Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika

[es] :: Vodič za emigraciju :: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika

Strane: << < .. 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3901993 | Odgovora: 13727 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dejanab92
subotica

Član broj: 315762
Poruke: 248
*.adsl.eunet.rs.



+398 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika09.11.2013. u 00:22 - pre 127 meseci
Prepelice sta je sa glavom,da svi smo na ovom forumu prevaranti i idioti samo si ti pametan, sretan?
Ti imas bas neki gadan problem sam sa sobom.
 
Odgovor na temu

george best
Kek Duna
Beograd

Član broj: 309614
Poruke: 42
*.dynamic.sbb.rs.



+34 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika09.11.2013. u 01:51 - pre 127 meseci
Prepelica samo hoce da kaze i da ubedi sve nas na forumu da medju ovih nekoliko likova koji pisu na zadnjih par stranica ima prevaranata koji navlace...
I u pravu je,ja sam siguran da ima... Rade ljudi svoj posao! :) Neka ih,budite pametni pa provalite ko su oni. Ne likujem,da se razumemo,ali ovde ima svega u to sam siguran.
Samo steta velika sto se forum pretvorio u ... ne znam ni ja sta! Cirkus... il koju rec da upotrebim,neka mi neko pomogne!
Ovde niko nikom ne veruje vise...
Ucite jezik i malo srece pri predaji i zakletvi sigurno da treba,kako se kome zalomi. Slusali smo razna iskustva,neko prodje lagano,neko iz treceg puta, ali savet svima-ne placajte nikom nista nego verujte u to sto radite i zelite to dovoljno!
Ulozio sam truda u ovo kao u malo sta u zivotu do sada i sa takvim stavom u startu,mislim da nema sanse da ne prodjem,ne ja,nego bilo ko od nas...

 
Odgovor na temu

delija_sever031

Član broj: 72551
Poruke: 836
*.opera-mini.net.



+595 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika09.11.2013. u 06:20 - pre 127 meseci
Prica narod da japanskaprepelica sredjuje bugarski pasos za 300 eura,100 daje administratoru kao proviziju da raskrinka na miru ovu temu a po 50 meni i dejani da ga navodno napadamo,agora je izmislio celu ovu pricu oko madjarskog drzavljanstva jer mi uopste i nemamo pravo da ga uzmemo i ovo je sve bila fatamorgana,gospova je kompjuter koji spamuje poruke i salje ih automatski, i tako dalje....cela ova tema je laz i svi su placenici obavestajnih sluzbi koji se ovde igraju igara.....:-D


ova tema je sprdacina da cak i ja smatram da ili je treba ocistiti ili zatvoriti jer je smejurija,svaka susa dodje i kreira neku svoju izmisljotinu iz zezanja,moram i ja malo poceti :-)
 
Odgovor na temu

Gospodin-BP
Ravnica

Član broj: 314449
Poruke: 86
*.opera-mini.net.



+52 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika09.11.2013. u 06:35 - pre 127 meseci
E, a da li postoji mogucnost da Madjarska uskoro ukine ovaj zakon o dodeli drzavljanstva? Mislim, da li se pricalo o tome nesto?
 
Odgovor na temu

delija_sever031

Član broj: 72551
Poruke: 836
*.opera-mini.net.



+595 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika09.11.2013. u 06:40 - pre 127 meseci
Pa ne mogu da ukinu kad nije ni postojao,ovo je sve laz,a imas da ga kupis na buvljaku kod cika Milojice za 1000 kinti,javice ti broj na pp neko

Ovde bi bilo lepo staviti kljuc na temu i ostaviti ga sve dok se ona ne procisti,pa neka ostane i 100 strana ali da bar onaj ko je cita nesto sazna vezano za ovu pricu,jer bar 100 strana su gluposti,lazi i prepucavanja da pola ljudi nema vise ni vremena ni zivaca da prati i cita,apel adminima,moderatorima,kome god,dajte vise neko resenje za ovu temu...

 
Odgovor na temu

gospova
gospova petrovic
novi sad

Član broj: 317230
Poruke: 60
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+114 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika09.11.2013. u 09:40 - pre 127 meseci
Citat:
japanskaprepelica:
Gle kako se javljaju prevaranti pa jos i prete :D
Ma sta ste se uplasili, uvek ce biti budala kojima cete moci da maznjavate lovu :p

Nego cujem da sredjujete i francusko drzavljanstvo za 35 eur ali samo ako vam se avansno uplati?


