Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 1

[es] :: ISP :: ADSL :: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 1

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 105588 | Odgovora: 290 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

djordjevic_i
Ivan Djordjevic
Tf Cacak
Cacak

Član broj: 212093
Poruke: 176
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.codeart.in.rs


+2 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 113.04.2010. u 21:23 - pre 170 meseci
na koji nacin si ti to uradio?
Ma gde se razumeju, meni su rekli kad sam potpisivao ugovor za ADSl, 3 meseca ne placas, a posle tri kreces i fakticki, vezan si samo jos 9 meseci, nakon isteka tog probnog perioda, a nakon isteka probnog perioda, vezan sam 12 meseci, toliko o tome! Sutra cu ici, ali najjace od svega, ta zena koja radi sa klijentima je ustala i otisla do neke druge da je pita, sad da li je ta druga sef ili ne, ne znam. Sutra idem ponovo!

Ivan Djordjevic
 
Odgovor na temu

shexpirsheq

Član broj: 128602
Poruke: 91
*.dialup.neobee.net.



+5 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 113.04.2010. u 21:28 - pre 170 meseci
Jedno pitanje za vas sto ste uzeli ovaj stedentski paket.

Sta je potrebno kod prijavljivanja, samo index ili index i potvrda sa fakulteta?
Treba mi da znam posto ne studiram u svom gradu i da se ne bih cimao oko potvrde ako je potrebna.
 
Odgovor na temu

batancev

Član broj: 114637
Poruke: 604
*.adsl-3.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 113.04.2010. u 21:32 - pre 170 meseci
pokusaj samo sa indeksom
trebalo bi da bude dovoljno
Remember, remember
The 5th of November
The gunpowder treason and plot
I know of no reason
Why the gunpowder treason
Should ever be forgot
 
Odgovor na temu

gojnik
Borko Mihajlović
Web Developer
Subotica

Član broj: 10998
Poruke: 1299
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+25 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 113.04.2010. u 21:38 - pre 170 meseci
Indeks je dovoljan, meni je službenica pogledala samo prvu stranu, nije zagledala kad je poslednji semestar overen, odnosno kad sam produžio apsolventski staž.
-GoJNiK-
 
Odgovor na temu

ORCA 2
Telekom Srbija A.D. - Direkcija za
komercijalne poslove
Beograd

Član broj: 176520
Poruke: 372
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.open.telekom.rs


+7 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 113.04.2010. u 21:38 - pre 170 meseci
- zahtev može podneti isključivo lično student u poslovnici uz neophodnu dokumentaciju (važeći indeks i lična karta na uvid), shodno čemu se nakon pozitivne realizacije zahteva sa istim zaključuje Ugovor
- ukoliko su po Ugovoru oprema (modem i spliter) dati na korišćenje, korisnik je u obavezi da prilikom demontiranja usluge ADSL (raskidanja pretplatničkog odnosa) istu priloži u poslovnici Telekom Srbija a.d, kako se ne bi fakturisala naknada u slučaju ne vraćanja opreme date na korišćenje
- ukoliko korisnik usluge ADSL želi da pređe kod drugog Internet servis provajdera može zatražiti izdavanje potvrde o migracionom kodu. Ukoliko zaključuje novi Ugovor kod istog provajdera ne postoji mogućnost migracionog koda
- po isteku ugovorne obaveze korisnik može menjati brzine ili zadržati postojeću, a mesečnu pretplatu plaća po važećem Cenovniku brzine koju koristi.
- korisnici koji podnesu zahtev po navedenoj kampanji imaju pogodnosti iste kad kod da se zahtev realizuje (u slučaju da trenutno ne postoje tehničke mogućnosti ili u trenutku odobrenja zahteva u poslovnici nema opreme)
 
Odgovor na temu

djordjevic_i
Ivan Djordjevic
Tf Cacak
Cacak

Član broj: 212093
Poruke: 176
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.codeart.in.rs


