Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vlast vodi Srbiju u bankrot

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Vlast vodi Srbiju u bankrot

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 22992 | Odgovora: 122 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Vlast vodi Srbiju u bankrot11.04.2010. u 21:56 - pre 171 meseci
Citat:
Isak666: Kad sam bio poslednji put u Srbiji, jedan lik me je ubedjivao -na moju konstataciju da bi poljoprivrednici mogli da se udruzuju i da zajednicki izvoze proizvedeno ili sl- da se ne moze jednostavno formirati firma i izvoziti, nego se mora imati posrednik iz vlasti i puno papira, kako rece on.

Hehe, vjerovatno je u pitanju jos jedna domisljata ideja vladajuce oligarhije kako da muze obican narod, pa kome prodje - prodje. Inace, zanemarivsi tu stavku, ideju udruzivanja treba shvatiti ozbiljno i aktivno raditi na tome kako bi domaci proizvodjaci bili koliko-toliko konkurentni na vanjskom trzistu. Ovako, tesko da neka firma koja ima jako skromnu mjesecnu/godisnju proizvodnju moze da bude konkurenta velikim igracima "sa istoka"(ako pricamo o poljoprivredi - Turska, Grcka i sl.). Sem ako izvoz uz negativan krajnji bilans proizvodjaca ne predstavlja uspjeh. :)
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Vlast vodi Srbiju u bankrot11.04.2010. u 22:05 - pre 171 meseci
Citat:
Isak666
Kad sam bio poslednji put u Srbiji, jedan lik me je ubedjivao -na moju konstataciju da bi poljoprivrednici mogli da se udruzuju i da zajednicki izvoze proizvedeno ili sl- da se ne moze jednostavno formirati firma i izvoziti, nego se mora imati posrednik iz vlasti i puno papira, kako rece on.

Srpski poljoprivrednik da se udružuje.. Dobar vic... Mislim da ćeš pre naučiti kravu da govori latinski nego što će se Srpski poljoprivrednik udružiti, ili nedaj bože edukovati ili modernizovati kako bi poboljšao proizvodnju...
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.bitinfo.rs.



+21 Profil

icon Re: Vlast vodi Srbiju u bankrot11.04.2010. u 22:41 - pre 171 meseci
A stvarno se nasi politicari ponasaju kao da su ucenjeni. Eto onaj predsednik vlade pisao onom bezbednjaku neka ljubavna pisma dok je ovaj bio u zatvoru: "... mi se razumemo i kad cutimo...". Ko zna sta oni rade tamo. Kao da neko ima njihove slike na gomili sa nekim, pa sad moraju da rade sta im se kaze. Bankarski lobi, uvoznicki lobi...i jos poneki lobi, za sto bolju lobotomiju.
 
Odgovor na temu

Roker23

Član broj: 255988
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Vlast vodi Srbiju u bankrot11.04.2010. u 22:46 - pre 171 meseci
Citat:
Ajde bre ne mlati tu, pa i Djelic je bio neki "strucnjak" sa nekih berzi sta li pa je postao obicna balkanska lopurda. Geni su to. Plus, cim se taj Kovacevic zabrinuo za "narod" i "natalitet" ja samo mogu da citiram Zivojina Pavlovica kad je ono parafrazirao Gebelsa: "kad cujem rec narod ja se odmah uhvatim za **rac". Hvala na takvim patriotskim strucnjacima.


mozda je u tvom selu djelic poznat kao expert al ovamo kod mene on je najobicniji sarlatan i diletant . znas zasto? zato sto je jos pre dolaska u srbiju sprovodio nekakve "reforme" u poljskoj i rusiji, koje su se jelte pokazale katastrofalnim kao i ove nase pa je pobegao iz tih zemalja pod pretnjom zestoke robije....

za ove sadasnje i vojvoda od zardjale kasike je mega ekspert....
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Vlast vodi Srbiju u bankrot11.04.2010. u 22:53 - pre 171 meseci
Ja to ne znam, i ne zanima me, nego samo kazem da su i njega predstavljali kao nekakvog eksperta kao sto ti predstavljas one tvoje pa nista od toga nije bilo niti ce biti. Nece i ne mogu vas da spasu nikakvi eksperti nego samo lopate i motike. Arbajt maht fraj, a ne kukumavcenje po forumima.
Citat:
boxxter: ... mi se razumemo i kad cutimo...
To je u stvari bila samo poruka ovome da ne kaze da su svi oni znali sta se sprema, a zlocinacko udruzenje ce se kasnije vec postarati da to cutanje i sedenje u apsani nadoknadi u sustecoj moneti. Takvi su oni.
 
