Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 1

[es] :: ISP :: ADSL :: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 1

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15

[ Pregleda: 105425 | Odgovora: 290 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rajo88
Bojan Atanaskovic
Vrnjacka Banja

Član broj: 87219
Poruke: 264
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: rajo88@hotmail.com
Sajt: www.vrnjackabanjacaffe.co..


+1 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 114.05.2010. u 11:38 - pre 169 meseci
Citat:
easyyu: U jaka ti veza...meni za oko 40 min napravili sve a da vezu u Telekomu nemam + stabilan rad linka! :)


Pa da, kad kod tebe ima visak portova, kod nas su svi portovi popunjeni, tako da su me odmah odbili, jer su mi rekli da gubim port.

Elem, i ja imam HG520S i sa 1Mb/s je radio super, nije pucao, ali kako sam uzeo ovaj paket, prepodne i uvece radi OK, ali preko dana je haos, cak ni IPTV ne mogu da gledam jer gubi link... Mada je juce poceo malo na bolje da se ponasa, mnogo manje gubi link, ali nije to to...
#include <music.h>
#include <beer.h>
#include <girls.h>
main(){ run(partytime);}

www.vrnjackabanjacaffe.com
 
Odgovor na temu

easyyu
Pol isidor
MSc. Elektrotehnika-Telekomunikacije
Kanjiza

Član broj: 18220
Poruke: 1729
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 314201297


+170 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 114.05.2010. u 20:43 - pre 169 meseci
Citat:
rajo88: Pa da, kad kod tebe ima visak portova, kod nas su svi portovi popunjeni, tako da su me odmah odbili, jer su mi rekli da gubim port.

Elem, i ja imam HG520S i sa 1Mb/s je radio super, nije pucao, ali kako sam uzeo ovaj paket, prepodne i uvece radi OK, ali preko dana je haos, cak ni IPTV ne mogu da gledam jer gubi link... Mada je juce poceo malo na bolje da se ponasa, mnogo manje gubi link, ali nije to to...

Jok!
Nema ni kod mene portova, vec sam imao srece da sam seo do saltera gde je radila sefica..pa je telefonom u NS-u rezervisala odma port da ne izgubim :)
 
Odgovor na temu

ironman
Beograd

Član broj: 40097
Poruke: 1135
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+105 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 114.05.2010. u 21:46 - pre 169 meseci
Ja nemam nikakvih problema, ni prekida, za ovih ~2 nedelje, nista. Jedino sto su me zaje**i za prvi mesec. ali telekom je to, moglo se ocekivati!
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 115.05.2010. u 18:46 - pre 169 meseci
Pa ne bih rekao da su te zaj*bali... vec se ti nisi informisao dovoljno pre prihvatanja usluge. Ja sam bas zbog toga zurio da to uradim sto pre, krajem meseca, tj. pocetkom novog meseca da zakljucim ugovor.


- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

ironman
Beograd

Član broj: 40097
Poruke: 1135
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+105 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 115.05.2010. u 23:58 - pre 169 meseci
Kupujem 1,5tb hdd, ima da skidam dok ga ne napunim, nadoknadicu im ja to!
 
Odgovor na temu

lionpi
Milan Dimitrijevic
Pirot

Član broj: 188351
Poruke: 9
*.rcub.bg.ac.rs.



+1 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 118.05.2010. u 11:32 - pre 169 meseci
Idem danas na promociju ovog paketa na faksu. Možda me i ubede da se prijavim, ali da ga koristim kod kuće u Pirotu i ostavim roditeljima da surfuju. Inače trenutno koristim net pri brzini od:



Izgleda u Telekomu ovo nisu znali kad su pravili Click pakete
Ili studenti ne znaju šta imaju na raspolaganju?
 
