcarske ;-)



Cestitke , jel mogu da stupim u kontakt sa Vama , nov sam clan ne mogu da saljem poruke u pp, pa ako mozete da mi posaljete u pp Vas mail ...
 
Odgovor na temu

marij
Marij Krkljes
Srbija

Član broj: 321380
Poruke: 12
*.dynamic.sbb.rs.



+15 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika20.06.2014. u 17:00 - pre 120 meseci
Citat:
Ogo-Pogo:
Citat:
marij:
Citat:
Ogo-Pogo:
Citat:
marij:
Pozdrav!!!
Ja sam jos uvek kod zakletve
Treba da idem 19-og u Morahalom.
Da li neko zna kako je tamo? (NE ZNAM MADJARSKI DA PRICAM)
da li je rigorozno, proveravaju li jezik i vracaju li nazad sa zakletve?
I koji je to papir koji se mora popuniti kad odes na zakletvu i da preuzmes drzavljanstvo?
Molim vas pomozite!


Bravo biseru!!!!!!!!!!!!! Ovako javno reći da ne znaš jezik.E treba da te vrate sa zakletve na početak procesa i sve ponovo dok ne naučiš jezik! (osim ako se samo šališ)

Poprilicno maliciozan komentar, ali to si verovatni Ti. Ne znam jezik i dobio sam drzavljanstvo.
Nadam se da ces i ti dobiti, ili si vec dobio ;-)
Svako dobro.


Čestitam, a garant se šališ za neznanje (kao što sam i naveo u gornjem postu) jer obično svi koji ne znaju, to ne bi priznali i javno rekli, nema šanse :D
A i ako se ne šališ, opet-čestitam i svako dobro ;)

;-) Hvala Ti, iskreno.
 
Odgovor na temu

milos.hu
milos blabla
student
beograd

Član broj: 304572
Poruke: 244
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+388 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika20.06.2014. u 22:31 - pre 120 meseci
Citat:
marij: ;-) Hvala Ti, iskreno.

Citat:
Juhuuu: Cestitke , jel mogu da stupim u kontakt sa Vama , nov sam clan ne mogu da saljem poruke u pp, pa ako mozete da mi posaljete u pp Vas mail ...
Citat:
Juhuuu: Morao sam se uclaniti samo da Vas nesto pitam. Jel znate koja stvar prica na sve jezike? NOVAC!!! Tako Vam je u svim slojevima drustva od skolstva , zdravstva pa i do raznih drzavnih institucija... I to ne samo kod nas nego svugde u svetu . E sad samo sto je pitanje o kojoj je drzavi rec , sto je jaca drzava to je skuplje ...
Citat:
Ogo-Pogo: Čestitam, a garant se šališ za neznanje (kao što sam i naveo u gornjem postu) jer obično svi koji ne znaju, to ne bi priznali i javno rekli, nema šanse :D
A i ako se ne šališ, opet-čestitam i svako dobro ;)
Citat:
visnjicmilos: Ma nek smo mi samo zivi i zdravi.
Citat:
monte carlo: ja te podrzavam jer i ja ucim godinu dana vec i dva puta sam predao bez uspeha.ali smesan si sa ti da kopiras post i posaljes negde.hahhaahahha


Ovo su poslednjih 6 postova
asdf
 
Odgovor na temu

husvajcarac
Chauffeur
Basel,Swiss

Član broj: 323120
Poruke: 1
*.cpe.vektor.net.



+1 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika21.06.2014. u 10:33 - pre 120 meseci
Ko vam je kriv kad kasnite...u moje vreme kad sam ja zavrsavao drzavljanstvo bilo je dovoljno jo napot kivanok!
 
Odgovor na temu

visnjicmilos

Član broj: 323505
Poruke: 75
*.dynamic.sbb.rs.



+41 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika21.06.2014. u 12:59 - pre 120 meseci
Citat:
husvajcarac: Ko vam je kriv kad kasnite...u moje vreme kad sam ja zavrsavao drzavljanstvo bilo je dovoljno jo napot kivanok!


Meni je moja familija koja zivi u vojvodini i koja mi nije ni javila da ovo postoji nego sam slicajno video pre mesec dana, a oni svi uzeli jos tada.
 
Odgovor na temu

jovijel
Subotica
Subotica

Član broj: 323129
Poruke: 46
*.adsl.eunet.rs.



