Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Asus TV FM Card - ima zvuka , nema SLIKE

[es] :: Video karte i monitori :: Asus TV FM Card - ima zvuka , nema SLIKE

[ Pregleda: 2395 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

markob15
Marko Berar
Beograd

Član broj: 156982
Poruke: 79
*.adsl.eunet.rs.



+11 Profil

icon Asus TV FM Card - ima zvuka , nema SLIKE26.10.2010. u 01:03 - pre 164 meseci
U pitanju je TV karta ASUS kupljena davne 2005.
Koriscena je malo i davno, sa uspehom.
Nedavno sam je instalirao na novu masinu, (OS XP) i javlja se gorepomenuti problem: NEMA SLIKE, ima zvuka...
Pokusavao sam da pronadjem mozda neke svezije drajvere i sl. medjutim, sve sto sam nasao bili su neki glupi programi koji proveravaju drajvere za ceo racunar pa mi posle traze da platim da bi ih update-ovali...
Isti problem sa slikom sam imao i prvi put kada sam instalirao karticu (2005) ali se ne secam kako sam ga resio...
BWT Prateci ASUS-ov softver za koriscenje kartice je OCAJAN
POMOC
 
Odgovor na temu

homoljac
Žagubica

Član broj: 82173
Poruke: 59
79-101-202-145.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Asus TV FM Card - ima zvuka , nema SLIKE03.11.2010. u 15:40 - pre 164 meseci
Imam skoeo identican problem Jedino je razlika u OS, moj je win7. Kartica je koriscena,i radila je sasvim solidno. Drajvere sam instalirao,kako za tv karticu tako i nove kodeke. Isprobao sam tri softvera ali je problem svugde isti. Skeniranje pokazuje da su kanali pronadjeni ali nema SLIKE! Ton ide u pozadini i to je sve. Ako je nekad neko imao slican proble, a usto ga je i resio, neka mi pomogne. Bicu mu zahvalan. Na kraju nerava sam. Hvala!
 
Odgovor na temu

markob15
Marko Berar
Beograd

Član broj: 156982
Poruke: 79
*.adsl.eunet.rs.



+11 Profil

icon Re: Asus TV FM Card - ima zvuka , nema SLIKE25.11.2010. u 17:54 - pre 163 meseci
Jos kad bi se neko smilovao da bilo sta napise...
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Moderator
Član broj: 802
Poruke: 6610
*.adsl-a-3.sezampro.rs.



+536 Profil

icon Re: Asus TV FM Card - ima zvuka , nema SLIKE25.11.2010. u 18:02 - pre 163 meseci
Još kad bi se ti smilovao da napišeš bar tačan model kartice (o ostatku računara i da ne pričam).

Reći "asus tv karta iz 2005" godine je neprecizno.

 
Odgovor na temu

I AM BORGS
šef na meteorološkoj stanici i bivši
TV serviser
collective in space

Član broj: 145850
Poruke: 860
109.227.30.*



+16 Profil

icon Re: Asus TV FM Card - ima zvuka , nema SLIKE26.11.2010. u 21:27 - pre 163 meseci
evo mojih iskustava sa tv karticama ako ce nekome pomoci : kupim pixelview karticu i neslaze se sa chipsetom-mogao sam ju vratiti pa sam resio problem. kad sam kupio msi tv@nywhere plus na xp je sve radilo ok, samo po nekad je znao izgubiti sliku pa sam odma instalirao drivere i odma je proradilo. e sad : ta ista karta na visti i w7 nije htela da radi ( nema slike ili nece snimati )to sam resio guglajuci po netu do besvesti i nasao genericke drivere od kworlda i posle je radilo ok. preporucam da i vi potrazite neke druge ( genericke ) drivere ili nove . pozz
we are borg- resistance is futile.
vremenska prognoza : Bog zna , a ljudi pogađaju ( prognoziraju )
Moje je ime šef tamne strane mjeseca,gospodar muha,ljubavnik kurvi i kraljica....
 
Odgovor na temu

[es] :: Video karte i monitori :: Asus TV FM Card - ima zvuka , nema SLIKE

[ Pregleda: 2395 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.