Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa linkovanjem JavaScript fajla...

[es] :: Javascript i AJAX :: Problem sa linkovanjem JavaScript fajla...

[ Pregleda: 1576 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dekifpi

Član broj: 233749
Poruke: 96
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Problem sa linkovanjem JavaScript fajla...08.09.2010. u 00:13 - pre 165 meseci
Skinuo sam dve skripte menu-a za navigaciju, koja zelim da postavim na jednoj strani... Imam veliki problem. Kad sa te strane linkujem javascript fajlove koji su potrebni za rad menu-a... sledi to da radi samo prvi link(prvi menu), kada taj link stavim u drugom redu(onda radi link koji je bio drugi a sada je prvi)... Lakse ce Vam biti kad pogledate kod...

Code:

 <!-- Radi prvi menu -->
 <!--prvo mesto -->
<script type="text/javascript" src="jquery/jquery-1.3.2.min.js"></script>
<script type="text/javascript" src="jquery/jQuery.fademenu.js"></script>
<script type="text/javascript" src="javascript/menu_drzave.js"></script>

  <!-- Drugi menu ne radi -->
 <!-- drugo mesto -->
 <script type="text/javascript" src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.3.2/jquery.min.js"></script>
 <script type="text/javascript" src="jquery.js"></script>
 <script type="text/javascript" src="menu.js"></script>


 <!--Kada promenim mesto linkovima... tako da ove linkove sa drugog mesta stavim na prvo...onda automatcki taj meni proradi, a ovaj sto je na drugom mestu prestane sa radom, kao da se linkovi na drugom mestu automatski ugase -->


NAdam se da VAs nisam zbunio problemom... i da neko od VAs zna resenje za ovaj problem... Unapred hvala... Pozdrav
 
Odgovor na temu

Aleksandar Ružičić
Software Architect, Appricot d.o.o.
Beograd

Član broj: 26939
Poruke: 2881

Jabber: krckoorascic@gmail.com
Sajt: krcko.net


+44 Profil

icon Re: Problem sa linkovanjem JavaScript fajla...08.09.2010. u 01:48 - pre 165 meseci
tri puta ucitavas jQuery, ostavi samo jedan include, mada ne bi trebalo to da pravi problem osim ako ti jquery.js nije verzija != 1.3.2
 
Odgovor na temu

dekifpi

Član broj: 233749
Poruke: 96
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Problem sa linkovanjem JavaScript fajla...08.09.2010. u 07:22 - pre 165 meseci
Pa jeste jquery je verzija 1.3.2. Sta bi trebao da uradim... a da ne pravi problem. POkusacu kasnije da uciam samo jedan, pa cu da javim sta je bilo...
 
Odgovor na temu

dekifpi

Član broj: 233749
Poruke: 96
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Problem sa linkovanjem JavaScript fajla...08.09.2010. u 14:57 - pre 165 meseci
Problem resen...
 
Odgovor na temu

Aleksandar Ružičić
Software Architect, Appricot d.o.o.
Beograd

Član broj: 26939
Poruke: 2881

Jabber: krckoorascic@gmail.com
Sajt: krcko.net


+44 Profil

icon Re: Problem sa linkovanjem JavaScript fajla...08.09.2010. u 15:04 - pre 165 meseci
ako te ne mrzi napisi sta si uradio, za slucaj da neko ima isti/slican problem.
 
Odgovor na temu

dekifpi

Član broj: 233749
Poruke: 96
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Problem sa linkovanjem JavaScript fajla...08.09.2010. u 19:47 - pre 165 meseci
Naravno da me ne mrzi, tu smo da se pomazemo... Izbacio sam visak linkove koji su povezivali stranu sa jquery... i ostavio samo dva sa kojima menu super funkcionise...

Code:


<!-- Dva linka koja sam ostavio -->
<script type="text/javascript" src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.3.2/jquery.min.js"></script>
<script type="text/javascript" src="js_d/jQuery.fademenu.js"></script>
 
Odgovor na temu

[es] :: Javascript i AJAX :: Problem sa linkovanjem JavaScript fajla...

[ Pregleda: 1576 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.