Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Promocija ADSL Click 4 + IPTV?

[es] :: ISP :: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?

Strane: << < .. 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 208060 | Odgovora: 796 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+363 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?20.12.2010. u 21:24 - pre 162 meseci
Citat:
miloš spasković: Nije mi samo jasno kako nikad ne pogreše na svoju štetu nego uvek na štetu korisnika


Kako ne pogrese? A dupla brzina koja trajno ostaje kod aktiviranja ADSL Speed up usluge?
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

pparadiso
pparadiso

Član broj: 206817
Poruke: 44
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: pparadisomusic.blogspot.c..


+4 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?22.12.2010. u 09:00 - pre 162 meseci
Poceli su dodatno da naplacuju usluge: -Video na zahtev- od 90 dinara a da o tome nisu nikoga obavestili.
Verujem da ce biti jos slicnih iznenadjenja...
 
Odgovor na temu

adsl.reakcija
zoran zivojinovic
nezaposlen
mladenovac, srbija

Član broj: 260080
Poruke: 66
*.adsl.eunet.rs.



+5 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?22.12.2010. u 11:44 - pre 162 meseci
Verovatno si skinuo neki film što se naplaćuje. Kod mene na računu je 0 dinara.
 
Odgovor na temu

pparadiso
pparadiso

Član broj: 206817
Poruke: 44
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: pparadisomusic.blogspot.c..


+4 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?22.12.2010. u 12:22 - pre 162 meseci
Ne nisam skinuuo film ni koji se naplacuje ni koji se ne naplacuje...citaj sta sam napisao - mislim da citko pisem a i jezik je razumljiv...

isao sam u postu da reklamiram racun i tamo su mi rekli upravo ono sto sam napisao...

Dakle:

Bez obzira da li skidate film ili ne dovoljno je da je opcija ukljucena platicete 90 dinara. Kako sam obavesten ta opcija se naplacuje od nisam zapamtio kog novembra ove godine.
Moj kometar se vise odnosio na to da nije poslato nikakvo obvestenje bar na mail korisnika i da bi oni koji ne skidaju filmove tu opciju isljucili...
 
Odgovor na temu

lemic

Član broj: 80306
Poruke: 224
*.ptt.rs.



+2 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?22.12.2010. u 15:14 - pre 162 meseci
I niko ne zna iz prakse odgovor po pitanju preseljenja prebivališta u toku ugovornog perioda?
 
Odgovor na temu

lemic

Član broj: 80306
Poruke: 224
*.ptt.rs.



+2 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?22.12.2010. u 15:43 - pre 162 meseci
Evo sad sam zvao Telekom. Može preseljenje i pauziranje dok se ne steknu tehnički uslovi al mi je rekla da odem u neku poslovnicu da pitam, nije mi bila baš sigurna.

Svako uzimanje dodatnog paketa u promo periodu naplaćuje se punim paketom, odnosno, gubi se pravo od 1 Din. u prvih 12 meseci.
 
Odgovor na temu

miloš spasković

Član broj: 88960
Poruke: 68
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?22.12.2010. u 16:07 - pre 162 meseci
Ja sam pre 2 dana konačno dobio opremu za IPTV i sve radi kako treba slika je odlična, malo sporije menjanje ali navikne se čovek i na to jedino što je sad prestao da mi radi fiksni telefon ali rešiće se i to valjda pa da bude sve kompletno, prvo me je iznenadio račun koji sam reklamirao i to su uvažili i rekli da su oni pogrešili a sad tel, ne znam šta je sledeće. Jedino oko IPTV-a što sam imao problem je bilo da nađem kod za daljinac kako bi i tv radio sa njim pošto u pakovanju nema fabričkog lista uređaja gde se nalaze kodovi po markama tv-a ali na netu to postoji i sve je sređeno.
 
Odgovor na temu

Danilo Cvjeticanin
Danilo Cvjeticanin
Apatin-Beograd

Član broj: 9614
Poruke: 3517
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+37 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?22.12.2010. u 16:49 - pre 162 meseci
Nisu svi filmovi besplatni, pored svakog filma pise cena, ako je 0 onda je besplatno.
 
Odgovor na temu

pparadiso
pparadiso

Član broj: 206817
Poruke: 44
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: pparadisomusic.blogspot.c..


+4 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?22.12.2010. u 19:46 - pre 162 meseci
Citat:
Nisu svi filmovi besplatni, pored svakog filma pise cena, ako je 0 onda je besplatno.