+2 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 113.04.2010. u 21:42 - pre 170 meseci
@ ORCA 2
Molim te, objasni mi, mogu li ja, koji koristim vec 15 meseci vase usluge, da sada, posto sam redovan student predjem na click 4, bez raskidanja ugovora?
Ivan Djordjevic
 
Odgovor na temu

ORCA 2
Telekom Srbija A.D. - Direkcija za
komercijalne poslove
Beograd

Član broj: 176520
Poruke: 372
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.open.telekom.rs


+7 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 113.04.2010. u 22:19 - pre 170 meseci
Kampanja važi isključivo za nove korisnike (novim korisnicima se podrazumevaju lica koja u toku trajanja kampanje zaključe Ugovor, bez obzira da li se radi o prelasku sa drugog Internet servis provajdera).

Postoji mogućnost raskida postojećeg Ugovora (pretplatničkog odnosa), vraćanja opreme i demontaže usluge ADSL, i podnošenja novog zahteva koji se označava da je u ovoj kampanji, s tim što postoji mogućnost gubitka porta i čekanja na realizaciju zahteva.

Preporuka je da se preko info maila korisnik raspita o tome da li na centrali na kojoj je realizovan njegov priključak postoje slobodni portovi.

Kolege možete kontaktirati na mail [email protected] (isključivo za pitanja sa teritorije Regije Centar, s obzirom da [email protected] trenutno ima veliki obim posla i odgovori stižu sa kašnjenjem i do 15 dana).
 
Odgovor na temu

djordjevic_i
Ivan Djordjevic
Tf Cacak
Cacak

Član broj: 212093
Poruke: 176
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.codeart.in.rs


+2 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 113.04.2010. u 23:34 - pre 170 meseci
@ ORCA 2
a kada bih hteo da povecam paket, recimo da sada uzmem click 4 i da ga placam po ceni od 2850, u tom slucaju, ne bih morao da raskinem ugovor i da se naknadno prijavljujem! naivan je Telekom, bas, ali, drzava je najvise kriva tu. Zalosno je sve to!
Ivan Djordjevic
 
Odgovor na temu

ninjaz
Vlada Ninic
Valjevo

Član broj: 32036
Poruke: 508
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+26 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 113.04.2010. u 23:43 - pre 170 meseci
Što kaže gospođa iz poslovnice: "Takva je kompanija". Kakva država, takva i kompanija.
 
Odgovor na temu

easyyu
Pol isidor
MSc. Elektrotehnika-Telekomunikacije
Kanjiza

Član broj: 18220
Poruke: 1729
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 314201297


+170 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 114.04.2010. u 01:34 - pre 170 meseci
Po meni cilj ove kampanje je da privuce sto veci broj korisnika sa primaljivom ponudom (citaj vise od 4x jeftinijom), a koji su pored toga i studenti.
Nije cilj postojece korisnike zadovoljiti jos vise, vec sto vise para prikupiti.
E sad..posto postoji ovakva "rupa" da se raskine i odma sklopi ugovor neki od nas je koriste, ali se stvarno cudim sto to uopste Telekom i dozvoljava i kako to da do sada nisu zabranili!
 
Odgovor na temu

ninjaz
Vlada Ninic
Valjevo

Član broj: 32036
Poruke: 508
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+26 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 114.04.2010. u 01:51 - pre 170 meseci
Razumem ja cilj, ali mislim da bi bilo logično da se korisnicima koji su studenti omogući da pređu na ovaj paket bez nekih peripetija. Ali dobro. Po meni je problem što kada pozoveš korisnički centar dobiješ informaciju da je moguće prekidanjem ugovora i potpisavanjem novog iskoristiti promociju, a u nekim poslovnicama ti kažu da ne može.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 114.04.2010. u 08:25 - pre 170 meseci
Nije logično, kao što je rečeno cilj kampanje je privlačenje novih korisnika a ne smanjivanje redovne zarade. ;) Zamisli da to važi i za neku od akcija tipa ... tri meseca dinar koja je takođe namenjena novim korisnicima. Da li je i tu red da i stari korisnici dobiju tri meseca za dž? Ove kampanje mame nove korisnike, svejedno da li su prebezi ili baš novi. Stari korisnici su uglavnom već imali neku promociju na početku.
 