Odgovor na temu

Roker23

Član broj: 255988
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Vlast vodi Srbiju u bankrot11.04.2010. u 23:08 - pre 171 meseci
pa ja to i pricam eldridz nego se ne razumemo ocigledno.

srbiju spasavaju samo eksperti koji ce znati da uposle narod da im uvale u ruke lopate i motike i da narod krene da radi proizvodi i izvozi

a ovi sto im prodaju zivot na foru, uzmi kredit potrosi pare pa onda trazi drugi kredit nece drugo nista da im donesu osim nesrece i bede.
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.bitinfo.rs.



+21 Profil

icon Re: Vlast vodi Srbiju u bankrot11.04.2010. u 23:30 - pre 171 meseci
Srbiju ce spasiti marketing menadzeri, a ne eksperti. Eto oni su imali rast za godinu dana od nekoliko hiljada %. Tako da svi treba da batalimo ono sto radimo, i da postanemo marketing menadzeri i da zaradjujemo puno. Jeste da su nam retardirane reklame za pivo, i one telekomove, ali posto smo im mi ciljna grupa, to lepo govori o tome kakvo misljenje imaju o nama. Imate prijatelje.
 
Odgovor na temu

Roker23

Član broj: 255988
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Vlast vodi Srbiju u bankrot11.04.2010. u 23:55 - pre 171 meseci
Citat:
Kad sam bio poslednji put u Srbiji, jedan lik me je ubedjivao -na moju konstataciju da bi poljoprivrednici mogli da se udruzuju i da zajednicki izvoze proizvedeno ili sl- da se ne moze jednostavno formirati firma i izvoziti, nego se mora imati posrednik iz vlasti i puno papira, kako rece on.

Ne znam proceduru, ali da li je stvarno tesko izvesti nesto? Pa to nije logicno.


nije logicno ali je tako. u srbiji imas kako uvozne tako i izvozne monopole.

imas tzv "ovlascene firme" koje preko lopova iz vlasti sebi ozbezbedjuju monopole i na taj nacin onemogucavaju proizvodjacima da izvezu proizvode i ucenjuju ih niskim cenama sobzirom da ovi nemaju drugog izbora nego da proizvode prodaju njima.

najbolji primer za to je svake godine leti natezanje izmedju monopolista i proizvodjaca oko otkupne cene maline i drugih proizvoda. jednostavno raznim birokratskim smicalicama i preprekama vlast ne da srpskom proizvodjacu da moze recimo da spakuje svoju robu u kombi i otera u recimo bec i proda nekom tamo.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Vlast vodi Srbiju u bankrot12.04.2010. u 00:33 - pre 171 meseci
To su isto gluposti. "Srpski proizvodjac" se buni sto je cena maline niza nego sto je on mislio a ne sto ne moze da izvozi. Nisu vas lepo naucili u otadzbinskoj upravi.
Citat:
Roker23: pa ja to i pricam eldridz nego se ne razumemo ocigledno.

srbiju spasavaju samo eksperti koji ce znati da uposle narod da im uvale u ruke lopate i motike i da narod krene da radi proizvodi i izvozi
Ko ceka da ga spase bilo kakvi eksperti a nece da uradi nista da se spasi sam, od toga nema ni... i takvome je bolje da sto pre ode na taj lepsi svet o kome non stop drnda. Ovaj svet nije za takve, samo se muce na njemu. To su oni koje je najbolje opisao Crna Guja u onom klipu koji sam vec linkovao o ekspert Robin Hudu koji spasava "napaceni narod" a ti ga mozda nisi video pa cu da ga ponovim.

