Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

BIA, VBA i kriminalisticka policija prisluskuju bez naloga suda

elitemadzone.org :: MadZone :: BIA, VBA i kriminalisticka policija prisluskuju bez naloga suda

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 15604 | Odgovora: 61 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: BIA, VBA i kriminalisticka policija prisluskuju bez naloga suda30.06.2010. u 10:49 - pre 168 meseci
Citat:
Hadžihalef: Pa ništa onda...

...prelazim na dimne signale u Navaho dijalektu.

Basztam volna meg a jo anyikat!


Onda ce da te mlate dok ne priznas kakvu si zaveru smisljao

Citat:
Onaj: Nemam pojma i ne zanima me kakav problem imas ali nemoj da te to brine jer pisu i drugi o tome a ne samo Blic.


Nisi razumeo "problem", problem je sto neki ljudi ne vide i ne misle..dok im neko ne "ukljuci mozak", kao sto rece jeddan ne-leming
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: BIA, VBA i kriminalisticka policija prisluskuju bez naloga suda01.07.2010. u 00:36 - pre 168 meseci
Citat:
vladd: Nisi razumeo "problem"


Tesko je razumeti motiv tvojih neartikulisanih nekulturnih napada samo zato sto sam citirao deo vesti iz Blica.

Citat:
vladd: Nisi razumeo "problem", problem je sto neki ljudi ne vide i ne misle..dok im neko ne "ukljuci mozak", kao sto rece jeddan ne-leming


Ti mislis da mi je Blic ukljucio mozak koji po tvom misljenju inace ne radi i smatras da sam ja leming? Cekaj, TI to mislis?
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: BIA, VBA i kriminalisticka policija prisluskuju bez naloga suda

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 15604 | Odgovora: 61 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.