Odgovor na temu

Miladinovic
Miladinovic

Član broj: 33748
Poruke: 1892



+44 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 120.05.2010. u 13:35 - pre 169 meseci
Citat:
Pitanja za ORCA 2: Ukoliko se zakljuci ugovor za ADSL sa Telekomom, a korisnik se preseli iz jednog u drugi grad,
sta onda biva sa ugovornom obavezom ukoliko nema slobodnih portova? Da li ona miruje dok se ne realizuje ADSL prikljucak?
Na primer, u Prokuplju koristis ADSL 6 meseci i preselis se u Nis, a kad tamo na odredjenom broju telefona nema slobodnih
portova. Sta onda biva? Da li ugovor miruje, pa kad se realizuje prikljucak nastavljas da budes korisnik jos 6 meseci?

Hvala puno unapred na odgovoru!


Ovo i mene zanima.
 
Odgovor na temu

ninjaz
Vlada Ninic
Valjevo

Član broj: 32036
Poruke: 508
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+26 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 120.05.2010. u 13:50 - pre 169 meseci
Citat:
Miladinovic:Ovo i mene zanima.


Pokusacu ja da odgovorim. Samnom u poslovnici je bio covek koji se preselio, a potpisao je ugovor na 12 meseci. Posto na novom mestu nema telefon, pitao je da li moze da prekine ugovor. Lik u poslovnici mu je rekao da moze da prebaci prikljucak na telefon u nekoj zabiti gde sigurno u skorije vreme nece biti uslova za ADSL, pa kad dobije telefon na novom mestu da ponovo prebaci na novi broj. U medjuvremenu se pauzira ugovor. Neka ORCA2 potvrdi ako je tako.
 
Odgovor na temu

pdzodic

Član broj: 257616
Poruke: 42
*.adsl.verat.net.



+3 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 120.05.2010. u 15:30 - pre 169 meseci

˝Pokusacu ja da odgovorim. Samnom u poslovnici je bio covek koji se preselio, a potpisao je ugovor na 12 meseci. Posto na novom mestu nema telefon, pitao je da li moze da prekine ugovor. Lik u poslovnici mu je rekao da moze da prebaci prikljucak na telefon u nekoj zabiti gde sigurno u skorije vreme nece biti uslova za ADSL, pa kad dobije telefon na novom mestu da ponovo prebaci na novi broj. U medjuvremenu se pauzira ugovor. Neka ORCA2 potvrdi ako je tako.˝


Zvao sam korisnicki servis Telekoma. Dana kad podneses zahtev o promeni broja telefona ti pocinje mirovanje ADSL ugovora.
Ukoliko nema slobodnih portova na novom broju telefona, ugovor ti miruje sve dok ne dobijes port.
 
Odgovor na temu

lionpi
Milan Dimitrijevic
Pirot

Član broj: 188351
Poruke: 9
*.rcub.bg.ac.rs.



+1 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 121.05.2010. u 19:21 - pre 169 meseci
Evo i mog izvestaja sa express promocije. Bilo je toliko reči o broju korisnika i poslovnom uspehu Telekoma, a malo o samom paketu i brzinama koje daju (oko 2 min koliko treba da se premotaju slajdovi). Meni je delovalo kao da nisu došli da nam ponude ADSL nego da se reklamiraju.
Čini mi se i da je gospodi u Telekomu nebitno da li će neki student uopšte uzeti ovaj paket. Kao da im je potrebna mala grupa ljudi za neki eksperiment sa brzinom ADSL-a. Ko zna, možda ćemo stvarno svi u skorije vreme biti svedoci nekog ubrzanja.
 