Citat:
Roker23:a ovi sto im prodaju zivot na foru, uzmi kredit potrosi pare pa onda trazi drugi kredit nece drugo nista da im donesu osim nesrece i bede.
Ovo se slazem, ali to je vec mnogo veca prica od neke tamo Srbije i slabo nekakva Srbija moze na tu pricu da utice.
 
Odgovor na temu

djordje1979
Đorđe Trifunović
Beograd

Član broj: 31540
Poruke: 218
91.150.70.*

Jabber: djordje1979


+92 Profil

icon Re: Vlast vodi Srbiju u bankrot12.04.2010. u 00:54 - pre 171 meseci
Citat:
@Ventura
Vezano za tu temu oko izvoza, ja često dolazim u apsurdnu situaciju da prilikom izvoza domaćoj carini moram da se pravdam raznoraznim izjavama zašto toliko skupo naplaćujem uređaje koje pravim, jer oni 'procenjuju' da to košta mnogo manje nego što ja naplaćujem... Zamisli... Umesto da ti čestitaju na tome, čak i da stvarno prodaješ nešto za mnogo para a što te košta malo, treba da ti stegnu ruku i kažu bravo majstore, e da je još takvih, oni ti zaustave robu i traže dodatne izjave u kojima ti treba da opravdaš tu cenu...

Ovo je toliko bolesno da ja ne verujem u ovo. U sustini ti ne moras nista da se pravdas jer nista protivzakonito nisi uradio.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Vlast vodi Srbiju u bankrot12.04.2010. u 09:01 - pre 170 meseci
Citat:
Roker23: nije logicno ali je tako. u srbiji imas kako uvozne tako i izvozne monopole.

imas tzv "ovlascene firme" koje preko lopova iz vlasti sebi ozbezbedjuju monopole i na taj nacin onemogucavaju proizvodjacima da izvezu proizvode i ucenjuju ih niskim cenama sobzirom da ovi nemaju drugog izbora nego da proizvode prodaju njima.

najbolji primer za to je svake godine leti natezanje izmedju monopolista i proizvodjaca oko otkupne cene maline i drugih proizvoda. jednostavno raznim birokratskim smicalicama i preprekama vlast ne da srpskom proizvodjacu da moze recimo da spakuje svoju robu u kombi i otera u recimo bec i proda nekom tamo.


Koliko kontam, otkupna cena nema veze sa izvozom direktno tj. ne sprecava nikog da te malina ne proda drzavi, nego da ih izveze.

E sad, prica sa tim likom je i pocela oko ovog otkupa i on mi je isto tako objasnio - neka birokratija, monopol i sl.
Jedino ne razumem, ako ja osnujem XY firmu i ugovorim sa QW firmom u npr Austriji izvoz npr malina i imam i dovoljno robe, imam hladnjace za skladistenje i obezbedjen prevoz - sta to drzava konkretno moze da ucacka izmedju ove dve firme i da ih spreci da obave posao?

Je l' evo Ventura ima proizvod koji izvozi.
Nema nikakve firme koja je "ovlasteni izvoznik" i ne mora da proda drzavi proizvod. Mozda nema razumevanje od strane drzave za svoj posao, ali svakako nije izblokiran da izveze.


Nesto mi tu smrdi i imam utisak da za onako bedne izvozne kvote nije ni drzava, ni Dinkic/Djelic kriv (ili nisu jedini krivci).
Da li su taj procenat koji je izvezen teladi, ribe ili cega vec izvezli stvarno samo monopolisti i nakupci ili ljudi koji znaju da se organizuju i zavrse posao?


Ako je ovo drugo, onda moze da dodje na vlast bilo ko i nista se nece promeniti, jer je drzava veci deo posla odradila potpisavsi verovatno odredjene ugovore i time omogucila npr izvoz stoke u EU i to sto raja to nije iskoristila je vec i njen problem.
 