Na ovo cu uvek reci samo ...lopov uvek u drugom vidi lopova, to je cista psihologija...sreca pa ovo nije srednji vek, jer ko god drugacije misli od tebe, ti bi ga na vesala...eeee...samo ti lupaj sta god hoces, takvi kao ti su hrabri samo kad se docepaju tastature....
 
Odgovor na temu

gospova
gospova petrovic
novi sad

Član broj: 317230
Poruke: 60
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+114 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika09.11.2013. u 09:55 - pre 127 meseci
Citat:
george best:
Prepelica samo hoce da kaze i da ubedi sve nas na forumu da medju ovih nekoliko likova koji pisu na zadnjih par stranica ima prevaranata koji navlace...
I u pravu je,ja sam siguran da ima... Rade ljudi svoj posao! :) Neka ih,budite pametni pa provalite ko su oni. Ne likujem,da se razumemo,ali ovde ima svega u to sam siguran.
Samo steta velika sto se forum pretvorio u ... ne znam ni ja sta! Cirkus... il koju rec da upotrebim,neka mi neko pomogne!
Ovde niko nikom ne veruje vise...
Ucite jezik i malo srece pri predaji i zakletvi sigurno da treba,kako se kome zalomi. Slusali smo razna iskustva,neko prodje lagano,neko iz treceg puta, ali savet svima-ne placajte nikom nista nego verujte u to sto radite i zelite to dovoljno!
Ulozio sam truda u ovo kao u malo sta u zivotu do sada i sa takvim stavom u startu,mislim da nema sanse da ne prodjem,ne ja,nego bilo ko od nas...



Prvo, ajde lepo prestani da optuzujes ovde ljude koji su se kako ti kazes raspisali zadnjih par stranica i nazivas ih prevarantima, konkretno ja sam ovu celu temu iscitala, pa se registrovala, i uvek sve citam sta se pise, i ako me je ovde neciji post koji je napisao kako se proveo na zakletvi isprovocirao da kazem svoje misljenje, i da se javljam vise puta, NIKAKO NE ZNACI da imam neke druge namere, sem da iznesem svoje misljenje i tacka, i necu nikome da se pravdam kad sta pisem i koliko puta, totalna nebuloza.
Sad ja treba kad god hocu nesto da napisem da strepim da li ce neko pomisliti da se javljam vise puta nego sto treba i da li ce me ovde neko napasti, Boze svasta...
I nikog ovde prepelica nije hteo da da upozori ili savuca od prevaranaa, vec je krenuo sa sarkazmom, sa pretnjama da svima treba uraditi reviziu drzavljanstva i slicno... ako je tako hrabar, neka napadne i prijavi u Madjarsku sve te maticare i maticarke su su uzimali mito, aaaaa... a sta cemo sa tim....jer riba se sece od glave, ne od repa....
Jos nesto, posto branis prepelicu, a imas pravo, eto neko on proba posto je sad madjarski drzavljanin da vredja madjarskog predsednika, kad je tako veliki baja,aaaaaaa.... e ne sme to, jer je maaali, mali mis i kukavica, dobio bi nogu u dupe iz knjige madjarskih drzavljana za vrlo kratko vreme. Predsednik zemlje ciji si drzavljanin, sta god ko mislio, MORA da se postuje. Tacka.
 
Odgovor na temu

Lotosov cvet
ne radim
nigde
Srbija

Član broj: 318963
Poruke: 7
*.dynamic.stcable.net.



+23 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika09.11.2013. u 11:01 - pre 127 meseci
Japanska prepelice samo ime ti kaze idi lepo malo u Japan i uci japanski a nas pusti da jedni drugima prenosimo iskustva koja su u vezi ove teme.Ja znam na tvoju zalost Madjarski jezik ,mama mi je Madjarica a tata Srbin.I ne znam ko kome sta placa i koliko jer sam sve sama sredila bez icije pomoci a izmedju ostalog nemam para kao ti da se hvalim po forumu.Ako zelis jednostavno prenesi svoja iskustva u vezi teme a ako ne zelis rasiri krila i pravac Japan
Mirjana
 
Odgovor na temu

gospova
gospova petrovic
novi sad

Član broj: 317230
Poruke: 60
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+114 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika09.11.2013. u 11:13 - pre 127 meseci
Citat:
Gospodin-BP:
E, a da li postoji mogucnost da Madjarska uskoro ukine ovaj zakon o dodeli drzavljanstva? Mislim, da li se pricalo o tome nesto?


