Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

duplo ime problem

[es] :: Access :: duplo ime problem

[ Pregleda: 2173 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

erminmo

Član broj: 219981
Poruke: 82
62.113.6.*



Profil

icon duplo ime problem04.08.2010. u 22:45 - pre 166 meseci
Ovako u MS ACCESSU s obzirom da radim sa bazom podataka interneta i sve zapise imamo tacno kad se neko konektovao ili diskonektovao e sad imam jedan problem

kad sve to prebacim u MS ACCESS i zatim u query kako da povezem dvije razlicite tabele sa istim userom... da malo pojasnim i dam primjer... imam dvije tabele jedna se zove
POTROSNJA a druga KORISNICI u obe te tabele imam username i u jednoj tabeli imam sve korisnike nisu dupli npr. katarina, marko, a drugoj tabeli imam iste te korisnike samo uduplane npr, katarina , katarina , katarina, marko, marko, marko i tako puno puta , e kako sad da povezem ove dvije tabele da ovo jedno ime prikaze jednom a ne vise puta, a ujedno da mi sabere MB, evo primjer kako to izgleda pa ako neko ima ideju...

Evo i primjera znaci vidjet cete u tabeli kako imam katarina nekoliko puta i zapise download-a i upload-a za svaki put kad se konektovala i koliko je skinula, e meni treba sad u query da mi izbaci jednom username katarina i da izbaci ukupnu sumu download-a i upload-a

Unaprijed hvala svima i nadam se da ste skontali moj problem

Lp
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Zoran.Eremija
Zoran Eremija
SYSTEM ANALYST
Freelancer
Beograd

Član broj: 251342
Poruke: 855
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.

Sajt: zoraneremija.wix.com/erem..


+47 Profil

icon Re: duplo ime problem04.08.2010. u 23:21 - pre 166 meseci
Da li ste ovo zeleli?
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

erminmo

Član broj: 219981
Poruke: 82
62.113.6.*



Profil

icon Re: duplo ime problem07.08.2010. u 20:31 - pre 166 meseci
VELIKA HVALAAAAAAAAAAAAA

upravo samo ovo zelio... radim software jedan za kablovsku televiziju a nisam bas neki u access-u znam nesto pa se ovako snalazim...
 
Odgovor na temu

[es] :: Access :: duplo ime problem

[ Pregleda: 2173 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.