Odgovor na temu

ORCA 2
Telekom Srbija A.D. - Direkcija za
komercijalne poslove
Beograd

Član broj: 176520
Poruke: 372
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.open.telekom.rs


+7 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 121.05.2010. u 23:18 - pre 169 meseci
Prilikom podnošenja zahteva za seobom usluge ADSL, usluga se na dotadašnjem telefonskom priključku demontira i evidentira novi zahtev na drugom telefonskom priključku. Nakon evidentiranja zahteva isti ulazi u novu proceduru ispitivanja tehničkih mogućnosti i ukoliko na novoj lokaciji nisu u potpunosti ispunjeni svi uslovi (npr. nedostatak slobodnih portova) zahtev ostaje u statusu čekanja. Budući da je kod korisnika ostao modem, ne postoji obaveštavanje korisnika o realizovanom zahtevu već je potrebno da korisnik ostavi uključen modem. Vremenski period od demontiranja usluge ADSL do aktiviranja na drugoj lokaciji, budući da usluga nije aktivna i da se ne ispostavljaju računi za mesečnu pretplatu, se ne računa kao vremenski period korišćenja usluge, shodno čemu ne teče ugovorna obaveza, odnosno ista miruje. Po aktiviranju usluge ADSL, nakon seobe na drugu lokaciju, nastavlja se već potpisana ugovorna obaveza.

Status zahteva za seobu priključka se u svakom trenutku može pratiti preko info maila [email protected], zatim pozivanjem Kontakt centra 9813/9818 ili dolaskom u najbliži korisnički centar Telekom Srbija a.d.

Ukoliko je seoba mirujuća (zahtev u statusu čekanja) duže od jedne godine, može se podneti urgencija zahteva koja se prosleđuje na ponovno ispitivanje tehničkih mogućnosti, a zatim se korisnik obaveštava o ishodu urgencije i eventualno o očekivanom roku za pozitivno rešavanje zahteva.
 
Odgovor na temu

bc201
nezaposlen

Član broj: 257967
Poruke: 19
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 124.05.2010. u 10:07 - pre 169 meseci
nikako ne razumem pricu oko MIK. MIK mu dodje kao rezervacija mog starog porta u periodu od 30 dana dok ne sklopim ugovor sa nekim provajderom.
sta mene sprecava da uzmem MIK i krenem kod drugog provajdera pa se predomislim i vratim u telekom sa istim tim MIK? sta bi mi oni rekli, ne vazi ti taj MIK?
 
Odgovor na temu

New Village DC
Projektant hardvera
Srbija

Član broj: 65539
Poruke: 438
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.itnetwork.rs


+222 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 125.05.2010. u 06:47 - pre 169 meseci
Da li ova promocija za studente još uvek traje?
Ovi se prepanuše, a Marko, onako srdit iza sna, uze jednog po jednog darivati: kog
sabljom, kog buzdovanom. Nije se ni triput okrenuo, a već svih sedam s dušom rastavi.

 
Odgovor na temu

StfnMM
Stefan Mitrovic
Student
Beograd

Član broj: 201950
Poruke: 105
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 125.05.2010. u 08:39 - pre 169 meseci
Da traje do 30.06

- Moze li neko da mi pomogne , naime interesuje me ja nisam student ali imam starijeg brata (nije rodjeni) koji studira i sad ja bih zeleo da iskoristim ovu Telekomovu Akciju za Studente ... da li bi on mogao da krene samnom sa svojim Indexom do Telekomove poslovnice ,i da im preda to ... , a zatim da se ugovor zakljuci na moje ime ? I jel bitno da bude npr. isto prezime ili kako shta? Sta tacno tada gledaju?

Hvala puno za odgovore,

Poz.
 
Odgovor na temu

easyyu
Pol isidor
MSc. Elektrotehnika-Telekomunikacije
Kanjiza

Član broj: 18220
Poruke: 1729
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 314201297


+170 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 125.05.2010. u 16:44 - pre 169 meseci
Citat:
StfnMM: Da traje do 30.06

- Moze li neko da mi pomogne , naime interesuje me ja nisam student ali imam starijeg brata (nije rodjeni) koji studira i sad ja bih zeleo da iskoristim ovu Telekomovu Akciju za Studente ... da li bi on mogao da krene samnom sa svojim Indexom do Telekomove poslovnice ,i da im preda to ... , a zatim da se ugovor zakljuci na moje ime ? I jel bitno da bude npr. isto prezime ili kako shta? Sta tacno tada gledaju?