Aje!
 
Odgovor na temu

Nemanja_NS
Novi Sad

Član broj: 265454
Poruke: 39
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?23.12.2010. u 02:16 - pre 162 meseci
Meni nije bila aktivirina usluga 'Video na zahtev", za pravo cudo. Nego, ako hocu tu uslugu, aktiviram je ja licno.
Glory, glory, Manchester United!
 
Odgovor na temu

streetstyle91srb
konobar

Član broj: 254614
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?23.12.2010. u 17:21 - pre 162 meseci
I na kraju, da li ja mogu da uzmem SAMO brzi internet? Dakle Click 4 po ceni Click 1? Shalterka u Sapcu mi je rekla da mogu to, ali sam slusao jednim uhom, jer sam bio u zurbi a sada nemam vremena da odem tamo, osim toga, mora matori da ide jer se na njemu vodi ADSL... Ona mi rece da mogu da odjavim ovaj ADSL sada (ugovor istekao) i da prijavim opet ADSL i upadam u tu kampanju... Jel to provereno? (ona mi je to rekla, ali ja sam nesiguran sam u sebe, a kamo li u druge pa mi treba jos neko sa istom pricom)
Izvinjavam se ako je ovo vec odgovoreno, trazio sam po ovoj temi, ali nisam mogao da nadjem odgovor...
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?23.12.2010. u 18:18 - pre 162 meseci
Nisi dobro tražio, imaš info u http://www.elitesecurity.org/p2762757 koji potvrđuje priču.
 
Odgovor na temu

Reno4
Vlada Pavlovic

Član broj: 133008
Poruke: 173
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?24.12.2010. u 23:08 - pre 162 meseci
Evo i mog iskustva sa Telekomom i ovom akcijom...
Prvi put sam svratio u poslovnicu Telekoma u Smederevskoj Palanci da se raspitam o uslovima za ovu akciju pre otprilike 3 nedelje, kad su recimo blago nezainteresovane radnice dale šture informacije vezane za plaćanje dok o tehničkim detaljima nisu imale pojma. "Joj pa ne znam kako se povezuje modem sa televizorom, evo imam jedan ovde pa vi vidite ako hoćete" na šta je jedna prisutna stranka objasnila da je u pitanju običan koaksijalac jer on već ima IPTV. "Donesite migracioni kod i potpišite ugovor pa ćemo da proverimo da li možete da dobijete IPTV" rekla mi je službenica. Ukoliko nema teh mogućnosti, e pa ne znam videćemo i sl. Objasnio sam gde živim ali opet isto sleganje ramenima.
Onda sam se malo raspitao i saznao da nekoliko komšija već ima IPTV dakle tehnički je moguće, pa sam opet otišao, da se raspitam o proceduri prijavljivanja. "Samo pribavite migracioni kod".
Vratio sam opremu Sezamu (kod njih je sve uvek funkcionisalo bez greške, uvek ljubazni i spremni da mi izađu u susret) i istog dana mi je na mejl i putem SMSa stigao migr kod. Odlazim po treći put da podnesem zahtev (u međuvremenu je prošlo nekoliko dana) i sad je u poslovnici neki mladić koji mi objašnjava kako ne mogu da se prijavim za akciju jer nemaju modema za IPTV. Mogu da se prijavim za Klik 4 za to imaju modeme a posle godinu dana mogu da pređem na IPTV. Na moje pitanje da li mogu da koristim samo ADSL dok dobiju modeme (ne zna se kada će to biti) odgovor je NE jer u ugovoru mora da stoji serijski broj modema. Mogu eventualno da plaćam pretplatu i čekam dok dobiju modeme ali ne zna se dokad. Posle malo natezanja (stekao sam da je radnik želeo da nađe rešenje ali nije znao kako) ispostavilo se da mogu da nabavim svoj modem i koristim ADSL dok ne dobiju modeme za IPTV. Naravno u tom slučaju nije bitan serijski broj uređeja. Dogovorili smo se da nabavim modem i isprobam da li sve radi pa da dođem da potpišem zahtev.
Dolazim četvrti put i opet radi službenica, koja slaže face kad sam se pojavio jer mora da prekine razgovor telefonom i japonavljam da sam nabavio MIK i da hoću vražji IPTV. "Nemamo modema, ne može" pa opet objašnjavanje oko mog modema pa lakonski odgovor "dobro onda" dajem ličnu kartu i odštampani mejl od Sezama i novi šok. "Morate imati pečatom overen MIK, drugačije ne važi". Na moje pitanje zašto mi to nisu prethodna 4 puta rekli, sleže ramenima i hladnokrvno kaže "Ja Vam ništa nisam reklam ne znam šta su kolege rekle". Izgleda da zavisi na koga naletite i kako je raspoložen?!
Pozvao sam Sezam i rekli su da nema problema i da će odmah u ponedeljak da pošalju, ljubazni kao i uvek. Pozvao sam i korisnički servis Telekom da proverim da l se dotična iživljava ali i posle 20min čekanja nijedan operater se nije javio...
Sad gledam i tražim druge ponude i 99% neću kod Telekomovaca, makar neimao IPTV, ne želim da gubim živce i vreme.
Želim im da ih konačno prodaju i da ih kupe npr. Švabe i zavrnu uši kako im sleduje, izgleda da je to jedini način da normalno posluju...
 