Pogledajte na sajtu Balinta Pastora, on pise o tome... koliko me sad secanje sluzi, rekao je da je ovaj Zakon usvojen sa 97 posto poslanika i da su sanse da se ukine minimalne. Neka me neko ispravi ako sam pogresila.
Poz
 
Odgovor na temu

delija_sever031

Član broj: 72551
Poruke: 836
37.19.107.*



+595 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika09.11.2013. u 11:34 - pre 127 meseci
@Gospodin-BP

Ti vecito imas problem sa razumevanjem,prosli si me put napao u vezi ucenja madjarskog sad da te napadam za trolovanje,ko je tebi covece sta rekao,samo sam iskoristio tvoju poruku da i ja budem sarkastican kad se vec svi zivi ovde izivljavaju pricajuci gluposti,a sad se iskuliraj i probaj da ne cekas svaku moju poruku na noz pogotovo sto se ne odnose na tebe i vidi se da pricam u globalu,tebe zeza kapiranje sarkazma ocito,ili opet moram da se objasnim?
 
Odgovor na temu

japanskaprepelica

Član broj: 311812
Poruke: 230
*.dynamic.sbb.rs.



+201 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika09.11.2013. u 13:45 - pre 127 meseci
Citat:
delija_sever031:
Prica narod da japanskaprepelica sredjuje bugarski pasos za 300 eura,100 daje administratoru kao proviziju da raskrinka na miru ovu temu a po 50 meni i dejani da ga navodno napadamo,agora je izmislio celu ovu pricu oko madjarskog drzavljanstva jer mi uopste i nemamo pravo da ga uzmemo i ovo je sve bila fatamorgana,gospova je kompjuter koji spamuje poruke i salje ih automatski, i tako dalje....cela ova tema je laz i svi su placenici obavestajnih sluzbi koji se ovde igraju igara.....:-D


ova tema je sprdacina da cak i ja smatram da ili je treba ocistiti ili zatvoriti jer je smejurija,svaka susa dodje i kreira neku svoju izmisljotinu iz zezanja,moram i ja malo poceti :-)


Ako i ja budem od nekoa trazio pare molim sve da mi ih ne daju. A tebi su davali i ti si uzimao. A ljudi su opet sami odlazili do maticara dok si ti cekao ispred i brojao parice :D
 
Odgovor na temu

japanskaprepelica

Član broj: 311812
Poruke: 230
*.dynamic.sbb.rs.



+201 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika09.11.2013. u 14:12 - pre 127 meseci
Pa ako nisi prevarant sta se javljas :D Stitis prevarante? :D
 
Odgovor na temu

delija_sever031

Član broj: 72551
Poruke: 836
37.19.108.*



+595 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika09.11.2013. u 14:22 - pre 127 meseci
Citat:
japanskaprepelica:
Citat:
delija_sever031:
Prica narod da japanskaprepelica sredjuje bugarski pasos za 300 eura,100 daje administratoru kao proviziju da raskrinka na miru ovu temu a po 50 meni i dejani da ga navodno napadamo,agora je izmislio celu ovu pricu oko madjarskog drzavljanstva jer mi uopste i nemamo pravo da ga uzmemo i ovo je sve bila fatamorgana,gospova je kompjuter koji spamuje poruke i salje ih automatski, i tako dalje....cela ova tema je laz i svi su placenici obavestajnih sluzbi koji se ovde igraju igara.....:-D


ova tema je sprdacina da cak i ja smatram da ili je treba ocistiti ili zatvoriti jer je smejurija,svaka susa dodje i kreira neku svoju izmisljotinu iz zezanja,moram i ja malo poceti :-)


Ako i ja budem od nekoa trazio pare molim sve da mi ih ne daju. A tebi su davali i ti si uzimao. A ljudi su opet sami odlazili do maticara dok si ti cekao ispred i brojao parice :D



Ahaha ovaj covek je kralj :D

Daj moderatore gde si vise.....
 
Odgovor na temu

gospova
gospova petrovic
novi sad

Član broj: 317230
Poruke: 60
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+114 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika09.11.2013. u 14:37 - pre 127 meseci
Citat:
japanskaprepelica:
Citat:
gospova:
Citat:
japanskaprepelica:
Gle kako se javljaju prevaranti pa jos i prete
Ma sta ste se uplasili, uvek ce biti budala kojima cete moci da maznjavate lovu

Nego cujem da sredjujete i francusko drzavljanstvo za 35 eur ali samo ako vam se avansno uplati?


