Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa otvaranjem nekih fajlova

[es] :: Windows mreže :: Problem sa otvaranjem nekih fajlova

[ Pregleda: 1463 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cekic
Cekic Velibor
Beograd

Član broj: 39904
Poruke: 27
212.200.34.*



Profil

icon Problem sa otvaranjem nekih fajlova12.04.2010. u 07:49 - pre 169 meseci
Napravio sam Windows domain i u njega ukljucio racunare na kojima su ljudi vec duze vreme radili. Na sve njihove podatke postavio sam odgovarajuce privilegije za nove naloge i promenio ownership na novi nalog. Na velikom broju racunara korisnici nemaju nikakvih problema sa softverom. Na dva racunara kada neko pokusa da otvori word dokument na prvom pokusaju dobije poruku "File not found" ili se samo otvori Word bez dokumenta, kada se odmah posle toga pokusa otvaranje istog fajla on se otvori bez problema. Da li neko zna u cemu je problem.
 
Odgovor na temu

isana
Vedran Lebo
Systems Engineer
Split

Član broj: 101353
Poruke: 76

Sajt: hr.linkedin.com/in/vedran..


+1 Profil

icon Re: Problem sa otvaranjem nekih fajlova12.04.2010. u 09:14 - pre 169 meseci
kako si prebacivao podatke sa starih usera na nove?
“Formal education will make you a living; self education will make you a fortune.”
 
Odgovor na temu

cekic
Cekic Velibor
Beograd

Član broj: 39904
Poruke: 27
212.200.34.*



Profil

icon Re: Problem sa otvaranjem nekih fajlova16.04.2010. u 09:28 - pre 169 meseci
Samo sam u access listama ( security tab ) obrisao starog korisnika, dodao novog i promenio ownership na novog korisnika na svim folederima i fajlovima starog korisnika. U velikom broju slucajeva ovo funkcionise kako treba. Dok samo na dva racunara imam problem. U mrezi je 50-tak klijenata.
 
Odgovor na temu

isana
Vedran Lebo
Systems Engineer
Split

Član broj: 101353
Poruke: 76

Sajt: hr.linkedin.com/in/vedran..


+1 Profil

icon Re: Problem sa otvaranjem nekih fajlova19.04.2010. u 07:05 - pre 169 meseci
meni se znalo događati da kad bi ubacio računalo u domenu nebi moga otvarat neke fileove.... uglavnom ms office dokumenti... kreira bi novi profil ( usera ) a staroga izbrisao (naravno BACKUP dokumenata prije ) i prebacio podatke ponovo... probaj, meni je uspjevalo :D
“Formal education will make you a living; self education will make you a fortune.”
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Problem sa otvaranjem nekih fajlova

[ Pregleda: 1463 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.