Odgovor na temu

epicurus001
Beograd

Član broj: 45309
Poruke: 112
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?25.12.2010. u 20:40 - pre 162 meseci
@boki78

Citat:
Bilo je već reči o ovome, kada potpišeš dvogodošnji ugovor tebi će cena paketa Click 4 tokom trajanja celog ugovora, odnosno naredne dve godine biti naplaćivana kao Click 1. Godinu dana traje povoljnost u vezi plaćanja IPTV+Arena kada je cena 1 dinar a druge godine ugovora si obavezan da koristiš IPTV i plaćaš ga po važecoj ceni, Arena sport paket možeš otkazati ako budeš želeo. Slažem se sa calexx-om, mislim da će vrlo brzo Click 1 paket imati brzinu od 4Mbps za sve korisnike.


Vidim da je par ljudi odustalo od ideje za ovom promocijom 4-1 jer veruju da ce "uskoro povecati brzine svima na 4mb". Samo bih da naglasim da u ugovoru ne pise da je garantovano 4mb vec paket Click 4 (koji je trenutno 4mb) sto u praksi znaci da ako dupliraju brzine svima , bice duplirana i za Click 4 pa ce onda nama biti npr. 8mb
 
Odgovor na temu

srbijadnodna
Srdjan Bogunovic
Teleoptik
Beograd,SRBija

Član broj: 275821
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?25.12.2010. u 22:04 - pre 162 meseci
Evo uzeo sam ADSL 4u1....i sta da kazem...imao sam vecu brzinu interneta pre 3 godine (dok sam koristio dial-up) ...pa vi vidite
It has to start some place...
It has to start some time...
What better place than here...
What better time than noooow!!!
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?25.12.2010. u 22:20 - pre 162 meseci
Ako si ranije koristio onaj SpeedUp onda po pravilu on ogranicava protok pa moras da se javis tehnickoj podrsci i prijavis im to.

 
Odgovor na temu

JankoNIS
Nis

Član broj: 39200
Poruke: 1004



+252 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?27.12.2010. u 20:09 - pre 162 meseci
Samo da prijavim da ovo u Nisu, konkretno kod mene, postaje vec iritirajuce. U toku zadnja 3 dana je veza bila u prekidu bar 30 puta. Samo se resetuje modem. Pokusacu da pozovem sutra tehnicku podrsku, jer sumnjam da se neki radovi obavljaju uvece, pa im je potrebno da resetuju ljudima modeme. Lici mi na igranje nekog dokonog dezurnog.
Za svo (sve?) to vreme, naravno, nema nista od televizije.
Nadam se samo da nece biti takvih problema i za vreme doceka, jer ce odmah da dobiju svoju opremu nazad.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?27.12.2010. u 20:47 - pre 162 meseci
Ja nisam primetio bilo kakve prekide, možda je samo na tvojoj centrali ili ti je u kablove ušao sneg. ;)
 
Odgovor na temu

JankoNIS
Nis

Član broj: 39200
Poruke: 1004



+252 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?27.12.2010. u 20:53 - pre 162 meseci
Ako je tako, jos gore... Nalazim se na 50 metara od centrale. Ako je kod mene lose, sta tek drugi da ocekuju.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?27.12.2010. u 21:25 - pre 162 meseci
Koja centrala? Jel ide po banderama ili podzemno?
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?

Strane: << < .. 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 208060 | Odgovora: 796 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.