Hvala puno za odgovore,

Poz.

Po meni naravno da NE!
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 125.05.2010. u 23:57 - pre 169 meseci
Citat:
StfnMM: Da traje do 30.06

- Moze li neko da mi pomogne , naime interesuje me ja nisam student ali imam starijeg brata (nije rodjeni) koji studira i sad ja bih zeleo da iskoristim ovu Telekomovu Akciju za Studente ... da li bi on mogao da krene samnom sa svojim Indexom do Telekomove poslovnice ,i da im preda to ... , a zatim da se ugovor zakljuci na moje ime ? I jel bitno da bude npr. isto prezime ili kako shta? Sta tacno tada gledaju?

Hvala puno za odgovore,

Poz.

Ne bi mogao na tvoje ime, ali bi mogao na svoje. A to ne menja apsolutno nista, osim ako ti namerno ne budes placao racune, pa on popije tuzbu umesto tebe... :P
Uglavnom, posto je ovo akcija za studente, a oni obicno ne zive na svojim adresama vec u tudjim stanovima, ne vidim sta bi bio problem da brat prijavi ADSL na tvoj broj telefona...

Btw, pogledaju da li ti je overen poslednji semestar ili ne pogledaju apsolutno nista! Zavisi kako su radnici raspolozeni... (mada je ovde neko reko da su mu trazili cak i uverenje da je student)

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

New Village DC
Projektant hardvera
Srbija

Član broj: 65539
Poruke: 438
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.itnetwork.rs


+222 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 126.05.2010. u 16:01 - pre 169 meseci
Meni su pogledali samo prve dve strane indexa i to je bilo to. Stekao sam utisak da ne proveravaju nesto narocito. Pokusaj da ubedis brata da ide na njegovo ime i to je to.

@StfnMM

Hvala na odgovoru.


Ja sam juce predao zahtev, a danas sam potpisao ugovor i pokupio opremu. (Imao sam MIK)

;)




edit:

Napomena:

Akcija traje do kraja meseca!


A ne do 30.06.



Izvor: Info telefon 9818

[Ovu poruku je menjao New Village DC dana 26.05.2010. u 18:05 GMT+1]
Ovi se prepanuše, a Marko, onako srdit iza sna, uze jednog po jednog darivati: kog
sabljom, kog buzdovanom. Nije se ni triput okrenuo, a već svih sedam s dušom rastavi.

 
Odgovor na temu

ivanjer89
Ivan Jeremic

Član broj: 94848
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 127.05.2010. u 13:53 - pre 169 meseci
Kako sad do kraja meseca, kada imam flajer na kome pise da je do 30.06....
IVANKS
 
Odgovor na temu

mijatovic_86
Linux System Administrator
TeleSign
Beograd

Član broj: 35044
Poruke: 361
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 127.05.2010. u 17:07 - pre 169 meseci
Akcija za one besplatne pozive traje od kraja maja, a za studentski adsl do kraja juna.. a to vam namerno kazu u korisnickom... desava se i da ignorisu tu akciju uopste... ma retosi...
ima li neko p-roblem sa telekomom zadnjih dana... ja sam preosa na taj studentski pre jedno 15ak dana i sadnjih 3-4 dana nista online ne moze da se odigra... uzasan spike i lag... a ping izgelda normalan :S ne detektujem neki packet loss ne znam do cega je... cak i strnice nekada zabaguju... pa skoci ping u nebesa... a nisam jedini, ima puno ljudi sa takvim problemima u online gamingu
😀
 
Odgovor na temu

Miladinovic
Miladinovic

Član broj: 33748
Poruke: 1892



+44 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 128.05.2010. u 22:11 - pre 169 meseci
Ja se prijavih u ponedeljak i još me nisu pozvali. Portova ima slobodnih, znam Ne znam kakva je praksa kod telekoma, da li ih ja trebam pozvati da pitam ili će me oni kontaktirati?
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 1

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15

[ Pregleda: 105425 | Odgovora: 290 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.