Odgovor na temu

MadProfessor
Prof. engleskog
Kruševac

Član broj: 211006
Poruke: 14
*.mbb.telenor.rs.



+1 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 114.04.2010. u 12:50 - pre 170 meseci
Uopšte se ne slažem. Cilj kampanje jeste privlačenje novih korisnika, ali zar to znači kažnjavanje starih? Ako novi korisnik dobije 4 x veću brzinu i 3 meseca gratis, onda je stari (a samim tim i lojalni!) korisnik kao što sam npr. ja, u potpuno podređenom položaju. Uz to, svuda se starim korisnicima daju određeni bonusi da bi ostali pretplatinci osim kod Telekom ADSL-a. Pa zar starim postpaid korisnicima MTS-a nije ponuđeno da dobiju neki telefon ili bonus kredit ako produže ugovor kada im istekne ugovorna obaveza? Zašto to ne bi bio slučaj i kod interneta? Par meseci gratis, smanjenje cene, download/upload boost, bilo šta.
Osim toga, znam masu ljudi koji su prešli na SBB zbog ovih uslova. I sam sam razmišljao o tome i 100% bi se to vrlo brzo desilo da nema ove akcije. Razlog da ostane stari korisnik ima samo onaj ko nema ni jednu drugu opciju za brzi net, jer su ostale ponude uglavnom ili konkurentne ili čak i mnogo bolje od stare Telekomove. Telekom još uvek igra na kartu monopoliste. Biće zanimljivo kada Telenor počne da radi, osim ako i oni ne budu fušarili, jer su najavili da će da se usmere na brzi net, fiksna telefonija im nije primarna.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 114.04.2010. u 13:20 - pre 170 meseci
Naravno da bi stari i lojalni korisnici mogli da dobiju neki popust ali ne ovaj promotivni. Meni je pre mesec dana istekla promocija tri meseca po dinar ... pa bi po tome sad mogao da tražim opet tri meseca po dinar a usput i lokalne pozive za 0 ... pa kada opet bude akcija 3 za dinar, ja opet dobijem ... ne ide.
Većina je već dobila neku promociju, to su častili što smo odlučili da njima dajemo pare a mogli bi, kao neki drugi, da posle recimo godinu dana vernosti daju popust ili nešto slično.
 
Odgovor na temu

wilco
Dimitrovgrad

Član broj: 214002
Poruke: 37



+1 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 114.04.2010. u 22:21 - pre 170 meseci
Citat:
calexx: Naravno da bi stari i lojalni korisnici mogli da dobiju neki popust ali ne ovaj promotivni. Meni je pre mesec dana istekla promocija tri meseca po dinar ... pa bi po tome sad mogao da tražim opet tri meseca po dinar a usput i lokalne pozive za 0 ... pa kada opet bude akcija 3 za dinar, ja opet dobijem ... ne ide.
Većina je već dobila neku promociju, to su častili što smo odlučili da njima dajemo pare a mogli bi, kao neki drugi, da posle recimo godinu dana vernosti daju popust ili nešto slično.


calexx, tebi su istekla samo prva cetri meseca, nije istekao ugovor i naravno da nemas pravo na ovu promociju.
Ja sam godinu + 2 meseca imao 256/64 start (puz) paket za 1178 din mesecno i to bez prva tri meseca besplatno.
Sta reci sad na ovu promociju, Hvala im, ima Boga.
Da nije bilo ove promocije presao bih na PTT 100%, jer oni imaju popuste za stare korisnike + nisi vezan 12 meseci ugovorom.
Preporucio bih i ja Telekomu da obrati malo paznje na stare korisnike, tj. da da popust na duzinu staza kod njih !
Ili zna se, kad prodje godina uzmes MIK i CAO !!!
 