Odgovor na temu

Roker23

Član broj: 255988
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Vlast vodi Srbiju u bankrot12.04.2010. u 12:21 - pre 170 meseci
U Srbiji postoji nesto sto se zove IZVOZNE DOZVOLE Koje dodeljuje ministarstvo ekonomije. Naravno samo odabrani imaju te dozvole i koriste svoj privilegovan polozaj na trzistu da otkupljuju proizvode od proizvodjaca koji ih nemaju -za bud zasto.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Vlast vodi Srbiju u bankrot12.04.2010. u 12:57 - pre 170 meseci
Citat:
Roker23: U Srbiji postoji nesto sto se zove IZVOZNE DOZVOLE Koje dodeljuje ministarstvo ekonomije. Naravno samo odabrani imaju te dozvole i koriste svoj privilegovan polozaj na trzistu da otkupljuju proizvode od proizvodjaca koji ih nemaju -za bud zasto.


Nema potrebe za sarkazmom.

Mislim da je problem dobiti izvoznu dozvolu od neke zemlje EU, jer proizvodjaci ne ispunjavaju standarde i da im je proces proizvodnje zastareo ili neadekvatan.
Citat:

Ključna izvozna tržišta za proizvode srpske mlekarske industrije su zemlje bivše Jugoslavije, gde Srbija plasira 100% svog izvoza. Do 2009. godine, nijedna od srpskih mlekara nije uspela da obezbedi izvoznu dozvolu za EU, zbog strogih propisa u pogledu kvaliteta mleka i bezbednosti hrane. Srpske mlekare će morati da ulože velike napore da poboljšaju kvalitet sirovog mleka i tehnologiju prerade, posebno imajući u vidu da se samo 50% ukupne proizvodnje mleka prerađuje u mlekarama. Shodno tome projekat radi i na identifikaciji i uvođenju novih tehnologija, pružanju tehničke podrške za upravljanje proizvodnjom, obezbeđivanju neophodne obuke i primeni međunarodnih standarda kvaliteta.

http://www.agrobiznis.net/serbian/5/sektori/

Citat:
Najviše se izvozilo u zemlje članice CEFTA i na tržište Evropske unije, a pojedine kompanije uspele su da plasiraju skoro celokupnu proizvodnju u SAD.

Jedna od takvih firmi je kruševački "Marni", koja se bavi preradom šumskih pečuraka. Prošle godine to preduzeće je izvezlo na američko i zapadna tržišta robu u vrednosti od dva miliona evra, a već na početku ove godine sklopilo je ugovore vredne oko četiri miliona.

Proizvođači hrane morali bi, smatra Milan Prostran, sekretar Odbora za agrar Privredne komore Srbije, da se fokusiraju na uvođenje novih tehnologija, kao i novog sistema kvaliteta, što je uloga menadžmenta.

http://www.aleksinac.net/biznis/poljoprivreda/burek-za-eu.html

Ne sporim da bi drzava trebala pomagati jos vise izvoznicima, ali nemoguce da je jedini krivac drzava koja deli samo svojim pulenima dozvole za izvoz a nikako srpski proizvodjac koji se ne cima da dobije potrebne licence za izvoz.

 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.bitinfo.rs.



+21 Profil

icon Re: Vlast vodi Srbiju u bankrot12.04.2010. u 13:20 - pre 170 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: To je u stvari bila samo poruka ovome da ne kaze da su svi oni znali sta se sprema, a zlocinacko udruzenje ce se kasnije vec postarati da to cutanje i sedenje u apsani nadoknadi u sustecoj moneti. Takvi su oni.


Pa dobro mozda si u pravu za njih, onaj bezbednjak jeste malo puniji covek, stvarno je tesko poverovati da se ovaj zaljubio u njega. Al` nemoj da mi kazes da se Djelic i Bubalo nisu zaljubili u Milku Forcan, i da nisu hteli da prekrse zakon, i da je postave za mraketing mendazera, kako bi ona brendirala Srbiju u "Delta-Srbija".
 
Odgovor na temu

KittyKat

Član broj: 244124
Poruke: 10
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Vlast vodi Srbiju u bankrot12.04.2010. u 13:50 - pre 170 meseci
Citat:
Opozicija danas predaje peticiju za nove izbore
Milion potpisa kod Cvetkovića

Tomislav Nikolić, Velimir Ilić i Nenad Popović danas od premijera traže vanredne izbore, u Vladi o tome neće ni da razmišljaju



Lideri SNS i NS Tomislav Nikolić i Velimir Ilić i potpredsednik DSS Nenad Popović reći će danas premijeru Mirku Cvetkoviću u njegovom kabinetu da „ovako više ne ide" i da je Srbija, zbog loše ekonomske situacije, zrela za vanredne izbore. Trojica lidera opozicije uručiće premijeru peticiju za nove izbore sa milion prikupljenih potpisa.

