Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa otvaranjem zelenih fajlova

[es] :: 3D modelovanje :: Problem sa otvaranjem zelenih fajlova

[ Pregleda: 2339 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

djoles
N. Beograd

Član broj: 58934
Poruke: 9
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Problem sa otvaranjem zelenih fajlova13.02.2008. u 20:34 - pre 197 meseci
Posle reinstaliranja sistema neki fajlovi i folderi su ostali obelezeni zelenom bojom i ne mogu da ih otvorim. Recimo u word dokumentu mi pise: user does not have access privileges. Takodje i neke slike su obelezene zelenim i ne mogu da ih otvorim. Da li neko moze da mi pomogne?
 
Odgovor na temu

deepwhite

Član broj: 92996
Poruke: 559
212.200.70.*



+3 Profil

icon Re: Problem sa otvaranjem zelenih fajlova15.02.2008. u 14:34 - pre 197 meseci
verovatno si reinstalirao win a nisi formatizovao disk. zeleni fajlovi su ti ostali svi fajlovi koji su bili u my documents iz starog operativnog sistema, ili fajlovi koje si zastitio namenski. posto si promenio administratora, da bi koristio zelene fajlove mora stari administrator da da dozvolu novom :)
sta to znaci, znaci da desni klik na fajl otvara opcije za otkljucavanje i treba da se prisetis kako ti se zvao administrator na starom sistemu i da li si koristio password. u normalnim uslovima na folderima nemas opcije za pristup administratora dok na zelenim imas. pronadji opcije da das privilegije novom korisniku, tacno kako da dodjes i koja je putanja ne znam, ali fazon je da ce ti traziti password koji si koristio.
ako ne uspes javi pa da detaljnije pristupimo problemu
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: Problem sa otvaranjem zelenih fajlova

[ Pregleda: 2339 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.