+18 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika21.06.2014. u 14:43 - pre 120 meseci
a ja sam zakasnio oko mesec dana prosle godine
 
Odgovor na temu

padobranac79
333333333333
xxx
xxx

Član broj: 322573
Poruke: 77



+45 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika21.06.2014. u 20:52 - pre 120 meseci
U utorak konzularni dani u Rumi
 
Odgovor na temu

agora11

Član broj: 306713
Poruke: 499



+803 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika22.06.2014. u 02:01 - pre 120 meseci
Rasisticki clanak u engleskim novinama http://www.dailymail.co.uk/new...ungary-allow-live-Britain.html
 
Odgovor na temu

visnjicmilos

Član broj: 323505
Poruke: 75
*.dynamic.sbb.rs.



+41 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika22.06.2014. u 13:02 - pre 120 meseci
Citat:


Pre ce da bude nacisticki a ne rasisticki. :D
 
Odgovor na temu

član

Član broj: 287386
Poruke: 884



+800 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika22.06.2014. u 13:30 - pre 120 meseci
da, i ja sam to pomislio... nigde se ne pominju crnci, azijati i sl. pa da bi text bio rasistički.
a Englezima mislim da ne preostaje ništa drugo osim da ga duvaju malo!
pre bi trebalo da ih brine MILION Poljaka koji je u poslednjih 10 godina emigrirao u Englesku, nego jedan delić od tih 550k novih mađarskih državljana koji će možda završiti u Britaniji!
 
Odgovor na temu

agora11

Član broj: 306713
Poruke: 499



+803 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika22.06.2014. u 13:38 - pre 120 meseci
Racism and racial discrimination are often used to describe discrimination on an ethnic or cultural basis, independent of whether these differences are described as racial. According to the United Nations convention, there is no distinction between the terms racial discrimination and ethnic discrimination.
 
Odgovor na temu

dejanab92
subotica

Član broj: 315762
Poruke: 248
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+398 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika22.06.2014. u 16:39 - pre 120 meseci
Citat:
agora11:
Rasisticki clanak u engleskim novinama http://www.dailymail.co.uk/new...ungary-allow-live-Britain.html


Clanak je jos i dobar,obratite paznju na komentare Britanaca, bas ima odvratnih komentara a ovo je komentar koji ima najvise pozitivnih ocjena: Only way to get rid of them is to leave the EU. The sooner the better. And don't let them think having children here will save them. In future, we're going to have to be whole lot tougher to make up for decades of lax attitudes to immigration. Nadam se da nisu svi ovako odvratni.

 
Odgovor na temu

agora11

Član broj: 306713
Poruke: 499



+803 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika22.06.2014. u 18:48 - pre 120 meseci
Ima uzasno puno primitivnih komentara, npr. jedan je zapenio kako svi ti imigranti moraju da shvate da je Engleska zasnovana na vrednostima Hriscanstva. Posto su jelte Madjari i Poljaci cuveni islamisti. Prosecan Englez uopste ne razume odakle i kako dolaze imigranti, a politicari poput Nigela Faraga su ih ubedili da su svi imigranti posledica clanstva u EU. A zapravo najmanje problema prave oni koji dolaze iz EU a najvise oni iz bivsih kolonija, pa domoroci Englezi pa tek onda EU imigranti. Ali treba imati strasilo i zrtvenog jarca. Osim toga imaju ocajno znanje geografije pa uopste ne mogu da pojme ni koliko jos drzava ima potencijalno za clanstvo u EU, koliko ljudi zivi u tim zemljama i sl. Bas zbog te ogromne neobrazovanosti lako je manipulisati, oni su toliko zastraseni u prethodne 2-3 godine kada je postalo popularno da se za krizu i sve optuzi EU da oni koji komentarisu taj clanak Srbiju vide kao jednu od preko par stotina drzava sa istoka koje planiraju da udju u EU a u kojoj zivi preko milijardu crnaca koji ce doci u Englesku da kradu, zive na drzavnoj pomoci i propagiraju serijatsko pravo. I pre nego sto kazete da preterujem pogledajte ovaj clanak, u Engleskoj djaci ne znaju ni ko je Cercil, tj. misle da je to neki pas sa reklame koji se isto tako zove http://www.dailymail.co.uk/new...n-Churchill-TV-advert-dog.html Jedina dobra stvar je sto im je madjarski komesar u EK rekao da su postali gnusna drzava :D
 
Odgovor na temu

electricity001

Član broj: 318876
Poruke: 60



+47 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika22.06.2014. u 22:33 - pre 120 meseci
Pa neka izađu iz EU oni tamo ni ne pripadaju, jedini voze levom stranom i sve kontra teraju, potpuno iščašena nacija.

[Ovu poruku je menjao electricity001 dana 22.06.2014. u 23:46 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika

Strane: << < .. 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3912650 | Odgovora: 13727 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.