Kako saznajemo, u protokolu Vlade Srbije predviđeno je da će razgovor premijera sa opozicionarima trajati najviše oko pola sata. U vrhu vlasti kažu da nema potrebe da se mnogo priča, jer od vanrednih izbora neće biti ništa.

Opozicija: Ovako više ne ide!

Lider Nove Srbije Velimir Ilić kaže za Press da je raspisivanje izbora najčasnije i najpoštenije što Cvetković može da uradi.

- Ne može se više ovako, mora i premijer to da shvati i to ćemo mu mi reći! Reći ćemo mu da su u celoj državi veliki problemi, da se jako teško živi... Više od 700.000 ljudi gladuje, milion je nezaposlenih, Dinkić vodi jednu pogubnu makroekonomsku politiku i petlja se u sve investicije, a poljoprivreda nam je u totalnom u haosu! Sve je puklo, sve se raspalo. Mi imamo konkretna rešenja, konkretne projekte i investicije. Premijer, prema tome, mora da raspiše izbore - kaže Ilić.


http://www.pressonline.rs/sr/v...tpisa+kod+Cvetkovi%C4%87a.html

Ako, neka se pobiju što se mene tiče :) Inače je vrlo razumno od Velje i Nikolića da traže vanredne izbore, ali opet... to je samo da bi se oni dokopali fotelje ;) Koriste situaciju... i ja nikome ne verujem.... I kažu, imaju projekte... daj da ih vidimo, neka budu 100% transparentni! Neka iznesu svaki delić projekata i daju rok do kog će to i to da završe, a zakasne li jedan dan - 5. oktobar ponovo. Kako bre narod ne shvata da tako mora... :(
I kad mi demokrate pomenu tranziciju kao jedini valjan izgovor za sve što se dešava, samo zapušim uši.
There's a light at the end of every tunnel, just pray it's not a train.
 
Odgovor na temu

NicholasMetropolis
NicholasMetropolis
Beograd

Član broj: 220441
Poruke: 283
*.adsl.eunet.rs.



+17 Profil

icon Re: Vlast vodi Srbiju u bankrot12.04.2010. u 13:56 - pre 170 meseci
Citat:
KittyKat
Ako, neka se pobiju što se mene tiče :) Inače je vrlo razumno od Velje i Nikolića da traže vanredne izbore, ali opet... to je samo da bi se oni dokopali fotelje ;) Koriste situaciju... .


Samo idiot bi poželeo da dođe sada na vlast u Srbiji i bude na čelu kada dođe do bankrota države, a Toma & co su malo pametniji od toga. Ovo je samo performans za skupljanje poena kod javnosti. Oni će strpljivo čekati totalni ekonomski kolaps države da se pojave kao spasioci.
#define TRUE FALSE /*Happy debugging suckers*/
 
Odgovor na temu

Roker23

Član broj: 255988
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Vlast vodi Srbiju u bankrot12.04.2010. u 15:21 - pre 170 meseci
Citat:
Subotica -- Zbog uredbi kojima se stimuliše uvoz sadnog materijala i smanjenog interesovanja za voćarstvo, procenjuje se da će polovina proizvedenih sadnica biti spaljena.

Srbija je svuda u svetu, a najviše na tržištu Rusije, poznata po kvalitetnim sadnicama voća. Međutim, ovo je najteža sezona za domaće rasadničare poslednjih godina. Možda najkvalitetnije sadnice u Evropi proizvedene su na subotičkom pesku koji je idelan za ovu svrhu - radi se modernim novim sortama, sertifikovano su bez virusa, a kako stvari stoje – biće spaljene.

Milojko Spremić, vlasnik rasadnika, kaže da je prošle godine sve prodato, a ove godine će morati da spali oko 50 odsto sadnica, a to će uraditi i njegove kolege.

