Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sony je odlucio da ukine Linux podrsku za PS3

[es] :: Advocacy :: Sony je odlucio da ukine Linux podrsku za PS3

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 8831 | Odgovora: 40 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Sony je odlucio da ukine Linux podrsku za PS301.05.2010. u 01:10 - pre 170 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Koliko je to zaje*ana stvar mogu da ilustrujem procedurom review-a svih marketinskih materijala koji se rade za USA trziste. Ono, bukvalno ceo lanac od odgovornog product managera za svaki feature pa do SVP marketinga mora da odobri sve, brosure, ambalazu, promotivne leaflet-e, svaku reklamu, itd...


[offtopic]
Hehe, ja sam isofix dobio tako što sam otišao u Grand Motors, i rekao da mi ne pada napamet da kupujem isofix konektore kada u nekakvom pamfletu (koji sam čuvao još od pre kupovine kola) lepo stoji da auto ima isofix. Ok, kažu oni, ima isofix mogućnost ali konektor mora da se kupi i namontira. A jok, neće da može, piše da ima isofix i ja hoću da ga vidim na kolima odmah, i da pri tome ne dam ni dinar.

Nakon što su pristali da mi daju isofix za jedno sedište, još malo smo se natezali i za drugo sedište, i dobio sam ono što piše u pamfletu.

Hehehe

A jel sam pomenuo krovne nosače? Kažu oni: pa ima pripremu za krovne nosače. A, jel tako? Neće ni to da može! U pamfletu lepo piše "krovni nosači". I dobih krovne nosače.

Sledeći put nek dobro razmisle šta žvrljaju po tim njihovim reklamnim pamfletima.
[/offtopic]

Šteta što veći broj ljudi (ovde) nema pojma o svojim pravima, niti ima herca da se bori za njih. Inače se ne bi ovde (i kojekamo) kojekakve firme tako bahato ponašale.
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Sony je odlucio da ukine Linux podrsku za PS3

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 8831 | Odgovora: 40 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.