Odgovor na temu

MadProfessor
Prof. engleskog
Kruševac

Član broj: 211006
Poruke: 14
*.mbb.telenor.rs.



+1 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 114.04.2010. u 23:00 - pre 170 meseci
I kod mene je isti slučaj kao i kod wilca. Nikakav popust do sada, a korisnik sam od aprila 2007, tj. od 256/64. I sada još treba da nastavim da plaćam circa 1400 din za 4 puta manji download i nemam tri meseca gratis, a neko nov odmah dobije sve to bez ikakvog prethodnog korišćenja? Pa to je debilno, potpuno unižavanje starih korisnika. Onaj koji je imao neke popuste, taj bi možda i mogao da bude ograničen za promociju, to bih razumeo, ali ja govorim o onima koji su svoj "staž" i te kako odradili! Znaci, wilco, potpuno si u pravu, o tome i ja pričam.
 
Odgovor na temu

ninjaz
Vlada Ninic
Valjevo

Član broj: 32036
Poruke: 508
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+26 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 115.04.2010. u 00:30 - pre 170 meseci
Mogli su bar stare korisnike studente da prešaltaju na 4Mbit/s bez tri meseca gratis. To bi bilo ok.
 
Odgovor na temu

Strale
Posta Srbije
Surcin

Član broj: 59181
Poruke: 1015
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 115.04.2010. u 02:22 - pre 170 meseci
Niko nije mucno glavom da shvati zasto samo nove korisnike telekom casti. Niko nije doso do resenja zasto telekom nije sve presaltao na vece brzine. Posto je sigurno u ovoj temi bitno samo da se pise a ne da se razmislja.
Resenje: Kriza vata sve vise, teze je naci novog korisnika nego zadrzati starog i to je odnos 1:2 cak i 1:4, ako bi telekom svim svojim korisnicima digao brzinu pobunili bi se ostali provajderi i na kraju bi propali ili bi uzimali link od sbb-a, ali to nije u cilju telekoma da ostali provajderi propadnu ili da uzimaju od sbb-a jer telekom nebi mogao da ih i dalje dere a i nebi bilo po zakonu,zato je samo omogucio novim korisnicima studentima i to je kao pariranje SBB-u
 
Odgovor na temu

ivanmcse
Ivan Velickovic
Belgrade

Član broj: 146766
Poruke: 37



Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 115.04.2010. u 10:25 - pre 170 meseci
Ljudi....napištite odakle ste i gde uvodite adsl, džaba nama što znamo da ste vi uveli za jedan dan...npr. mi koji smo na teritoriji Beograda ne znamo koliko trebamo da čekamo za uvodjenje...tako da ako je bilo ko iz Bg-a neka napiše koliko je čekao na uvodjenje itd.... ;)
Alfa plam commo21, sada će biti treća sezona grejanja
Kuća na 2 sprata, ukupno 100kv, sa izolacijom od 10cm stiropora i PVC stolarijom.
Stavljen term.mešni ventil Heimeier
Termo glave na 4 od 8 grejna tela (od kojih 2 sušača i jedan grejač za bojler)
 
Odgovor na temu

MadProfessor
Prof. engleskog
Kruševac

Član broj: 211006
Poruke: 14
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 115.04.2010. u 10:49 - pre 170 meseci
@Strale
Mislim da grešiš. Ja lično znam četvoro ljudi koji su otkazali Telekomu i prešli na SBB i ja bih bio peti da nisam i sam podneo zahtev za studentsku kampanju. Novi korisnici jesu bitni, ali ni Telekom nema interesa da daje bilo kakve popuste za područja gde nema kablovske, jer tu ima potpuni monopol. Bežični provajderi nisu prava konkurencija, tako da tu nema mnogo priče. Mada, ko zna, možda grešim...
BTW, ja sam iz Kruševca, podneo sam zahtev u petak, i danas bi trebalo da odem do Telekoma da vidim jesu li zavrsili. Javljam se kada se budem vratio od njih.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 1

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 105588 | Odgovora: 290 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.