Problem je što još nije izašla uredba o stimulisanju podizanja novih zasada, ali je umesto toga izašla uredba po kojoj će se subvencionirati uvoz sadnog materija u Srbiju.

Kao posledica toga i pored toga što su domaće sadnice jeftinije od uvoznik, pravo na subvencije imate samo ako kupite skuplje, uvozne a razliku u ceni vam nadoknade poreski obveznici Srbije.

Da bi se borili protiv konkurencije, domaći rasadničari su prepolovili cenu sadnica, tako da protivno svakoj ekonomskoj logici domaće sadnice koštaju 50 dinara.

Sve i da eventualno budu donete uredbe koje će izjednačiti domaće i strane proizvođače, sa obzirom na to da je sezona sadnje na kraju – već je kasno. Još veći problem je što ova trenutna situaciju u rasadničarstvu ukazuju na probleme koji se tiču razvoja voćarstva i vonogradstva.

Tek svaki četvrti litar crnog vina u Srbiji je proizveden od domaćeg grožđa, a podizanje novih zasada grožđa je stalo.


Malopre sam procitao da domaci proizvodjaci rasadnog materijala za vocarstvo spaljuju svoje sadnice.

Zasto?

Zato sto je aktuelna vlast donela odluku da SUBVENCIONISE SAMO UVOZNE SADNICE , koje su inace skuplje od domacih ali ako kupite uvozne dobijate subvencionisani novac od drzave pa one ispadnu jeftinije od domacih. Znaci novcem poreskih obveznika, se finansira uvozna roba koju inace uvozi i prodaje firma zvana DELTA AGRAR vlasnika Miroslava Miskovica.

Ovo je vrhunac neprijateljskog delovanja ove vlasti i ja mislim da je ovo nezabelezeno u istoriji ljudskog roda, da neka vlast novcem poreskih obveznika finansira stranu robu a unistava domace proizvodjace.

Strasno i neka nam je Bog svima u pomoci.
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.bitinfo.rs.



+21 Profil

icon Re: Vlast vodi Srbiju u bankrot12.04.2010. u 15:43 - pre 170 meseci
Citat:
Roker23: Malopre sam procitao da domaci proizvodjaci rasadnog materijala za vocarstvo spaljuju svoje sadnice.

Zasto?

Zato sto je aktuelna vlast donela odluku da SUBVENCIONISE SAMO UVOZNE SADNICE , koje su inace skuplje od domacih ali ako kupite uvozne dobijate subvencionisani novac od drzave pa one ispadnu jeftinije od domacih. Znaci novcem poreskih obveznika, se finansira uvozna roba koju inace uvozi i prodaje firma zvana DELTA AGRAR vlasnika Miroslava Miskovica.

Ovo je vrhunac neprijateljskog delovanja ove vlasti i ja mislim da je ovo nezabelezeno u istoriji ljudskog roda, da neka vlast novcem poreskih obveznika finansira stranu robu a unistava domace proizvodjace.

Strasno i neka nam je Bog svima u pomoci.



Pa to je sredila Milka Forcan da bude tako. Malo kraca suknja, malo im namigne, pa da vidis kako skacu na promocijama, ko mladi kenguri.
 
Odgovor na temu

Roker23

Član broj: 255988
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Vlast vodi Srbiju u bankrot12.04.2010. u 16:01 - pre 170 meseci
ova vlast je otvoreno neprijateljska i antisrpska.

meni je zao, al ja stvarno ne znam koje bih druge reci upotrebio i kako da okarakterisem drugacije delovanje vlasti koja novcem nasih gradjana finansira stranu uvoznu robu a sve to na stetu domace proizvodnje i izvoza.

I sve se to radi u jednoj od najsiromasniji zemalja Evrope u kojoj prema zvanicnim podacima UN-a ima preko 700.000 gladnih.

Superhik Demokratija - krade se sirotinji a da je bogatima, miskovicu beku i kompaniji :(
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Vlast vodi Srbiju u bankrot12.04.2010. u 16:46 - pre 170 meseci
Sjasi Kurta da uzjase Murta. Jel' to poenta price?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Vlast vodi Srbiju u bankrot

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 22992 | Odgovora: 122 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.