Na ovo cu uvek reci samo ...lopov uvek u drugom vidi lopova, to je cista psihologija...sreca pa ovo nije srednji vek, jer ko god drugacije misli od tebe, ti bi ga na vesala...eeee...samo ti lupaj sta god hoces, takvi kao ti su hrabri samo kad se docepaju tastature....


Ajde sta si zapenila protiv mene sto si se prepoznala medju prevarantima kad nisam misli ona tebe. No sama si se odala

Posto je inace tvoja strucna pomoc?


Haaaaaahahahaha.... iju, sta cu sad, provalio si me....
Kao prvo, ne pada mi na pamet da se ni tebi niti bilo kome pravdam, pogotovu ne coveku kao ti koji drugim ljudima koji mu ni na senku nisu stali, niti ih poznaje zeli zlo, tj. reviziju i oduzimanje madjarskog drzavljanstva.Ti si ipak sve sam o sebi rekao.

Kao trece, pogodio si da ti treba moja strucna pomoc, to ti svaka cast... ja sam psiholog!!! SAH MAT!!!

 
Odgovor na temu

gospova
gospova petrovic
novi sad

Član broj: 317230
Poruke: 60
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+114 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika09.11.2013. u 14:41 - pre 127 meseci
Citat:
japanskaprepelica:
Pa ako nisi prevarant sta se javljas :D Stitis prevarante? :D


Ovo se strucno zove MANIJA GONJENJA, mozda sa primesama opsesivno kompulzivnog poremecaja, to bi se jos moralo ispitati detaljnije, ali zao mi je... nemam volje da pomazem zlim ljudima.
 
Odgovor na temu

pedja91_nss

Član broj: 170292
Poruke: 93
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+65 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika09.11.2013. u 15:58 - pre 127 meseci
ljudi, pobogu
 
Odgovor na temu

kamicak

Član broj: 38051
Poruke: 630
212.178.239.*



+156 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika09.11.2013. u 16:14 - pre 127 meseci
Koja ste vi ekipa,
dajte im više te pasoše i nek idu odavde.....
 
Odgovor na temu

Paladium2

Član broj: 316358
Poruke: 200
89.111.253.*



+198 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika09.11.2013. u 21:46 - pre 127 meseci
Posto ste mi sve pomogli oko predaje papira, sve sam od vas saznao, i da mogu da dobijem madjarsko drzavljanstvo, i sta mi treba i kako da se pripremim i ama bas sve sam saznao na ovom forumu, i zahvalan sam vam do neba, jos me samo zanima ako ima neko a znam da i takvih ima koji su primili telefonski poziv iz Budimpeste, sta su ih pitali? Kakva su pitanja bila, neka uopstena ili neka komplikovana? Molim sve dobre ljude/forumase da mi jave ili ovdje da napisu na forumu ili da mi posalju na privatnu poruku sta pitaju kad nazovu jer hocu da se javim na taj poziv, ali hocu i da se pripremim za to. Ja ucim jezik i nastavit cu ga uciti i dalje ali bi mi puno lakse bilo da se pripremim za taj poziv pa onda nastavim sa detaljnim ucenjem.

Hvala svima unaprijed !
 
Odgovor na temu

Pogodikosam

Član broj: 152330
Poruke: 3
*.adsl.verat.net.



+2 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika10.11.2013. u 12:05 - pre 127 meseci
http://www.goethe-verlag.com/book2/HR/HRHU/HRHU002.HTM


ima i izgovor, mozda nekom dobro dodje za vezbe
 
Odgovor na temu

japanskaprepelica

Član broj: 311812
Poruke: 230
*.dynamic.sbb.rs.



+201 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika10.11.2013. u 12:26 - pre 127 meseci
Citat:
gospova:
Citat:
japanskaprepelica:
Pa ako nisi prevarant sta se javljas :D Stitis prevarante? :D


Ovo se strucno zove MANIJA GONJENJA, mozda sa primesama opsesivno kompulzivnog poremecaja, to bi se jos moralo ispitati detaljnije, ali zao mi je... nemam volje da pomazem zlim ljudima.


Vidim dobro poznajes psiho poremecaje :D
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika

Strane: << < .. 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3901993 | Odgovora: 13727 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.